• GoHome Professional
stanovi pula 1.kat moderan 70 m2 - GoHome
  • stanovi pula 1.kat moderan 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 1.kat moderan 70 m2

  • Za upit "stanovi pula 1.kat moderan 70 m2" pronađeno 35 nekretnina - prosječna cijena 3.439 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 320000 eura (prosječna cijena)
    • do 390000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Monte Ghiro, 233.000 €, 71,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Ovaj moderan i kvalitetno osmišljen stan nalazi se na prvom katu suvremene stambene zgrade te nudi ukupnu neto površinu od 71,93 m², uključujući lođu, garažno parkirno mjesto i privatno spremište. Unutarnji raspored obuhvaća prostran dnevni boravak povezan s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 233.000 €, 71,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan stan A1 (zgrada E), smješten na prvom katu zgrade, ukupne neto površine 71,93 m2, koja uključuje stan, loggiu, garažu i spremište.Stambena površina od 55 m2 funkcionalno je raspoređena te se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 233.000 €, 71,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.04.2026.,

www.indomio.hr

Šijana ? mirna i ugodna lokacija u blizini svih važnih sadržaja (trgovine, škola, vrtić, pošta, banka, javni prijevoz i dr.), idealna za obiteljski život ili investiciju. Na prodaju je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji, koja se trenutno (04/2026) nalazi u roh-bau fazi, dok je....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 1.kat moderan 70 m2'
203.900 €
203.900 €
233.000 €
  Stan, PULA, Štinjan, 240.000 €, 63,35 m2 cca 3790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.10.2025.,

www.investa.hr

Prodaje se šarmantan, potpuno namješten stan površine 63,35 m², smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno tri stana, u mirnom dijelu Štinjana, udaljen svega 1500 metara od mora. Stan ima zaseban ulaz i sastoji se od dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i moderno opremljenom....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 233.000 €, 71,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Novo u ponudi!!! Na prodaju je moderan stan smješten na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu, u mirnom i uređenom dijelu grada. Projekt obuhvaća šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana, a cijeli kompleks bit će zatvorenog i privatnog tipa, idealan za miran i siguran život. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 267.000 €, 70,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA, okolica - Moderan stan na prvom katu udaljen svega 150 metara od mora. 195 B U šarmantnom istraskom gradiću udaljenom 10 km od Pule, na svega 150 m od mora, 1 km od glavne promenade u centru, prodaje se novi kompleks visokokvalitetnih modernih apartmana. Dio kompleksa....

 
 
 
  Stan, PULA, 285.000 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, 70 M2 Prodaje se moderan stan na prvom katu zgrade u Puli veličine 70 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, hodnika, lođe te natkrivene terase. U cijenu stana je uračunato parkirno mjesto u dvorištu zgrade....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 233.000 €, 71,93 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, u ponudi imamo moderan stambeni projekt visoke kvalitete koji obuhvaća četiri stana po objektu. Projekt je osmišljen s naglaskom na funkcionalnost, udobnost i energetsku učinkovitost. Svaka stambena jedinica ima dvije spavaće sobe, prostrani open-space dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 252.735 €, 72,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se uređen i potpuno namješten stan na Velom Vrhu u Puli, smješten na prvom katu zgrade u izuzetno mirnom i ugodnom okruženju s otvorenim pogledom na maslinik. Stan odiše elegancijom i funkcionalnošću te je pažljivo dizajniran kako bi pružio maksimalnu udobnost i kvalitetu....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 203.900 €, 67,95 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Smještena na samom jugu Istre, Pula očarava spojem bogate povijesti, mediteranskog načina života i sve poželjnije moderne urbane infrastrukture. Grad nudi savršenu ravnotežu između mirnog svakodnevnog života i bogate ponude sadržaja - od prekrasnih plaža i šetnica do restorana, trgovina....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 200.000 €, 67,93 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom Pula je najveći grad Istarske županije smješten na jugozapadnom području impresivnog pejzaža Istarskog poluotoka te ga odlikuje zanimljiva kulturno-povijesna baština, prekrasna priroda i duge plaže koje oduzimaju dah. Na prodaju je moderan....

 
 
 
  Stan, PULA, Šikići, 201.207 €, 67,93 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je funkcionalno raspoređen dvosoban stan u novogradnji (oznaka: B5), stambene površine 61,69 m2 + dva parkirna mjesta 6 m2, koji se nalazi na prvom katu stambene zgrade ?B? u izgradnji. Idealna prilika za one koji žele moderan stan u mirnom dijelu ili kao investicija za....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, 200.000 €, 67,00 m2 cca 2990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.realestatecroatia.com

Moderan dvosoban stan smješten na prvom katu prodaje se u kvalitetnom stambenom projektu u Šikićima, dobro povezanoj i sve traženijoj prigradskoj zoni Pule. Ovaj suvremeni projekt novogradnje nudi izvrsnu kombinaciju funkcionalnosti, udobnosti i dostupnosti, što ga čini idealnim izborom....

 
 
 
  Stan, PULA, 255.000 €, 67,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se kompletno namješten, moderan i luksuzno opremljen stan smješten na prvom katu kvalitetne stambene zgrade s nekoliko stanova. Smješten na traženoj lokaciji na Velom Vrhu, ovaj dom nudi savršen spoj privatnosti i komfora u izrazito mirnom, tihom i ugodnom okruženju, uz prekrasan,....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan u kvalitetnoj novogradnji smještenoj u mirnom dijelu Pule ? Šijana. Stambeni kompleks zatvorenog tipa pruža mir, privatnost i sigurnost stanovanja. Osnovne informacije: - Lokacija: Pula ? Šijana - Kat: 1. kat - Ukupna površina s pripadcima: 73,19m2 - Broj soba:....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je moderan stan B1 (zgrada F), smješten na prvom katu zgrade, ukupne neto površine73.84 m2, koja uključuje stan, loggiu, garažu i spremište.Stambena površina od 55 m2 funkcionalno je raspoređena te se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan stan 1 (zgrada D), smješten na prvom katu zgrade, ukupne neto površine 73,19 m2, koja uključuje stambeni prostor, lođu, garažno parkirno mjesto i spremište.Stambena površina od 54,81 m2 funkcionalno je raspoređena te se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Ghiro, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je moderan stan B1 (zgrada E), smješten na prvom katu zgrade, ukupne neto površine 73,96 m2, koja uključuje stan, loggiu, garažu i spremište.Stambena površina od 55 m2 funkcionalno je raspoređena te se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 238.000 €, 73,84 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.eurovilla.hr

U ponudi je moderan stan E2 (zgrada E), smješten na prvom katu zgrade, ukupne neto površine 73.84 m2, koja uključuje stan, loggiu, garažu i spremište.Stambena površina od 55 m2 funkcionalno je raspoređena te se sastoji od prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 261.000 €, 66,09 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Istra, Pula, Veli Vrh Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Puli, u mirnoj ulici na Velom Vrhu, smjestio se ovaj iznimno ugodan i moderno uređen stan koji već na prvi pogled ostavlja dojam doma u kojem se živi kvalitetno. Nalazi se na prvom katu uredne zgrade, a njegova posebna vrijednost....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 320.000 €, 74,00 m2 cca 4320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.indomio.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja veliki stan smješten u samom srcu Pule, u neposrednoj blizini Augustovog hrama, stan se nalazi se u pješačkoj zoni u središtu zbivanja kod Foruma. Svježe okrečen 2026. godine a 2012. postavljene su kompletno nove instalacije struje....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 265.000 €, 66,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.investa.hr

Na prodaju je moderan i uređen stan na Velom Vrhu u Puli, smješten na prvom katu manje stambene zgrade, ukupne reducirane površine 66 m2, koji nudi idealan spoj udobnosti, funkcionalnosti i atraktivne lokacije. Stan se sastoji od prozračnog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonom....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 315.000 €, 74,00 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.03.2026.,

www.indomio.hr

Stan se nalazi na prvom katu kvalitetne novije zgrade koja je opremljena liftom, a uz stan dolazi i vlastito parkirno mjesto. Ukupna stambena površina iznosi 74,60 m². Raspored prostorija je vrlo funkcionalan te obuhvaća ulazni hodnik, dvije prostrane spavaće sobe, kupaonicu te veliki....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 265.000 €, 66,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Pula , najveći grad istarske obale, smještena je na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre i ponosi se tisućljetnom poviješću. Grad je poznat po impozantnoj rimskoj Areni, jednom od najbolje očuvanih amfiteatara na svijetu, kao i po brojnim povijesnim spomenicima koji svjedoče....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 238.000 €, 74,00 m2 cca 3220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U atraktivnom dijelu Pule, u naselju Šijana, nalazi se kvalitetan projekt novogradnje smješten na mirnoj lokaciji s odličnom prometnom povezanošću. Blizina glavnih gradskih prometnica, zaobilaznice i ulaza u grad omogućuje brz pristup svim važnim sadržajima, dok sama mikrolokacija....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 301.500 €, 74,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na izuzetno traženoj lokaciji u Puli, u naselju Nova Veruda, prodaje se prostran i moderno opremljen stan ukupne površine 74,60 m², smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje s liftom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, ostave, te kuhinje povezane....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 265.000 €, 66,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, najveći grad istarske obale, smještena je na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre i ponosi se tisućljetnom poviješću. Grad je poznat po impozantnoj rimskoj Areni, jednom od najbolje očuvanih amfiteatara na svijetu, kao i po brojnim povijesnim spomenicima koji svjedoče o bogatoj....

 
 
 
  Stan, PULA, 260.000 €, 74,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.09.2025.,

www.njuskalo.hr

U mirnom naselju Valmade, nedaleko od Pule, prodaje se atraktivan stan na 1. katu novogradnje.Stan se sastoji od tri spavaće sobe, jedne kupaonice te otvorenog prostora koji objedinjuje kuhinju, blagovaonicu i dnevni boravak, s izlazom na prostrani balkon ? savršeno mjesto za opuštanje....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 208.000 € na 212.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Monvidal, 212.000 €, 64,48 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 208.000 €
22.05.2026 - 212.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

PULA, NOVOGRADNJA! U ponudi imamo odličan moderan stan ukupne površine 64.48 m2,smješten na mirnoj i zelenoj lokaciji na rubu Grada Pule, u neposrednoj blizini trgovačkog centra Pula City Mall, fitness centra, kafića, vrtića , javnog prijevoza. Stan se nalazi u mirnoj ulici bez buke....

 
 
 
  Stan, PULA, 208.280 €, 64,48 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderno dizajniran dvosobni stan s funkcionalnim rasporedom, smješten na mirnoj i zelenoj lokaciji na rubu Pule, u neposrednoj blizini trgovačkog centra Pula City Mall, fitness centra, kafića, vrtića i veterinara. Stan se nalazi u mirnoj ulici bez buke i jakog prometa,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 200.500 €, 64,19 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Šikići je mirno naselje smješteno u neposrednoj blizini Pule, svega nekoliko minuta vožnje od centra grada i svih urbanih sadržaja. Odlično je prometno povezano ? blizina obilaznice i autoceste omogućava brz pristup cijeloj Istri. Lokacija je idealna za obiteljski život jer kombinira....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 240.000 € na 245.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PULA, Štinjan, 245.000 €, 63,35 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 245.000 €
29.03.2026 - 240.000 €
18.05.2026 - 245.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderno namješten dvosoban stan smješten na prvom katu manje zgrade sa svega 3 stana. Stan se nalazi na mirnoj lokaciji udaljenoj samo 1 km od mora i uređenih plaža. Sastoji se od kuhinje sa prostranim i osunčanim dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupatila. Također,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 33)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine