• GoHome Professional
stanovi pula 60 m2 2.kat 1.kat - GoHome
  • stanovi pula 60 m2 2.kat 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 60 m2 2.kat 1.kat

  • Za upit "stanovi pula 60 m2 2.kat 1.kat" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.439 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Ghiro, 199.000 €, 60,00 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u pulskom naselju Šijana u ponudi su stanovi u izgradnji, smješteni u modernom stambenom kompleksu koji se sastoji od šest manjih zgrada s ukupno 24 stana. Ovakav koncept jamči ugodno stanovanje, više privatnosti i nenametljivo susjedstvo. Završetak....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 183.390 €, 61,00 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

VALDEBEK DOM U ZAGRLJAJU PRIRODE U samom srcu zelenila, gdje se mir i priroda stapaju s modernim komforom, rađa se novi projekt vrhunske novogradnje. Smješten u predivnom dijelu Valdebeka, ovaj projekt nudi savršenu ravnotežu intimnost i tišinu prirode, a istovremeno sve sadržaje....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 181.000 €, 61,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

PRILIKA PRODAJA PULA ŠIKIĆI NOVOGRADNJA STAN A10-61,21m2-DVIJE SPAVAĆE SOBE-DVA PARKINGA Predstavljamo projekt moderne novogradnje u mirnom naselju Šikići nedaleko Pule, koji je odlično povezan sa gradom i svim potrebnim sadržajima svega par minuta vožnje. Idealno projektirani stanovi....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 60 m2 2.kat 1.kat'
181.000 €
181.000 €
186.600 €
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Pula centar, novogradnja stan na 1.katu. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, kuhinja sa dnevnim boravkom, kupaona,, velika terasa. Orijentacija je zapad.. Zgrada sa liftom, stanu pripada 1 natkriveno parkirno mjesto. Cijena 225.000€ Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, kuhinja sa dnevnim....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 186.000 €, 55,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

VALDEBEK ? DOM U ZAGRLJAJU PRIRODE U samom srcu zelenila, gdje se mir i priroda stapaju s modernim komforom, rađa se novi projekt vrhunske novogradnje. Smješten u predivnom dijelu Valdebeka, ovaj projekt nudi savršenu ravnotežu ? intimnost i tišinu prirode, a istovremeno sve sadržaje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Pula centar, stan novogradnja na prodaju .Stan na 1.katu. Stan se sastoji od 2 spavaće sobe, kuhinja sa dnevnim boravkom, kupaona,, velika terasa, ostava. Podno grijanje na struju u cijelom stanu. Klima uređaj grijanje i hlađenje. Orijentacija je jug.. Zgrada sa liftom, stanu pripada....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 199.000 €, 60,50 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Šijana, prekrasna mirna lokacija u blizini trgovina i svih bitnih sadržaja (škola, vrtić, pošta, banka, javni prijevoz?). Na prodaju stan u lijepoj novoj modernoj novogradnji, koja se trenutno (04/2026) nalazi u rohbau fazi gradnje, a stan će biti useljiv do proljeća 2027. godine.....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 248.640 € na 266.400 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 266.400 €, 59,20 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 248.640 €
15.05.2026 - 266.400 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo Vam izuzetan projekt moderne višestambene zgrade smještene u srcu Pule, svega nekoliko minuta hoda od živopisnog centra i pješačke zone. Ova lokacija pruža savršen spoj urbanog života i mirnog okruženja, idealnog za udoban život. Zgrada je pažljivo dizajnirana s naglaskom....

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 248.472 € na 266.220 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 266.220 €, 59,16 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 248.472 €
15.05.2026 - 266.220 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 246.330 € na 263.925 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 263.925 €, 58,65 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 246.330 €
15.05.2026 - 263.925 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
 
+7%

Promjena cijene sa 245.616 € na 263.160 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 263.160 €, 58,48 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.03.2026 - 245.616 €
15.05.2026 - 263.160 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan stan smješten na drugom katu novije zgrade u mirnom i ugodnom dijelu Šijane, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule. Lokacija je izuzetno praktična ? u neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škola, vrtić, pošta, ljekarna te autobusna stanica, što svakodnevni....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 200.000 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.08.2025.,

www.indomio.hr

U Štinjanu na odličnoj lokaciji udaljenoj samo 800 m od prvih plaža te s otvorenim pogledom na more smjestio se kvalitetni stambeni projekt s tri zgrade u nizu. Navedeni stan nalazi se na prvom katu ukupne površine 56,44 m2, oznake je B3 te se sastoji od :hodnik, dnevni boravak, blagovaona....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 242.000 €, 62,64 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je atraktivan stan površine 62,64 m², smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno dva kata u mirnom naselju Veli vrh, Pula. Ovaj 2,5-sobni stan sastoji se od dvije spavaće sobe i prostranog dnevnog boravka, a orijentacija na istok i zapad omogućuje obilje prirodne....

 
 
 
  Stan, PULA, 187.000 €, 57,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na dobroj i frekventnoj lokaciji u gradu u blizini svih sadržaja nalazi se ova veća stambena zgrada u izgradnji. Zgrada će imati dva ulaza, dva lifta, 6 katova. Nalazi se odmah do Pulske zaobilaznice, u neposrednoj blizini velikog trgovačkog centra. Od centra grada Pule udaljeno je....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 190.950 €, 57,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

???? EKSKLUZIVNA PRODAJA ? NOVI MODERNI STAMBENI PROJEKT U PULI, ŠTINJAN Paduljski put bb, k.č. 210/43, Štinjan.Predstavljamo vam novi, suvremeni projekt manje stambene zgrade u nizu sa samo 4 stana, smješten na iznimno atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Štinjanu, 900 m zračne linije....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 200.500 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šikići je mirno naselje smješteno u neposrednoj blizini Pule, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada i svih urbanih sadržaja. Odlično je prometno povezano ? blizina obilaznice i autoceste omogućava brz pristup cijeloj Istri. Lokacija je idealna za obiteljski život jer kombinira....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 169.000 €, 55,00 m2 cca 3070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2024.,

www.njuskalo.hr

ISTRA PULA VALDEBEK NEDALEKO OD CENTRA prodajemo stanove u izgradnji. Stan NA 1 KATU površine 55m2 + parking (13m2). Nalazi se na 1 katu manje zgrade sa samo 3 stanara. Mogućnost kupnje istog stana i na 2 katu. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, kupaonice, 2 spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, PULA, 210.000 €, 55,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan stan smješten na prvom katu novije zgrade u mirnom i ugodnom dijelu Šijane, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule. Lokacija je izuzetno praktična ? u neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škola, vrtić, pošta, ljekarna te autobusna stanica, što svakodnevni....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 165.000 €, 65,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJE SE STAN NA KORAK DO ARENE DVOETAŽNI STAN 3 SPAVAĆE SOBE PRVI KAT - DNEVNI BORAVAK, KUHINJA SA BLAGAVAONOM, KUPATILO, JEDNA SPAVAĆA SOBA DRUGI KAT - DVIJE SPAVAĆE SOBE I KUPATILO. *GRIJANJE I HLAĐENJE NA KLIMU *RENOVIRANO 2010. broj +385 97 760 8740 TONI KORAK DO ARENE!!! CENTRA!!!....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 195.200 €, 54,96 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PREDSTAVLJAMO NOVI PROJEKT ? MODERAN KOMPLEKS STAMBENIH ZGRADA U ponudi je ekskluzivan novi projekt koji se sastoji od moderne zgrade s ukupno četiri stana. Koncept zgrade pruža maksimalnu udobnost, privatnost i kvalitetu: - Prizemlje: dva stana s pripadajućim vrtovima - Prvi kat:....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 221.000 €, 54,15 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan stan površine 54,15 m² smješten na prvom katu zgrade s ukupno pet katova, u samom centru grada Pule. Ovaj 2,5-sobni stan (2S+DB) ističe se izuzetno mirnom i sunčanom lokacijom unutar središta naselja, što ga čini idealnim izborom za ugodan gradski život ili investiciju.....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more