• GoHome Professional
stanovi pula 1.kat komforan - GoHome
  • stanovi pula 1.kat komforan - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 1.kat komforan

  • Za upit "stanovi pula 1.kat komforan" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.344 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Veli vrh, 265.000 €, 66,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.03.2026.,

www.indomio.hr

Pula , najveći grad istarske obale, smještena je na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre i ponosi se tisućljetnom poviješću. Grad je poznat po impozantnoj rimskoj Areni, jednom od najbolje očuvanih amfiteatara na svijetu, kao i po brojnim povijesnim spomenicima koji svjedoče....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 279.400 €, 87,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.01.2026.,

www.indomio.hr

Na izuzetno frekventnoj lokaciji, smještena na samo nekoliko minuta od centra grada, ova višestambena zgrada pruža idealan spoj privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja. Okružena drugim stambenim objektima i udaljena samo 100 metara od glavne prometnice, smještena je u mirnoj....

 
 
 
  Stan, PULA, 285.000 €, 78,90 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.neelcon.hr

Prodaje se komforan stan na Vidikovcu, smješten na prvom katu novije zgrade s liftom. Ukupne površine 78,90 m², stan se sastoji od dvije prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice, toaleta, balkona te pripadajuće pomoćne prostorije, a parkirno mjesto....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 1.kat komforan'
369.000 €
495.000 €
245.000 €
  Stan, PULA, Kaštanjer, 395.000 €, 106,00 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaja - Stan Pula, Kaštanjer | Luksuzan trosoban stan na tri etaže s terasama! Na prodaju je izuzetno komforan i luksuzno opremljen trosoban stan smješten na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u pulskom naselju Kaštanjer, idealnoj za ugodan obiteljski život. Stan je u potpunosti namješten,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 571.000 €, 200,00 m2 cca 2860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.02.2026.,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Stambena zgrada sa tri stana i poslovnim prostorom u srcu Pule! U ponudi DUX Nekretnina predstavljamo vam izuzetnu priliku stambeno-poslovnu zgradu smještenu u samom centru Pule, ukupne površine 200 m, raspoređene na četiri etaže. STRUKTURA NEKRETNINE: Prizemlje Trenutno....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 369.000 €, 165,00 m2 cca 2240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.11.2025.,

www.indomio.hr

Pulsko naselje Busoler, smjestilo se na idealnoj lokaciji za obiteljski život gdje mir prirode i blizina grada osiguravaju visoku kvalitetu života. U slijepoj ulici, na prvom katu prodaje se komforan stan koji se proteže kroz cijeli kat obiteljske kuće sa ukupno tri stambene jedinice.....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 215.000 €, 85,00 m2 cca 2530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u Puli, u naselju Veruda, na prvom katu stambene zgrade. Površina stana iznosi 50 m² i sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje te kupaonice. Stan je sunčan i prozračan, a idealan je za obitelj ili parove. Uz stan dolazi i konoba u prizemlju zgrade,....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 450.000 €, 117,68 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U Štinjanu, samo 850 metara od mora prodaje se jako prostran i iznimno komforan stan u izgradnji, na prvom katu s tri spavaće sobe. Dvije manje spavaće sobe i jedna master spavaća soba s vlastitim kupatilom. Prostrani dnevni boravak s izlazom na terasu. Stanu pripadaju 2 parkirna....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 245.000 €, 81,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodajemo trosobni stan površine 81 m2 smješten na prvom katu u atraktivnoj gradskoj četvrti Veruda u Puli. Ova nekretnina nudi izniman spoj mirne lokacije i blizine prirode, što je čini idealnim izborom za obitelji, parove i investitore koji traže ugodan životni prostor u urbanom....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 245.000 €, 63,00 m2 cca 3890 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

PRILIKA! U ponudi imamo dvosoban stan ukupne površine 63 m2 na prvom katu stambene zgrade s dva parkirna mjesta u blizini Pule, naselje Štinjan. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe,dnevnog boravka,kuhinje,kupaonice te će novi vlasnik imati priliku i koristiti i veliko zajedničko....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 212.700 €, 58,10 m2 cca 3660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.02.2026.,

www.eurovilla.hr

U traženom prigradskom naselju Štinjanu smjestio se stan na prvom katu kvalitetne novogradnje ukupne stambene površine od 58,10 m2.Projekt se sastoji od ukupno devetnaest stambenih građevina od kojih su deset poluugrađene, a devet ugrađene stambene građevine. Svaka stambena građevina....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 200.000 €, 55,00 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Na samom jugu Istarskog poluotoka smješten je jedan mali starorimski gradić zvan Pula. Pula je bogata svojom baštinom i starim Rimskim infrastrukturama i ostavštinama koje joj daju poseban ugođaj pri uživanju u ovom predivnom gradu koji postepeno u zadnjih desetak godina postaje jedna....

 
 
 
  Stan, PULA, Busoler, 300.000 €, 133,00 m2 cca 2260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

PRODAJA, STAN, PULA, 133 M2, 3SS+DB Prodaje se komforan stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi na prvom katu kuće. Stan se sastoji se od ulaznog prostora kuhinje s blagovaonom i dnevnim boravkom s izlazom na komfornu terasu, tri spavaće sobe ,kupaonice, gostinjski toalet i ostava.....

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 220.000 €, 64,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju komforan i funkcionalan stan površine 63,4 m, smješten na prvom katu manje stambene zgrade (ukupno dva kata + potkrovlje). Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dvije prostrane spavaće sobe, ugodnog dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom te terase, idealne za....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 186.000 €, 57,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi na Velom vrhu u Puli, na prvom katu zgrade. Površina stana je 57 m², a prostor je vrlo funkcionalan i prostran. Stan ima veliku spavaću sobu, prostrani dnevni boravak, te kuhinju s blagovaonicom i dodatnim spremištem. WC je odvojen od kupatila, što povećava udobnost....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 280.000 €, 100,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se komforan obiteljski stan u naselju Valdebek u Puli. Veličina samog stana je oko 90 m2, nalazi se na 1.katu manje zgrade sa 4 stana, orijentiran je u potpunosti na jug, a dodatno mu pripadaju i 2 natkrivena box parkinga, te će stan u vlasništvu imati oko 100 m2. Raspored....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 270.000 €, 140,00 m2 cca 1930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi komforan stan na 1. katu manje stambene zgrade u Puli, u mirnijem kvartu, na području Monvidala-Šijane. Ova novogradnja se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata i svaki stan se prostire na jednoj etaži. Stan u ponudi se nalazi na 1. katu i ukupne je površine oko 105m2....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 218.000 €, 51,00 m2 cca 4280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula je najveći grad u Istri, smješten na jugu poluotoka uz Jadransko more. Poznata je po bogatoj povijesti koja seže u antičko doba, osobito po rimskim spomenicima poput Arene ? jednog od najbolje očuvanih rimskih amfiteatara na svijetu. Centar Pule odiše spojem rimskog nasljeđa,....

 
 
 
  Stan, PULA, Valdebek, 275.000 €, 100,00 m2 cca 2750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se vrlo komforan obiteljski stan u Puli, naselje Valdebek, ukupne veličine od cca 100 m2. Radi se o stanu u završnoj fazi gradnje, smještenom na 1.katu manje zgrade u kojoj će biti samo 4 stanara. Raspored je vrlo funkcionalan i lijep, 3 odvojene 'normalne' spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, PULA, Veli vrh, 265.000 €, 66,00 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pula, najveći grad istarske obale, smještena je na jugozapadnom dijelu poluotoka Istre i ponosi se tisućljetnom poviješću. Grad je poznat po impozantnoj rimskoj Areni, jednom od najbolje očuvanih amfiteatara na svijetu, kao i po brojnim povijesnim spomenicima koji svjedoče o bogatoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 249.000 €, 63,00 m2 cca 3950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-21 (od ukupno 18)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,