• GoHome Professional
stanovi pula 1.kat komforan što veće - GoHome
  • stanovi pula 1.kat komforan što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 1.kat komforan što veće

  • Za upit "stanovi pula 1.kat komforan što veće" pronađeno 23 nekretnina - prosječna cijena 3.344 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 571.000 €, 200,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Stambena zgrada sa tri stana i poslovnim prostorom u srcu Pule! U ponudi DUX Nekretnina predstavljamo vam izuzetnu priliku stambeno-poslovnu zgradu smještenu u samom centru Pule, ukupne površine 200 m, raspoređene na četiri etaže. STRUKTURA NEKRETNINE: Prizemlje Trenutno....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 369.000 €, 165,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.indomio.hr

Pulsko naselje Busoler, smjestilo se na idealnoj lokaciji za obiteljski život gdje mir prirode i blizina grada osiguravaju visoku kvalitetu života. U slijepoj ulici, na prvom katu prodaje se komforan stan koji se proteže kroz cijeli kat obiteljske kuće sa ukupno tri stambene jedinice.....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 495.000 €, 140,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

ISTRA, PULA - Luksuzan stan s 5 spavaćih soba i 2 kupatila - PJEŠAČKA ZONA!! Prodaje se prostrani, kompletno renovirani stan s novim namještajem na izuzetnoj lokaciji u samom centru Pule, u pješačkoj zoni. Stan se nalazi na prvom katu uredne zgrade i prostire se na 140 m stambenog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 1.kat komforan što veće'
265.000 €
369.000 €
395.000 €
  Stan, PULA, Monvidal, 270.000 €, 140,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi komforan stan na 1. katu manje stambene zgrade u Puli, u mirnijem kvartu, na području Monvidala-Šijane. Ova novogradnja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata i svaki stan se prostire na jednoj etaži. Stan u ponudi se nalazi na 1. katu i ukupne je površine oko 105m2....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 300.000 €, 133,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, 133 M2, 3SS+DB Prodaje se komforan stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom katu kuće. Stan se sastoji se od ulaznog prostora kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom s izlazom na komfornu terasu, tri spavaće sobe ,kupaonice, gostinjski toalet i ostava.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 450.000 €, 117,68 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U Štinjanu, samo 850 metara od mora prodaje se jako prostran i iznimno komforan stan u izgradnji, na prvom katu s tri spavaće sobe. Dvije manje spavaće sobe i jedna master spavaća soba s vlastitim kupatilom. Prostrani dnevni boravak s izlazom na terasu. Stanu pripadaju 2 parkirna....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 275.000 €, 100,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrlo komforan obiteljski stan u Puli, naselje Valdebek, ukupne veličine od cca 100 m2. Radi se o stanu u završnoj fazi gradnje, smještenom na 1.katu manje zgrade u kojoj će biti samo 4 stanara. Raspored je vrlo funkcionalan i lijep, 3 odvojene 'normalne' spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan obiteljski stan u naselju Valdebek u Puli. Veličina samog stana je oko 90 m2, nalazi se na 1.katu manje zgrade sa 4 stana, orijentiran je u potpunosti na jug, a dodatno mu pripadaju i 2 natkrivena box parkinga, te će stan u vlasništvu imati oko 100 m2. Raspored....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 279.400 €, 87,32 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na izuzetno frekventnoj lokaciji, smještena na samo nekoliko minuta od centra grada, ova višestambena zgrada pruža idealan spoj privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja. Okružena drugim stambenim objektima i udaljena samo 100 metara od glavne prometnice, smještena je u mirnoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 215.000 €, 85,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u Puli, u naselju Veruda, na prvom katu stambene zgrade. Površina stana iznosi 50 m² i sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje te kupaonice. Stan je sunčan i prozračan, a idealan je za obitelj ili parove. Uz stan dolazi i konoba u prizemlju zgrade,....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 245.000 €, 81,39 m2 cca 3010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.11.2025.,

www.neelcon.hr

Na traženoj lokaciji Verude, na prvom katu zgrade Austrougarske gradnje, prodajemo vrlo zanimljiv komforan stan ukupne površine 81,39m2. Nekretnina se sastoji se od hodnika, kupaonice, otvorenog prostora dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom te dvije spavaće sobe. Struja Voda....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 245.000 €, 81,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo trosobni stan površine 81 m2 smješten na prvom katu u atraktivnoj gradskoj četvrti Veruda u Puli. Ova nekretnina nudi izniman spoj mirne lokacije i blizine prirode, što je čini idealnim izborom za obitelji, parove i investitore koji traže ugodan životni prostor u urbanom....

 
 
 
  Stan, PULA, 285.000 €, 78,90 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.neelcon.hr

Prodaje se komforan stan na Vidikovcu, smješten na prvom katu novije zgrade s liftom. Ukupne površine 78,90 m², stan se sastoji od dvije prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, toaleta, balkona te pripadajuće pomoćne prostorije, a parkirno mjesto....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 265.000 €, 66,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, najveći grad istarske obale, smještena je na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre i ponosi se tisućljetnom poviješću. Grad je poznat po impozantnoj rimskoj Areni, jednom od najbolje očuvanih amfiteatara na svijetu, kao i po brojnim povijesnim spomenicima koji svjedoče o bogatoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju komforan i funkcionalan stan površine 63,4 m, smješten na prvom katu manje stambene zgrade (ukupno dva kata + potkrovlje). Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije prostrane spavaće sobe, ugodnog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom te terase, idealne za....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 245.000 €, 63,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PRILIKA! U ponudi imamo dvosoban stan ukupne površine 63 m2 na prvom katu stambene zgrade s dva parkirna mjesta u blizini Pule, naselje Štinjan. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka,kuhinje,kupaonice te će novi vlasnik imati priliku i koristiti i veliko zajedničko....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 249.000 €, 63,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 212.700 €, 58,10 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.eurovilla.hr

U traženom prigradskom naselju Štinjanu smjestio se stan na prvom katu kvalitetne novogradnje ukupne stambene površine od 58,10 m2.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene građevine. Svaka stambena građevina....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 186.000 €, 57,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi na Velom vrhu u Puli, na prvom katu zgrade. Površina stana je 57 m², a prostor je vrlo funkcionalan i prostran. Stan ima veliku spavaću sobu, prostrani dnevni boravak, te kuhinju s blagovaonicom i dodatnim spremištem. WC je odvojen od kupatila, što povećava udobnost....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 200.000 €, 55,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 218.000 €, 51,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad u Istri, smješten na jugu poluotoka uz Jadransko more. Poznata je po bogatoj povijesti koja seže u antičko doba, osobito po rimskim spomenicima poput Arene ? jednog od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu. Centar Pule odiše spojem rimskog nasljeđa,....