• GoHome Professional
stanovi pula 50 m2 1.kat vrt - GoHome
  • stanovi pula 50 m2 1.kat vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 50 m2 1.kat vrt

  • Za upit "stanovi pula 50 m2 1.kat vrt" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 4.030 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 330000 eura
    • do 420000 eura (prosječna cijena)
    • do 500000 eura
    • do 4200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Zaro, 208.800 €, 49,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na apsolutno najboljoj mogućoj poziciji u Puli, a i šire, na Verudi na Sisplacu, pored šumice kroz koju se spušta na plažu u Gortanovoj uvali udaljenoj svega 300m i svega par minuta od svakog mogućeg gradskog sadržaja u ponudi stanovi u novom luksuznom projetku. U ponudi stanovi od....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 190.000 €, 53,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

U prodaji imamo stan na prvom katu novogradnje ? zgrada A3,stan A u sklopu atraktivnog stambenog kompleksa smještenog na mirnoj lokaciji. Povezanost stana je na odličnoj lokaciji od grada i kratkoj pješačkoj udaljenosti od prve plaže/mora. Stan A se nalazi u zgradi sa četri stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Šikići je mirno naselje smješteno u neposrednoj blizini Pule, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada i svih urbanih sadržaja. Odlično je prometno povezano ? blizina obilaznice i autoceste omogućava brz pristup cijeloj Istri. Lokacija je idealna za obiteljski život jer kombinira....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 50 m2 1.kat vrt'
245.115 €
228.600 €
244.305 €
  Stan, PULA, 210.000 €, 50,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan stan u prizemlju novije zgrade smještene u mirnom dijelu Šijane, svega nekoliko minuta vožnje od središta Pule. Lokacija je izuzetno praktična ? u neposrednoj blizini nalaze se trgovine, škola, vrtić, pošta, ljekarna i autobusna stanica, što svakodnevni život....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 140.000 €, 50,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam novu stambenu zgradu u izgradnji, smještenu u atraktivnom dijelu Pule ? Monvidalu. Zgrada je trenutno u fazi izgradnje drugog kata od ukupno četiri kata te predstavlja odličnu priliku za one koji traže moderan dom ili investiciju. O zgradi: Četiri kata s liftom Jednosobni....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 217.000 €, 51,39 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA U ŠIJANI ? STAN U PRIZEMLJU S VRTOM I BAZENOM! Na prodaju je moderan stan u prizemlju novogradnje u Šijani, na mirnoj i lijepoj lokaciji, u blizini svih životnih potrepština ? trgovina, škole, vrtića, pošte, ljekarne, autobusne stanice i svega nekoliko minuta vožnje do....

 
 
 
  Stan, PULA, 220.360 €, 54,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 172.125 €, 46,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA PULA Cijena: 172.125 (PDV uključen nema poreza!) Na prodaju moderan stan u izgradnji u mirnom prigradskom naselju, nadomak Pule idealan za obiteljski život ili investiciju. Osnovne informacije: Stan: 1. kat Površina: 46 m Sobe: 2 (1 spavaća + dnevni boravak) Kupaonica:....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 176.500 €, 45,97 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

IZNIMAN PROJEKT VRHUNSKE NOVOGRADNJE NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI - ŠTINJAN!! Jednosobni i dvosobni stanovi iznimne kvalitete te odličnog rasporeda odlični kao odabir nekretnine za život ili investiciju. Lokacija Štinjan - Pula Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule te naselje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 145.000 €, 45,39 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.