• GoHome Professional
stanovi pula 50 m2 balkon moderan - GoHome
  • stanovi pula 50 m2 balkon moderan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 50 m2 balkon moderan

  • Za upit "stanovi pula 50 m2 balkon moderan" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.798 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

 
+13%

Promjena cijene sa 137.000 € na 155.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Busoler, 155.000 €, 51,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 137.000 €
27.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je moderno projektiran stan 1,5-sobne strukture (1S+DB), ukupne površine 51,03 m2, smješten u prizemlju novogradnje s ukupno dvije etaže, na atraktivnoj lokaciji u Puli, naselje Šikići. Stan je izgrađen 2025. godine te se ističe funkcionalnošću i suvremenim arhitektonskim....

 
 
 
 
+13%

Promjena cijene sa 137.000 € na 155.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Busoler, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.07.2025 - 137.000 €
27.03.2026 - 155.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam moderan stan površine 48,51 m2 smješten na drugom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u atraktivnom naselju Šikići, Pula. Stan se nalazi u mirnom dijelu naselja, okružen prirodom i obiljem sunca, što ga čini idealnim odabirom za one koji traže udoban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 160.900 €, 48,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.indomio.hr

Pula, najveći grad Istre, savršeno spaja bogatu povijest, mediteranski stil života i moderan urbani ritam. Grad nudi izvrsnu infrastrukturu, blizinu mora, sadržaje za svakodnevni život te je izuzetno atraktivan kako za stanovanje, tako i za investiciju. U ponudi je jednosobni....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 50 m2 balkon moderan'
169.200 €
169.200 €
185.000 €
  Stan, PULA, Valdebek, 185.000 €, 49,83 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

Na prodaju su kompletno renovirani i moderno uređeni apartmani u manjoj stambenoj zgradi koja broji ukupno šest jedinica. Svaka jedinica prodaje se potpuno namještena, spremna za korištenje bez dodatnih ulaganja, s naglaskom na funkcionalan raspored i ugodan boravak. Stambena jedinica....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 300.000 €, 49,50 m2 cca 6060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju stan u Puli ? Veruda Porat Pula, grad bogate povijesti i mediteranskog šarma, nudi savršen spoj urbanog života i blizine mora. Naselje Veruda Porat jedno je od najtraženijih pulskih kvartova ? mirno, uređeno i svega nekoliko minuta hoda od plaža i marine. Prodaje se moderan....

 
 
 
  Stan, PULA, 300.000 €, 49,00 m2 cca 6120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

PRILIKA! Prodaje se moderan stan ukupne površine 49,50 m² na prvom katu od ukupno dva kata. Stan se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom,blagovaonie,dvije spavaće sobe,kupaonice i balkona. Grijanje i hlađenje je klimatskim jedinicama i podnim grijanjem. Stanu pripada jedno parkirno....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 300.000 €, 49,00 m2 cca 6120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan u Puli Veruda Porat Pula, grad bogate povijesti i mediteranskog šarma, nudi savršen spoj urbanog života i blizine mora. Naselje Veruda Porat jedno je od najtraženijih pulskih kvartova mirno, uređeno i svega nekoliko minuta hoda od plaža i marine. Prodaje se moderan....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 185.000 €, 51,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA ? Moderan dvoetažni stan s galerijom i dvije terase U mirnom i traženom pulskom naselju prodaje se atraktivan dvoetažni stan smješten na drugom katu manje i uredno održavane stambene zgrade. Stan ima ukupnu površinu od 51 m² te je kompletno renoviran i spreman za useljenje. Donja....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 179.900 €, 51,63 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan površine 51,63 m2 smješten na trećem katu zgrade s ukupno pet katova, u samom centru Pule. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže praktičan i funkcionalan stan na atraktivnoj lokaciji nadomak svim gradskim sadržajima. Stan se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, PULA, 165.000 €, 47,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan stan na prodaju smješten na prvom katu novogradnje u naselju Valmade u Puli. Ovaj suvremeni stambeni projekt sastoji se od tri kvalitetno projektirane zgrade u nizu, pri čemu svaka zgrada ima četiri stambene jedinice, čime se osigurava privatno i funkcionalno organizirano....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 271.000 €, 53,00 m2 cca 5110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ISTRA, PULA - 2S+DB stan na odličnoj poziciji - NOVOGRADNJA!! Prodaje se moderno uređen stan na drugom katu ? izvrsna lokacija, funkcionalan raspored! Na prodaju stan površine 53 m², smješten u manjoj stambenoj zgradi, novogradnja. Zgrada ima Uporabnu dozvolu te je stan etažiran.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 169.200 €, 46,72 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Pula nije samo grad- ona je način života. Spoj bogate kulture, mora na dohvat ruke, urbane infrastrukture i opuštenog mediteranskog ritma čini je jednim od najpoželjnijih gradova za život i ulaganje u Hrvatskoj. Bilo da tražite miran dom, pametnu investiciju ili nekretninu za najam,....

 
 
 
  Stan, PULA, 216.000 €, 54,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.realestatecroatia.com

U ponudi imamo moderan i lijepo uređen stan u Puli, koji se smjestio u prizemlju zgrade novije gradnje ukupne površine 54,38 m2. Stan se nalazi nedaleko od svih sadržaja, u mirnoj i slijepoj ulici, udaljenost od plaže 2.3 km. Koncept stana:hodnik, open space dnevni boravak s blagovaonom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je stan u novogradnji u pulskom naselju Monvidal, području koje se ističe mirnim okruženjem, ali i izvrsnom povezanošću s ostatkom grada. Projekt je realiziran prema visokim standardima gradnje, s naglaskom na dugoročnu kvalitetu i udobnost stanovanja. Stan je smješten na....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

U prodaji je moderan stan u novogradnji smješten u pulskom naselju Monvidal ? mirnoj i ugodnoj gradskoj zoni koja nudi idealan balans privatnosti i brze povezanosti s centrom Pule te svim važnim sadržajima. Stan se nalazi na 1. katu suvremene stambene zgrade građene prema visokim....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 225.000 €, 54,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.07.2025.,

www.indomio.hr

Atraktivna novogradnja smještena u mirnom dijelu Pule, nadomak samog centra grada. Zgrada modernog dizajna prostire se na šest katova i obuhvaća ukupno 14 stambenih jedinica.Stan ukupne površine 54,12 m2 nalazi se na drugom katu. Sastoji se od dnevnog boravka s izlazom na balkon,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 210.000 €, 54,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Pula Na prodaju je moderan stan u novogradnji u Puli, smješten u mirnoj ulici svega nekoliko minuta hoda od centra grada. Lokacija je idealna za one koji žele spojiti mirno okruženje i privatnost s blizinom svih potrebnih sadržaja ? trgovina, restorana, škola, vrtića i javnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan stan smješten u novogradnji u pulskom naselju Monvidal, lokaciji koja nudi idealan spoj mirnog okruženja i blizine svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život. Riječ je o suvremenoj gradnji koja prati aktualne standarde kvalitete i energetske učinkovitosti.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 195.200 €, 54,00 m2 cca 3620 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.12.2025.,

www.indomio.hr

PREDSTAVLJAMO NOVI PROJEKT MODERAN KOMPLEKS STAMBENIH ZGRADA U ponudi je ekskluzivan novi projekt koji se sastoji od moderne zgrade s ukupno četiri stana. Koncept zgrade pruža maksimalnu udobnost, privatnost i kvalitetu: - Prizemlje: dva stana s pripadajućim vrtovima - Prvi kat: dva....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,57 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U traženom popularnom Pulskom kvartu Monvidal na drugom katu kvalitetne novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 54,57 m2.Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupatila, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom po otvorenom principu, balkona i dva....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 164.500 €, 45,28 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U mirnom dijelu Kaštanjera gradi se moderna novogradnja u obliku dvojne zgrade, u kojoj se nalazi ukupno osam stanova, po četiri u svakoj zgradi. U ponudi je moderan stan A3, smješten na prvom katu zgrade, ukupne neto površine 45,28 m2 koja uključuje stambeni prostor, balkon, vanjsko....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 148.000 €, 54,81 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2S stan s balkonom ? Novogradnja, Monvidal ? 54,81 m², 1. kat, južna orijentacija Lokacija: Monvidal, Pula Površina: 54,81 m² Kat: prvi kat Orijentacija: jug Raspored: 2 spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica, balkon Cijena po m²: od 2.500 €....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more