• GoHome Professional
stanovi pula 60 m2 2.kat opremljen - GoHome
  • stanovi pula 60 m2 2.kat opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 60 m2 2.kat opremljen

  • Za upit "stanovi pula 60 m2 2.kat opremljen" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 3.725 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Kaštanjer, 260.000 €, 61,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, Stan je smješten u centru Pule, na drugom katu u mirnoj ulici blizu svih važnijih sadržaja. Prodaje se namješten i s uhodanim poslom turističke rente. Stan je veličine 62 m2, potpuno je adaptiran. Sastoji se od hodnika iz kojega se ulazi u sve prostorije stana, dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 259.000 €, 61,85 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2025.,

www.neelcon.hr

Prodaje se kompletno namješten i opremljen stan na odličnoj lokaciji u užem centru grada. Nalazi se na drugom katu uredne i održavane zgrade starije gradnje. Vrlo je funkcionalnog tlocrtnog rasporeda ukupne stambene površine od 61,85m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa blagovaonom....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 219.500 €, 60,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U mirnom dijelu Kaštanjera gradi se moderna novogradnja u obliku dvojne zgrade, u kojoj se nalazi ukupno osam stanova, po četiri u svakoj zgradi. U ponudi je moderan stan B4, smješten na drugom katu zgrade, ukupne neto površine 60,38 m2 koja uključuje stambeni prostor, balkon i garažu.Unutarnja....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 60 m2 2.kat opremljen'
259.400 €
199.000 €
172.500 €
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan stan D1 (zgrada E), smješten na drugom katu zgrade, ukupne neto površine 60,12 m2, koja uključuje stan, loggiu, vanjsko parkirno mjesto i spremište.Stambena površina od 55 m2 funkcionalno je raspoređena te se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 259.400 €, 61,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA, u ponudi imamo stan koji se nalazi na drugom katu stambene zgrade iz 1958. godine. U potpunosti je renoviran 2010. tijekom čega su postavljene nove instalacije struje i vode, ugrađena PVC vanjska i nova unutarnja stolarija, nove klupčice, parket debljine 26 mm te keramika uz....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 192.000 €, 61,12 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

IDEALAN PROJEKT ZA ŽIVOT - ŠIKIĆI - NOVOGRADNJA NA SAVRŠENOJ LOKACIJI - VISOKO KVALITETNA IZVEDBA I GRADNJA! Šikići su prigradsko naselje u Puli koje administrativno pripada mjesnom odboru Busoler. Sa sjevera graniči s naseljem "Monte Turko", s istoka graniči uz rub općine Medulin....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 181.000 €, 58,09 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Šikići je mirno naselje smješteno u neposrednoj blizini Pule, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada i svih urbanih sadržaja. Odlično je prometno povezano ? blizina obilaznice i autoceste omogućava brz pristup cijeloj Istri. Lokacija je idealna za obiteljski život jer kombinira....

 
 
 
  Stan, PULA, 223.500 €, 58,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Visokokvalitetan dvosoban stan na prodaju u modernoj novogradnji smještenoj u Štinjanu, u blizini Pule. Smješten na drugom katu, ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za ugodan život i sigurnu investiciju u nekretnine. Stan je dio pažljivo osmišljenog stambenog projekta kojeg....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 62,00 m2 cca 4190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina novo u svojoj ponudi ima stan smješten u samom centru grada Pule. Prodaje se stan na drugom katu stambene zgrade izgrađene 1958. godine, na lokaciji koja omogućuje svakodnevni život bez potrebe za automobilom. Svi bitni sadržaji nalaze se unutar 10 minuta....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 177.500 €, 58,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.02.2026.,

www.indomio.hr

Smještena na samom jugu Istre, Pula očarava spojem bogate povijesti, mediteranskog načina života i sve poželjnije moderne urbane infrastrukture. Grad nudi savršenu ravnotežu između mirnog svakodnevnog života i bogate ponude sadržaja - od prekrasnih plaža i šetnica....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 200.000 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.indomio.hr

U Štinjanu na odličnoj lokaciji udaljenoj samo 800 m od prvih plaža te s otvorenim pogledom na more smjestio se kvalitetni stambeni projekt s tri zgrade u nizu. Navedeni stan nalazi se na prvom katu ukupne površine 56,44 m2, oznake je B3 te se sastoji od :hodnik, dnevni boravak, blagovaona....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 177.500 €, 57,97 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Smještena na samom jugu Istre, Pula očarava spojem bogate povijesti, mediteranskog načina života i sve poželjnije moderne urbane infrastrukture. Grad nudi savršenu ravnotežu između mirnog svakodnevnog života i bogate ponude sadržaja - od prekrasnih plaža i šetnica do restorana, trgovina....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 180.525 €, 57,96 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 220.000 €, 57,50 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Pula Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Puli, smješten u mirnoj ulici svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Lokacija je iznimno atraktivna ? kombinira mir i privatnost s blizinom svih važnih sadržaja poput trgovina, škola, restorana i javnog prijevoza. Zgrada....

 
 
 
  Stan, PULA, 187.000 €, 57,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na dobroj i frekventnoj lokaciji u gradu u blizini svih sadržaja nalazi se ova veća stambena zgrada u izgradnji. Zgrada će imati dva ulaza, dva lifta, 6 katova. Nalazi se odmah do Pulske zaobilaznice, u neposrednoj blizini velikog trgovačkog centra. Od centra grada Pule udaljeno je....

 
 
 
  Stan, PULA, 269.000 €, 57,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U Puli se prodaje luksuzno uređen i potpuno namješten dvosoban stan smješten na drugom katu moderne zgrade s ukupno pet stanova. Stan ukupne površine 56,6 m² uključuje hodnik s garderobom, dvije prostrane spavaće sobe, kupaonicu s podnim grijanjem, kuhinju povezanu s dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 220.000 €, 57,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 57 M2 2SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 57 m2, na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade koja ukupno ima šest katova. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice. Iz dnevnog boravka imamo....

 
 
 
  Stan, PULA, 172.000 €, 57,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan stambeni projekt razvija se u mirnom prigradskom dijelu Pule, nudeći savršenu ravnotežu između urbane praktičnosti i ugodnog, tihog okruženja za život. Projekt se sastoji od četiri suvremene zgrade s ukupno 58 pažljivo osmišljenih stambenih jedinica, idealnih kako za stanovanje....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 210.000 €, 57,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.indomio.hr

U Valmadama je na prodaju moderan stan u novogradnji , smješten na drugom katu stambene zgrade, s natkrivenom terasom, parkirnim mjestom i pripadajućim spremištem . Stan idealan za obiteljski život ili sigurnu investiciju. Stambena površina stana iznosi 55,00 m2 , a sastoji se od....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 270.000 €, 56,50 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan u novogradnji, smješten na drugom katu manje stambene zgrade sa svega 5 stanova. Ukupna neto površina stana iznosi 56,50 m², a sastoji se od: ? Ulaznog hodnika s garderobom ? Dvije spavaće sobe ? Prostrane kupaonice sa podnim grijanjem ? Dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se 2,5-sobni stan površine 64,92 m2, smješten na drugom katu zgrade s ukupno dva kata, u atraktivnoj i mirnoj četvrti Šijana u Puli. Ovaj stan nudi funkcionalan raspored s dvije spavaće sobe i dnevnim boravkom, orijentiran na istok i zapad, što osigurava obilje prirodnog svjetla....

 
 
 
  Stan, PULA, 175.000 €, 56,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju se nudi moderan 2,5-sobni stan površine 56,06 m2, smješten na drugom katu novogradnje s ukupno četiri etaže u mirnom dijelu Pule, Monvidal. Izgrađen 2027. godine, ovaj stan predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže komfor i suvremeni način stanovanja u atraktivnom okruženju.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 64,00 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan stan C1 (zgrada E), smješten na drugom katu zgrade, ukupne neto površine 64,92 m2, koja uključuje stan, loggiu, dva vanjska parkirna mjesta i spremište.Stambena površina od 55 m2 funkcionalno je raspoređena te se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 215.000 €, 55,33 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA,PULA Novogradnja na frekventnoj lokaciji Fort Movidal je kopnena utvrda koja se nalazi na pulskome brežuljku Monvidal. Izgradilo ju je Austrijsko Carstvo tijekom druge polovice 19. stoljeća radi zaštite glavne luke svoje ratne mornarice. Utvrda se nalazila u sektoru I Obalne....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 240.000 € na 235.000 € - 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 235.000 €, 55,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 240.000 €
30.03.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.indomio.hr

KAISER-IMMOBILIEN vam ovoga puta predstavlja izvrsnu novogradnju u Valdebeku Pula je povijesni grad na jugu Istre, poznat po impozantnoj rimskoj Areni koja dominira gradskim pejzažem i svjedoči o bogatoj prošlosti staroj više od dvije tisuće godina. Smještena uz more, Pula spaja antičku....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, 208.000 €, 65,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u starijoj novogradnji, odličnog tlocrtnog rasporeda, na veoma dobroj lokaciji. Stan se nalazi na drugom katu te obuhvaća ulazni hodnik, dnevni boravak s izlazom na komotnu natkrivenu terasu jugo-istočne orijentacije, kuhinja s blagovaonom špajzom i još jednom natkrivenom....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 244.000 € na 235.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Centar, 235.000 €, 55,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.02.2026 - 244.000 €
22.04.2026 - 235.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.02.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula, Nekretnina se nalazi u Puli, u mirnom i sve traženijem dijelu grada koji je idealan za obiteljski život, ali i kao investicija za dugoročno stanovanje. Poznatom po ugodnom okruženju i dobroj prometnoj povezanosti s centrom Pule, kao i s obližnjim plažama. U blizini se....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 176.000 €, 55,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 55 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 55 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi na drugom katu stambene zgrade koja ukupno ima četiri kata. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 228.000 €, 55,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA U ŠIJANI ? STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I BAZENOM! Na prodaju je moderan stan u prizemlju novogradnje u Šijani, na mirnoj i lijepoj lokaciji, u blizini svih životnih potrepština ? trgovina, škole, vrtića, pošte, ljekarne, autobusne stanice i svega nekoliko minuta vožnje do....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 201.000 €, 55,00 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 55 M2, 1SS+DB Prodaje se moderan stan u novogradnji smješten u Puli, u naselju Kaštanjer, jednoj od traženijih gradskih lokacija zbog blizine centra i svih važnih sadržaja, ali i mirnog okruženja pogodnog za svakodnevni život. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
  Stan, PULA, 230.000 €, 54,99 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam stan površine 54,99 m2, smješten na drugom katu moderne zgrade s ukupno dva kata, na atraktivnoj lokaciji u Puli, Valmade. Stan je izgrađen 2026. godine, što jamči suvremene standarde gradnje i dugoročnu vrijednost. Njegova pozicija u mirnom dijelu Valmade omogućuje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 205.500 €, 54,97 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
 
-1%

Promjena cijene sa 199.700 € na 197.200 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Kaštanjer, 197.200 €, 54,97 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 199.700 €
22.04.2026 - 197.200 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu Kaštanjera gradi se moderna novogradnja u obliku dvojne zgrade, u kojoj se nalazi ukupno osam stanova, po četiri u svakoj zgradi. U ponudi je moderan stan B3, smješten na drugom katu zgrade, ukupne neto površine 54,97 m2 koja uključuje stambeni prostor, terasui garažu.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 224.000 €, 54,92 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.05.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je prostrani 2,5-sobni stan površine 54,92 m², smješten na drugom katu zgrade s ukupno pet katova u samom centru Pule. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku za one koji traže udoban životni prostor na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji. Stan se sastoji od dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 241.000 €, 54,48 m2 cca 4420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u novogradnji ? Valdebek, Pula U ponudi je stan smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stana, na mirnoj i traženoj lokaciji Valdebek. Stan se nalazi na drugom katu te se sastoji od: - hodnika - kupaonice - dvije spavaće sobe - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 246.600 €, 54,48 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji na Valdebeku, čiji je završetak predviđen krajem 2026. godine. Smješten je na drugom katu i prostire se na 54,48 m2 stambene površine, a sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom iz kojeg se izlazi na terasu površine 4.23m2, dvije....