• GoHome Professional
stanovi pula 50 m2 parking 1.kat - GoHome
  • stanovi pula 50 m2 parking 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 50 m2 parking 1.kat

  • Za upit "stanovi pula 50 m2 parking 1.kat" pronađeno 39 nekretnina - prosječna cijena 3.664 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Štinjan, 215.000 €, 52,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Štinjan, prodaje se stan na prvom katu stambene zgrade, sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom, kupatilom, terasom, ukupne kvadrature 52,04m2. Stann se nalazi na 600 m udaljenosti od uređenih plaža. Stan je opremljen podnim grijanjem, električnim podizačima roletna, komarnicima....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 215.000 €, 52,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Istra, Štinjan, prodaje se stan na prvom katu stambene zgrade sa jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom, kupatilom, terasom, ukupne kvadrature 52,04m2 koji se nalazi na 600m udaljenosti od uređenih plaža. Stan je opremljen podnim grijanjem, električnim podizačima roletna, komarnicima....

 
 
 
  Stan, PULA, 134.000 €, 52,00 m2 cca 2580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVO U PONUDI ! PRILIKA ! 2.580 EUR/M2 . Prodaje se stan površine 52 m2, koji se nalazi u širem centru grada na prvom katu stambene zgrade, a sastoji se od velike spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom i kupaonice. Stan se nalazi u blizini svih potrebnih sadržaja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 50 m2 parking 1.kat'
215.000 €
305.500 €
157.480 €
  Stan, PULA, Centar, 224.000 €, 52,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Istra, Štinjan: Na prodaju je stan na prvom katu stambene zgrade s jednom spavaćom sobom, dnevnim boravkom, kupatilom, terasom, ukupne kvadrature 52,04m2, smješten na 600m udaljenosti od uređenih plaža. Stan je opremljen podnim grijanjem, električnim podizačima roletni, komarnicima....

 
 
 
  Stan, PULA, 240.000 €, 50,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVO U PONUDI ! Nudimo potpuno novi stan od 50 m2 koji se nalazi na 2.katu kvalitetne novogradnje - samo 3 stana - jedan stan po etaži. Stan se sastoji od hodnika , 1 kupaonice , 2 spavaće sobe , dnevnog boravka , kuhinje i blagovaonice sa izlazom na lođu . Stan je južno orjentiran....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 187.000 €, 50,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.09.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade na odličnoj i traženoj lokaciji.U 50,51 m2 pruža funkcionalan raspored koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe, lođe i kupaonice.Grijanje i hlađenje je osigurano putem....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 142.240 €, 50,80 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi su moderni stanovi u novogradnji smještenoj na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Puli. Projekt obuhvaća stambenu zgradu s ukupno četiri kata, osmišljenu kako bi budućim stanarima pružila kvalitetan i ugodan životni prostor. Stanovi su funkcionalnog rasporeda te dolaze u različitim....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 157.000 €, 49,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 49 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 49 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade koja ukupno ima četiri kata. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, Gregovica, 165.000 €, 51,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji u Puli, naselje Valmade. Stan B1 neto površine 46.72 m2 nalazi se na 1.katu zgrade i sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i kuhinje, spavaće sobe, kupaonice, 2 balkona. Stanu pripada i spremište i ne natkriveno parking mjesto. Sve ukupno 51.5 m2 s koef.....

 
 
 
  Stan, PULA, 144.000 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.08.2025.,

www.njuskalo.hr

PULA MONTEŠERPO Prodajemo stan u prizemlju u novogradnji. Stan se sastoji od 2 sobe, hodnika, kuhinje i blagovaone, dnevnog boravka i terase. Parkirno mjesto. Klima. Završetak radova 12/2026 INFO NA 0911608456 PULA MONTEŠERPO STAN 1 KAT 51M2 + PARKING (prodaja).

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 216.000 €, 51,39 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.10.2025.,

www.eurovilla.hr

Na prvom katu nove zgrade u izgradnji u naselju Šijana prodaje se svijetao stan površine 52 m2 koji kombinira moderan dizajn, kvalitetne materijale i praktičan raspored. Zgrada ima samo tri stana, što osigurava mirno okruženje i dodatnu privatnost.Stan se sastoji od dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 220.000 €, 52,00 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je prekrasan stan površine 52 m² smješten na prvom katu kvalitetne i uredno održavane starije zgrade u strogom centru Pule. Stan se sastoji od hodnika, spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i kupaonice, a raspored prostorija je funkcionalan i maksimalno iskorišten. Potpuno....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 130.000 € na 134.000 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 134.000 €, 52,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.03.2026 - 130.000 €
25.04.2026 - 134.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u centru grada, površine 52 m², smješten na prvom katu stambene zgrade. Stan se sastoji od velike spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom i kupaonice. Nekretnina ima puno potencijala za uređenje prema vlastitim željama, što je čini odličnom prilikom....

 
 
 
  Stan, PULA, 133.700 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA MONTEŠERPO Prodajemo stan NA 1 KATU u novogradnji. Stan se sastoji od sobe, hodnika, kuhinje i blagovaone, dnevnog boravka i terase. Parkirno mjesto. Klima. Završetak radova 12/2026 INFO NA 0911608456 PULA MONTEŠERPO STAN 1 KAT 48M2 + PARKING (prodaja).

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 215.000 €, 52,00 m2 cca 4140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Istra, Štinjan, prodaju se stanovi u izgradnji u stambenoj zgradi sa 17 stanova. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog kata te drugog kata. Stanovi će biti opremljeni vrhunskom keramikom i završnim materijalima, podnim grijanjem, električnim podizačima roletna, komarnicima, lift.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 215.000 €, 52,04 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se stanovi u izgradnji u stambenoj zgradi sa 17 stanova smještenoj u Štinjanu. Zgrada se sastoji od prizemlja, prvog te drugog kata. Stanovi će biti opremljeni vrhunskom keramikom i kvalitetnim završnim materijalima, podnim grijanjem, električnim podizačima roleta, komarnicima,....

 
 
 
  Stan, PULA, 190.000 €, 52,50 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju u Puli, naselje Valmade ? dvosobni stan na prvom katu s natkrivenim parkirnim mjestom i spremištem, ukupne neto površine 52.5m². Nekretnina se nalazi u novoizgrađenom naselju, u blizini centra grada. Oprema: kvalitetna PVC stolarija, keramika u kupaonici, kuhinji i dnevnom....

 
 
 
  Stan, PULA, 185.000 €, 52,50 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, Na upit, 51,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan stan (B12) na top lokaciji. Stan se nalazi u zgradi B, stambene površine 51.59 m2 koji se nalazi na prvom katu u od ukupno 4 nadzemne etaže te dvije podzemne etaže gdje se nalaze parking mjesta i spremišta. Stan se sastoji od hodnika sa garderobom, jedne kupaonice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 139.000 €, 53,00 m2 cca 2620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaju se još 4,-stana u novogradnji sa liftom visoki roh bau 52m2 -59 m2 zgrada se završava do ljeta 2026g stan jedsobni 1 kat sa parkingom i terasm cjena 139.000^€ visoki roh bau stan dvosobni sa parkigom i terasom cjena 154,000€,visoki roh bau, Kontakt Info Sanel 0981938913 Pula,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 160.950 €, 53,00 m2 cca 3040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? VELI VRH | Novogradnja | 1. kat | lođa | spremište | parking U ponudi je stan u novogradnji na traženoj lokaciji u Puli, u naselju Veli Vrh, udaljen svega 1,5 km od mora i 3,5 km od centra grada. Stan se nalazi na 1. katu manje stambene zgrade sa samo 4 stambene jedinice, što....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 171.000 €, 53,53 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U srcu grada, do jeseni 2024. godine, očekuje nas završetak izgradnje elegantnog stambenog projekta s ukupno tri kata, liftom te natkrivenim parkirnim mjestima u prizemlju objekta. Jedna od ponuda je stan površine 53,53m2, DB + 2 S smješten na prvom katu. OZNAKA A Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 46,53 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt novogradnje smještenog na atraktivnoj lokaciji u gradu Puli sastoji se od više stambenih jedinica koje se prostiru od prizemlja do 3. kata zgrade. Parking mjesta su dostupna kako na okućnici zgrade, tako i u garaži, pružajući budućim vlasnicima stanova mogućnost izbora prema....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 54,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je novogradnja smještena u centru Pule. Ova zgrada s odličnom lokacijom ima ukupno 15 stambenih jedinica. Veličine stanova se kreću između 28 i 55 m2. Konkretno, stan C1 se nalazi na prvom katu i ima površinu od 54,15 m2. Sastoji se od kuhinje, blagavaonice, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, PULA, 207.500 €, 54,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

NOVO U PONUDI ! Nudimo stan na odličnoj lokaciji u centru Pule na svega nekoliko koraka od Giardina, tržnice, Arene.. Stan 54 m2 nalazi se na 1.katu , a sastoji se od hodnika , kupaonice , zasebnog toaleta , 2 spavaće sobe , dnevnog boravka i odvojene kuhinje sa blagovaonicom. Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 172.125 €, 46,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U šarmantnom mirnom prigradskom naselju Štinjan na prvom katu kvalitetne novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 46,00 m2 sa spremištem i parking mjestom.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 172.125 €, 46,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan oznake ?SL11B?, smješten na prvom katu stambene zgrade s ukupno četiri stambene jedinice, u sklopu novog stambenog projekta u prigradskom naselju Štinjan (ulica Šurida), u neposrednoj blizini osnovne škole, dječjeg vrtića, ljekarne i gradske plaže Hidrobaza. Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 164.460 €, 54,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? VELI VRH | Stan A2 | 1. kat | Novogradnja | 54,82 m² | terasa | parking Na prodaju je moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u Puli, naselje Veli Vrh, svega 1,5 km od mora i 3,5 km od centra grada. Stan se nalazi na 1. katu manje zgrade sa samo 3 stambene jedinice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 174.000 €, 54,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 54 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 54 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade koja ukupno ima četiri kata. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 172.125 €, 45,97 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U šarmantnom mirnom prigradskom naselju Štinjan na prvom katu kvalitetne novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 45,97 m2 sa spremištem i parking mjestom.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 172.125 €, 45,59 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U šarmantnom mirnom prigradskom naselju Štinjan na prvom katu kvalitetne novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 45,59 m2 sa spremištom i parking mjestom.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 147.000 €, 54,50 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan južno orijentiran u zgradi koja je useljiva do kraja godine. Lokacija nova i urbana - Monvidal - neposredna blizina svog potrebnog sadržaja za svakodnevni život, autobusna linija uz zgrade. Predmetni stan je ukupno 54,5 m2, uključen parking, sa 2 sobe, vrlo....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 145.000 €, 45,39 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Šikići je mirno naselje smješteno u neposrednoj blizini Pule, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada i svih urbanih sadržaja. Odlično je prometno povezano ? blizina obilaznice i autoceste omogućava brz pristup cijeloj Istri. Lokacija je idealna za obiteljski život jer kombinira....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 164.500 €, 45,28 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U mirnom dijelu Kaštanjera gradi se moderna novogradnja u obliku dvojne zgrade, u kojoj se nalazi ukupno osam stanova, po četiri u svakoj zgradi. U ponudi je moderan stan A3, smješten na prvom katu zgrade, ukupne neto površine 45,28 m2 koja uključuje stambeni prostor, balkon, vanjsko....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 150.400 €, 45,28 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.09.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i obiteljskom naselju Šikići, na prvom katu novogradnje, nudi se funkcionalan i svijetao stan idealan za obiteljski život ili investiciju. Stan ukupne neto površine 42,16 m² sastoji se od hodnika s garderobom (5,62 m²), kupaonice (4,75 m²), spavaće sobe (10,43 m²) te dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,84 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

AKCIJA!!!PARKIRNO MJESTO VANJSKO GRATIS DO SVIBNJA 2026! Na prodaju imamo stan u novogradnji na prvom katu, ukupne korisne površine 54.84 m2, koji se sastoji od dnevnog prostora, kuhinje s blagovaonom u open space konceptu s izlazom na vanjski balkon,dvije spavaće sobe,jedne kupaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 180.500 €, 54,97 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.09.2025.,

www.njuskalo.hr

U popularnom i mirnom naselju Šikići, na prvom katu moderne novogradnje, prodaje se funkcionalan i svijetao stan, pogodan za obiteljski život ili kao pouzdana investicija. Stan ukupne neto površine 54,97 m² uključuje hodnik s garderobom (5,50 m²), kupaonicu (3,33 m²), dvije spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.