• GoHome Professional
stanovi pula 50 m2 parking vrt što veće - GoHome
  • stanovi pula 50 m2 parking vrt što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 50 m2 parking vrt što veće

  • Za upit "stanovi pula 50 m2 parking vrt što veće" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.438 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 167.100 €, 53,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.12.2025.,

www.crozilla.com

Pula, najveći grad Istre, savršeno spaja bogatu povijest, mediteranski stil života i moderan urbani ritam. Grad nudi izvrsnu infrastrukturu, blizinu mora, sadržaje za svakodnevni život te je izuzetno atraktivan kako za stanovanje, tako i za investiciju. U ponudi je jednosoban....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 213.800 €, 54,95 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula-Novogradnja stan S1-54,95m2+vrt 77m2+dva parkirna mjesta+spremište U mirnom dijelu grada,u sambenoj zgradi sa samo 4 stana u prizemlju smjestio se ovaj predivan stan sa vrtom. Stan se sastoji od:ulaznog hodniha,dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, dvije spavaće sobe,kupaone....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 195.000 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom naselju Valmade, odlično povezanom s centrom Pule i glavnim prometnicama, u prodaji je moderan stan u prizemlju (A1) unutar novog stambenog projekta u izgradnji. Naselje je okruženo zelenilom, što pruža ugodnu i opuštajuću životnu atmosferu, idealnu za stanovanje ili investiciju.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 50 m2 parking vrt što veće'
200.000 €
165.000 €
146.800 €
  Stan, PULA, Valdebek, 186.131 €, 54,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN NOVOGRADNJA, PULA, 54 M2 Prodaje se dvosoban stan površine 54 m2 u prizemlju stambene zgrade u Puli. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom. Stan ima dvije komforne spavaće sobe, moderno kupatilo i prostranu terasu. Posebna....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 147.950 €, 53,46 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A1" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i natkrivene terase ukupne zatvorene površine od 44,40 m2. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 166.000 €, 53,04 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom dijelu naselja Šikići na samo 4 km od Pule, u kvalitetnoj novogradnji prodaje se funkcionalan stan A2 ukupne obračunske površine 53,04 m². Stan se sastoji od hodnika s garderobom, spavaće sobe, kupaonice, te dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom iz kojeg se izlazi na....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 165.000 €, 53,04 m2 cca 3110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

IDEALAN PROJEKT ZA ŽIVOT - ŠIKIĆI - NOVOGRADNJA NA SAVRŠENOJ LOKACIJI - VISOKO KVALITETNA IZVEDBA I GRADNJA! Šikići su prigradsko naselje u Puli koje administrativno pripada mjesnom odboru Busoler. Sa sjevera graniči s naseljem "Monte Turko", s istoka graniči uz rub općine Medulin....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 165.500 €, 52,16 m2 cca 3170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA PRODAJA PULA ŠIKIĆI NOVOGRADNJA STAN SA VRTOM A1-52,16m2-PARKIRNO MJESTO Predstavljamo projekt moderne novogradnje u mirnom naselju Šikići nedaleko Pule, koji je odlično povezan sa gradom i svim potrebnim sadržajima svega par minuta vožnje. Idealno projektirani stanovi u zgradi....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 163.710 € na 156.270 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 156.270 €, 52,09 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
01.04.2026 - 163.710 €
18.04.2026 - 156.270 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju su stanovi u manjoj stambenoj zgradi novogradnje smještenoj u mirnom dijelu Pula, na području Velog Vrha. Zgrada se sastoji od svega četiri stambene jedinice, što budućim vlasnicima osigurava privatnost i ugodno okruženje za život. Lokacija je izuzetno pogodna ? udaljena....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 162.000 €, 52,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i poželjnom naselju Šikići, svega nekoliko minuta od centra Pule, na prodaju je stan u prizemlju moderne novogradnje, idealan za udoban život ili pametnu investiciju. Stan oznake A1, ukupne površine 53,46 m², sastoji se od ulaznog hodnika s garderobom, spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, 257.048 €, 52,00 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 52 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 52 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade koja ukupno ima četiri stana. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, 171.000 €, 51,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA PULA VALDEBEK NEDALEKO OD CENTRA prodajemo stanove u izgradnji. Stan U PRIZEMLJU površine 51m2 + parking (13m2), nalazi se u prizemlju manje zgrade sa samo 3 stanara. Stanu pripada i vrt površine cca 50m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka i kuhinje, kupaonice, 2 spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PULA, 203.200 €, 49,60 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula-Valmade atraktivna novogradnja u neposrednoj blizini grada i ostalih sadržaja. Stan A1 se nalazi u prizemlju zgrade B sa ukupno četiri stambene jedinice. Stan se sastoji od kuhinje i dnevnog dijela, spavaće sobe, kupaonice i terase, pripada mu spremište, parking i dvorište od....

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 48,70 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju u Puli, naselje Valmade ? prizemni stan s parkingom i vrtom, ukupne neto površine 48,7 m². Nekretnina se nalazi u novoizgrađenom naselju, u blizini centra grada. Stan je smješten u prizemlju zgrade s ukupno tri stana. Stanu pripada vrt površine 52 m² te jedno parkirno mjesto.....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 133.650 €, 48,29 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A3" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i loggie ukupne zatvorene površine od 42,27 m2. Stanu pripada jedno parkirno....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 159.800 €, 48,17 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Smještena na samom jugu Istre, Pula očarava spojem bogate povijesti, mediteranskog načina života i sve poželjnije moderne urbane infrastrukture. Grad nudi savršenu ravnotežu između mirnog svakodnevnog života i bogate ponude sadržaja - od prekrasnih plaža i šetnica do restorana, trgovina....

 
 
 
  Stan, PULA, 170.000 €, 48,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Predstavljamo novu stambenu zgradu od ukupno tri zgrade u nizu. Svaka zgrada se sastoji od četiri stambene jedinice.Riječ je o stanu u zgradi A oznake S1.Stan se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice, natkrivene terase i dvorišta.Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 159.800 €, 48,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.02.2026.,

www.indomio.hr

Smještena na samom jugu Istre, Pula očarava spojem bogate povijesti, mediteranskog načina života i sve poželjnije moderne urbane infrastrukture. Grad nudi savršenu ravnotežu između mirnog svakodnevnog života i bogate ponude sadržaja - od prekrasnih plaža i šetnica....

 
 
 
 
+11%

Promjena cijene sa 149.150 € na 165.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 165.000 €, 48,00 m2 cca 3440 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 149.150 €
11.05.2026 - 165.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Pula, Smještena u Puli, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, ova nekretnina nudi ugodno okruženje idealno za obiteljski život ili miran svakodnevni boravak. Kvart je poznat po dobroj prometnoj povezanosti, dok su centar grada i plaže lako dostupni u svega nekoliko minuta vožnje.....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 132.600 €, 47,90 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.01.2025.,

www.eurovilla.hr

Šikići, prodaje se stan u modernoj novogradnji. Stan "A4" nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog hodnika i garderobe, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice i natkrivene terase ukupne zatvorene površine od 42,16 m2. Stanu pripada....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 160.000 €, 47,30 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan u modernoj novogradnji, okružene zelenilom i udaljene svega 10 min vožnje od centra Pule! Trenutno je u fazi izgradnje, a planirani završetak izgradnje je na jesen 2026. godine. Riječ je o stanu površine 47.30m2 koji se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PULA, 195.000 €, 47,00 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.01.2026.,