• GoHome Professional
stanovi pula 50 m2 1.kat - GoHome
  • stanovi pula 50 m2 1.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 50 m2 1.kat

  • Za upit "stanovi pula 50 m2 1.kat" pronađeno 205 nekretnina - prosječna cijena 3.700 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Magno, 161.000 €, 54,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 1.katu zgrade B i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe kupaonica balkon PARKIRNA MJESTA (OBAVEZNA KUPNJA....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 190.000 €, 54,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju funkcionalni dvosobni stan u novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule - Veli Vrh. Zgrada se sastoji od samo 3 stana, što osigurava privatnost i ugodan boravak. Smješten je na prvom katu te zauzima ukupnu površinu od 54 m² a sastoji se od: - ulaznog hodnika, - dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 161.748 €, 54,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 1.katu zgrade A i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe kupaonica balkon PARKIRNA MJESTA (OBAVEZNA KUPNJA....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 164.460 €, 54,00 m2 cca 3050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

PULA ? VELI VRH | Stan A2 | 1. kat | Novogradnja | 54,82 m² | terasa | parking Na prodaju je moderan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u Puli, naselje Veli Vrh, svega 1,5 km od mora i 3,5 km od centra grada. Stan se nalazi na 1. katu manje zgrade sa samo 3 stambene jedinice,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 178.600 €, 54,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Dvosobni stan 55 m2 U ponudi imamo stan na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od ulaznog prostora, kuhinje sa blagovaonicom i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice i lođe. Oprema stana: * Stan je opremljen inverter klima uređajem za grijanje i hlađenje,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji smještenoj u mirnom i sve traženijem dijelu Pule, naselju Monvidal. Projekt je osmišljen prema suvremenim standardima gradnje, s naglaskom na funkcionalnost, udobnost i dugoročnu vrijednost nekretnine. Stan se nalazi na 1. katu zgrade te se....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 174.000 €, 54,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, NOVOGRADNJA, 54 M2, 1SS+DB Prodaje se stan ukupne površine 54 m2, na mirnoj lokaciji s prekrasnim pogledom na prirodu. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade koja ukupno ima četiri kata. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 176.428 €, 45,97 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s lođom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 38,77 m² smješten u prvom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Ulaz je osiguran....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 172.125 €, 45,97 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U šarmantnom mirnom prigradskom naselju Štinjan na prvom katu kvalitetne novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 45,97 m2 sa spremištem i parking mjestom.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 172.125 €, 45,97 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Lokacija projekta nalazi se u prigradskom naselju Štinjan, u neposrednoj blizini osnovne škole, dječjeg vrtića, gradske plaže Hidrobaza, ljekarne te na svega četiri kilometra od centra grada Pule i tri kilometra od centra naselja Fažana. Prilaz stambenom kompleksu osiguran je s asfaltirane....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 176.500 €, 45,97 m2 cca 3840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

IZNIMAN PROJEKT VRHUNSKE NOVOGRADNJE NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI - ŠTINJAN!! Jednosobni i dvosobni stanovi iznimne kvalitete te odličnog rasporeda odlični kao odabir nekretnine za život ili investiciju. Lokacija Štinjan - Pula Štinjan je prigradsko naselje u sastavu grada Pule te naselje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 206.000 €, 54,12 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

www.njuskalo.hr

U najvećem gradu Istarske županije koji leži na jugozapadnom području Istarskog poluotoka u dobro zaštićenom zaljevu i gradu koji ima dugu tradiciju vinarstva, ribarstva, brodogradnje i turizma predstavljamo moderan projekt novogradnje, koji se nalazi u blizini centra grada i najsačuvanijeg....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

PULA - ZGRADA B - STAN 1 Stan će se nalaziti na 1. katu stambene zgrade, ukupne površine 54.80 m. Sastoji se od hodnika, 2 spavaće sobe, kupaonice, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom te terasom. Stan će biti opremljen keramičkim pločicama i sanitarijama u kupaonici. Završetak....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, Na upit, 54,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je stan na 1.katu novogradnje ? zgrada A, stan C ? u sklopu atraktivnog stambenog kompleksa smještenog na mirnoj, ali odlično povezanoj lokaciji u Štinjanu, svega nekoliko minuta vožnje od grada i na kratkoj pješačkoj udaljenosti od mora. Stan C se nalazi u zgradi s ukupno....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 172.125 €, 45,59 m2 cca 3780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2026.,

www.eurovilla.hr

U šarmantnom mirnom prigradskom naselju Štinjan na prvom katu kvalitetne novogradnje smjestio se stan ukupne stambene površine od 45,59 m2 sa spremištom i parking mjestom.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 176.428 €, 45,59 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 39,25 m² smješten u prvom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Ulaz je osiguran....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 174.200 €, 54,46 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, u ponudi imamo stan smješten na katu manje stambene zgrade sa svega četiri stambene jedinice. Stan ima ukupnu neto površinu od 54,46 m² te je funkcionalno raspoređen kako bi maksimalno iskoristio prostor i pružio udobnost svakodnevnog stanovanja. Oprema stana uključuje: električno....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 147.000 €, 54,50 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan južno orijentiran u zgradi koja je useljiva do kraja godine. Lokacija nova i urbana - Monvidal - neposredna blizina svog potrebnog sadržaja za svakodnevni život, autobusna linija uz zgrade. Predmetni stan je ukupno 54,5 m2, uključen parking, sa 2 sobe, vrlo....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 163.530 €, 54,51 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.07.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA VALDEBEK NA SUPER LOKACIJI! Predstavljamo novi projekt u mirnom i atraktivnom dijelu Valdebeka moderna zgrada s ukupno 4 stambene jedinice idealna za miran obiteljski život ili kvalitetno ulaganje STAN S3 - funkcionalan raspored i udoban životni prostor! - Dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 174.600 €, 54,59 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, u ponudi imamo stan smješten na katu manje stambene zgrade sa svega četiri stambene jedinice. Stan ima ukupnu neto površinu od 54,59 m² te je funkcionalno raspoređen kako bi maksimalno iskoristio prostor i pružio udobnost svakodnevnog stanovanja. Oprema stana uključuje: električno....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 145.000 €, 45,39 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

AKCIJA!!!PARKIRNO MJESTO VANJSKO GRATIS DO SVIBNJA 2026! Na prodaju imamo stan u novogradnji na prvom katu ukupne površine 45,39 m2 u zgradi sa liftom, koji se sastoji od dnevnog prostora, kuhinje s blagovaonom u open space konceptu s izlazom na vanjski balkon,jedne spavaće sobe,jedne....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 145.000 €, 45,39 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2025.,

www.njuskalo.hr

Šikići je mirno naselje smješteno u neposrednoj blizini Pule, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada i svih urbanih sadržaja. Odlično je prometno povezano ? blizina obilaznice i autoceste omogućava brz pristup cijeloj Istri. Lokacija je idealna za obiteljski život jer kombinira....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 147.900 €, 45,28 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom Pula je najveći grad Istarske županije smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te ga odlikuje zanimljiva kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah. Na prodaju je moderan....

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 164.500 €, 45,28 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U mirnom dijelu Kaštanjera gradi se moderna novogradnja u obliku dvojne zgrade, u kojoj se nalazi ukupno osam stanova, po četiri u svakoj zgradi. U ponudi je moderan stan A3, smješten na prvom katu zgrade, ukupne neto površine 45,28 m2 koja uključuje stambeni prostor, balkon, vanjsko....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 147.000 €, 45,28 m2 cca 3250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.02.2026.,

www.njuskalo.hr

PRILIKA PRODAJA PULA ŠIKIĆI NOVOGRADNJA STAN A7-45,28m2-1.kat Predstavljamo projekt moderne novogradnje u mirnom naselju Šikići nedaleko Pule, koji je odlično povezan sa gradom i svim potrebnim sadržajima svega par minuta vožnje. Idealno projektirani stanovi u zgradi sa dva kata i....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 150.400 €, 45,28 m2 cca 3320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.09.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i obiteljskom naselju Šikići, na prvom katu novogradnje, nudi se funkcionalan i svijetao stan idealan za obiteljski život ili investiciju. Stan ukupne neto površine 42,16 m² sastoji se od hodnika s garderobom (5,62 m²), kupaonice (4,75 m²), spavaće sobe (10,43 m²) te dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 175.200 €, 54,75 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, u ponudi imamo stan smješten na katu manje stambene zgrade sa svega četiri stambene jedinice. Stan ima ukupnu neto površinu od 54,75 m² te je funkcionalno raspoređen kako bi maksimalno iskoristio prostor i pružio udobnost svakodnevnog stanovanja. Oprema stana uključuje: električno....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.500 €, 54,81 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 148.000 €, 54,81 m2 cca 2700 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 2S stan s balkonom ? Novogradnja, Monvidal ? 54,81 m², 1. kat, južna orijentacija Lokacija: Monvidal, Pula Površina: 54,81 m² Kat: prvi kat Orijentacija: jug Raspored: 2 spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, kupaonica, balkon Cijena po m²: od 2.500 €....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Zaro, Na upit, 45,51 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Stanovi na izuzetnoj lokaciji u kvartu Monte Zaro u Puli, u blizini svih bitnih sadržaja potrebnih za udoban život, sada su dostupni u različitim kvadraturama: 37,74m2, 45,51m2, 55,63m2, 78,77m2 i 91,41m2. TEHNIČKI OPIS STANOVA: *Postavlja se kvalitetna PVC stolarija u antracit boji....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 150.000 €, 54,94 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 1S stan s balkonom ? Novogradnja, Monvidal ? 54,94 m², 1. kat, južna orijentacija Lokacija: Monvidal, Pula Površina stana: 54,94 m² Kat: prvi kat Orijentacija: jug Sobe: 1 spavaća soba, dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom kupaonica, balkon Cijena po m²: od 2.500 €....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 205.300 €, 54,97 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 54,97 m². Od navedene površine, 44,53 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 175.900 €, 54,97 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, u ponudi imamo stan smješten na katu manje stambene zgrade sa svega četiri stambene jedinice. Stan ima ukupnu neto površinu od 54.97 m² te je funkcionalno raspoređen kako bi maksimalno iskoristio prostor i pružio udobnost svakodnevnog stanovanja. Oprema stana uključuje: električno....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 164.970 €, 54,99 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.07.2025.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA VALDEBEK NA SUPER LOKACIJI! Predstavljamo novi projekt u mirnom i atraktivnom dijelu Valdebeka moderna zgrada s ukupno 4 stambene jedinice idealna za miran obiteljski život ili kvalitetno ulaganje STAN S1 - funkcionalan raspored i udoban životni prostor! - Dvije spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 169-202 (od ukupno 205)

<< <1 2 3 4 5> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more