• GoHome Professional
stanovi pula 50 m2 adaptiran - GoHome
  • stanovi pula 50 m2 adaptiran - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 50 m2 adaptiran

  • Za upit "stanovi pula 50 m2 adaptiran" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.903 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

U samom centru Pule prodaje se kompletno adaptiran stan smješten na drugom katu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, dvije spavaće sobe i kupaonice. Dodatnu vrijednost predstavlja prostorija u podrumu površine cca....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je stan površine 48 m² smješten na 2. katu - potkrovlju održavane zgrade, u strogom centru Pule, svega nekoliko minuta hoda od čuvene Arene. Stan je u potpunosti adaptiran 2022. godine i nudi funkcionalan raspored prostorija. Sastoji se od jedne spavaće sobe, kupaonice,....

 
 
 
 
+5%

Promjena cijene sa 220.000 € na 230.000 € - 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Centar, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.07.2025 - 250.000 €
31.01.2026 - 220.000 €
02.05.2026 - 230.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.crozilla.com

U samom centru Pule, u blizini svih sadržaja, prodaje se kompletno adaptiran stan na drugom katu. Sastoji se od dnevnog boravka s blagovaonom, kuhinje, dvije spavaće sobe i kupaonice. Vlasnici imaju na korištenje prostoriju u podrumu od 20 m2. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 50 m2 adaptiran'
240.000 €
125.000 €
177.000 €
  Stan, PULA, Centar, 250.000 €, 50,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien prodaje prekrasan dvosoban stan koji se nalazi na drugom katu stambene zgrade u centru Pule. Površine je 50 m2, a sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i kupaonice. Stanu pripada i spremište od 20 m2 u suterenu zgrade. Stan je....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 175.000 €, 51,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U samom srcu Pule, na izuzetnoj i traženoj lokaciji u neposrednoj blizini Arene, smjestio se ovaj atraktivan i potpuno renoviran stan površine 51 m². Nalazi se na prvom katu etažirane kuće te predstavlja idealnu priliku za ugodan život u centru grada ili kao sigurna investicija s....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 175.000 €, 51,00 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderno preuređen stan od 51 m², smješten u samom centru Pule, tek nekoliko koraka od poznatog Amfiteatra. Nekretnina se nalazi na prvom katu etažirane kuće i predstavlja izvrstan izbor kako za stanovanje, tako i za turistički najam ili investiciju. Stan se sastoji od....

 
 
 
  Stan, PULA, 200.000 €, 48,70 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stanu u atraktivnom dijelu grada Pule koji spaja povijesni karakter austrougarske gradnje i moderan stil uređenja. Smješten je na visokom prizemlju stambene zgrade s odvojenim ulazom, svega stotinjak metara od mora. Stan ukupne površine 48,70 m2, funkcionira kao prostrani....

 
 
 
  Stan, PULA, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

U prodaji je renoviran stan od 48 m2 s vrtom iznad Arene. Stan se nalazi u održavanoj zgradi na 2. katu - potkrovlju. Stan je u potpunosti adaptiran 2022. godine. Sastoji se od 1 spavaće sobe s kupatilom, dnevnog boravka, kuhinje od 48 m2. Spremište na međukatu koje pripada ovom stanu.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 205.000 €, 53,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u stambenoj zgradi u Puli, na Verudi, kvartu blizu plaže Mornar i uvale Valsaline. Stan ima 53 m2, sastoji se od spavaće sobe, velikog denvnog boravka, odvojene kuhinje, hodnika, kupatila, te zatvorene terase. U stanu je sve nedavno adaptirano, samo su vlasnici ostavili....

 
 
 
  Stan, PULA, 214.000 €, 53,50 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je potpuno adaptiran i funkcionalan stan ukupne neto površine 53,5 m², smješten na visokom prizemlju stambene zgrade na jednoj od najtraženijih lokacija u Puli ? Stoja. Stan se nalazi u mirnom dijelu grada, svega 400 metara od uređenih plaža i lungo mare šetnice, uz neposrednu....

 
 
 
  Stan, PULA, 207.500 €, 54,00 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

NOVO U PONUDI ! Nudimo stan na odličnoj lokaciji u centru Pule na svega nekoliko koraka od Giardina, tržnice, Arene.. Stan 54 m2 nalazi se na 1.katu , a sastoji se od hodnika , kupaonice , zasebnog toaleta , 2 spavaće sobe , dnevnog boravka i odvojene kuhinje sa blagovaonicom. Stan....

 
 
 
  Stan, PULA, 230.000 €, 46,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Preporuka agencije!! U ponudi imamo novouređeni, luksuzni stan koji se nalazi u prizemlju stambene zgrade od ukupno 6 stanova, tlocrtne površine 46,71 m2 . Stan se sastoji od kuhinje, osunčanog i svijetlog dnevnog boravka s blagovaonicom,dvije spavaće sobe,kupaonice i predivne terase....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 46,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.04.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju potpuno adaptiran stan u prizemlju stambene zgrade. Stan površine 46,5 m² ima dvije odvojene sobe, otvoreni prostor predviđen za kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak, kupaonicu. Stan je prošao kompletnu adaptaciju koja je uključivala nove instalacije, nove podove i renoviranu....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.