• GoHome Professional
stanovi pula 60 m2 1.kat luksuzan - GoHome
  • stanovi pula 60 m2 1.kat luksuzan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 60 m2 1.kat luksuzan

  • Za upit "stanovi pula 60 m2 1.kat luksuzan" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 3.976 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Kaštanjer, 200.000 €, 59,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo izniman višestambeni projekt u naselju Kaštanjer. Kompleks se sastoji od šest zgrada, svaka s četiri stambene jedinice, smještenih u privatnoj slijepoj ulici. Projekt nudi savršen spoj urbanog života i mirnog okruženja, idealnog za obiteljski život.Nudimo trosobni stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 270.000 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na mirnoj lokaciji u predgrađu Pule, prodaje se novouređen luksuzan stan smješten na prvom katu stambene zgrade novije gradnje. Od centra grada udaljen je svega 2 km. Funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda te je ukupne stambene površine 65,33m2, u naravi 70 m2. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 60 m2 1.kat luksuzan'
231.000 €
228.250 €
295.000 €
  Stan, PULA, Štinjan, 209.000 €, 58,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.06.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 58 m2 2SS+DB Luksuzni stan ukupne stambene površine 58 m2 na fenomenalnoj lokaciji, udaljen samo 600 m od mora, s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi na prvom katu urbane zgrade koja ukupno ima četiri stana. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 201.000 €, 57,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2025.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, NOVOGRADNJA, ŠTINJAN, 57 m2 2SS+DB Luksuzni stan ukupne stambene površine 57 m2 na fenomenalnoj lokaciji, udaljen samo 800 m od mora, s prekrasnim pogledom na more. Stan se nalazi na prvom katu urbane zgrade koja ukupno ima četiri stana. Stan se sastoji od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 285.000 €, 65,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novouređen luksuzan stan smješten na prvom katu stambene zgrade novije gradnje na mirnoj lokaciji u predgrađu Pule. Od centra grada udaljen je svega 2 km. Funkcionalnog je tlocrtnog rasporeda te je ukupne stambene površine 65,33m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, open space....

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 260.142 €, 54,98 m2 cca 4730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2024.,

www.njuskalo.hr

Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. U neposrednoj blizini nalazi se tržnica, škola, gradski bazen, ljekarna, market, vrtići, restorani, autobusna stanica te najveći trgovački centar u Puli Max City, koji je udaljen svega 800 m. U ponudi stanovi u novom....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 195.200 €, 54,96 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PREDSTAVLJAMO NOVI PROJEKT ? MODERAN KOMPLEKS STAMBENIH ZGRADA U ponudi je ekskluzivan novi projekt koji se sastoji od moderne zgrade s ukupno četiri stana. Koncept zgrade pruža maksimalnu udobnost, privatnost i kvalitetu: - Prizemlje: dva stana s pripadajućim vrtovima - Prvi kat:....

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 233.519 €, 54,82 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 227.572 €, 54,82 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 247.010 €, 54,71 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 245.768 €, 54,41 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2024.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 228.600 €, 54,41 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na apsolutno najboljoj mogućoj poziciji u Puli, a i šire, na Verudi na Sisplacu, pored šumice kroz koju se spušta na plažu u Gortanovoj uvali udaljenoj svega 300m i svega par minuta od svakog mogućeg gradskog sadržaja u ponudi stanovi u novom luksuznom projetku. U ponudi stanovi od....

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 225.870 €, 54,41 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.04.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Sisplac, 220.360 €, 54,41 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more