• GoHome Professional
stanovi pula 1.kat Najnovije - GoHome
  • stanovi pula 1.kat Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pula 1.kat Najnovije

  • Za upit "stanovi pula 1.kat najnovije" pronađeno 37 nekretnina - prosječna cijena 3.631 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 430000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PULA, Centar, 504.806 €, 121,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Novi stambeni projekt na eksluzivnoj lokaciji, Pula, Projekt Sisplac smješten je na jednoj od najboljih lokacija u Puli. Ova lokacija je savršena za stanovanje zbog sportsko-rekreacijskog sadržaja na tom području, blizine tržnice Veruda, uređenih parkova, te svih prirodnih blagodati,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 218.000 €, 60,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Ovaj prekrasan stan u Puli, smješten samo 600 metara od centra i 1000 metara od mora, idealan je za život ili odmor. Površina od 60,38 m obuhvaća dvije spavaće sobe, dnevni boravak s kuhinjom i blagavaonicom te terasom, pružajući optimalan raspored za udoban život. Godina izgradnje....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 206.000 €, 56,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu od 6 manjih, modernih, stambenih zgrada. Stan S3, površine 56.98 m2 (neto površine 55 m2) nalazi se na prvom katu zgrade 5. Stan se sastoji od hodnika +garderobe, dnevnog boravka s kuhinjom i blagavaonom, 2 spavaće sobe, 1 kupaone, lođe i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pula 1.kat najnovije'
172.125 €
229.000 €
403.901 €
  Stan, PULA, Štinjan, 176.428 €, 45,17 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s lođom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 38,75 m² smješten u prvom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Ulaz je osiguran....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 238.000 €, 73,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Novo u ponudi!!! Na prodaju je moderan stan smješten na atraktivnoj lokaciji na ulazu u Pulu, u mirnom i uređenom dijelu grada. Projekt obuhvaća šest stambenih zgrada s ukupno 24 stana, a cijeli kompleks bit će zatvorenog i privatnog tipa, idealan za miran i siguran život. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 223.130 €, 58,01 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 54,89 m² smješten u prvom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Ulaz je osiguran....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 185.000 €, 55,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji. Prodajemo stan na prvom katu zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kupatila, kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka u jednom te velike terase. Stanu pripada ostava u prizemlju u zgrade kao i parkirno mjesto. Zgrada....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 172.125 €, 46,00 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo stan u novom stambenom kompleksu, u Štinjanu. Kompleks se sastoji od 19 stambenih dvokatnih zgrade. Lokacija novog stambenog kompleksa je odlična, samo kilometar udaljena od centra Štinjana i u neposrednoj blizini osnovne škole, dječjeg vrtića, gradske plaže Hidrobaza, ljekarne....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 205.300 €, 54,97 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 54,97 m². Od navedene površine, 44,53 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Monvidal, 206.600 €, 55,32 m2 cca 3740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je moderan i funkcionalan stan smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje, ukupne površine 55,32 m². Od navedene površine, 44,53 m² odnosi se na stambeni prostor, dok ostatak čini garažno parkirno mjesto. Tlocrt stana pruža maksimalnu udobnost i funkcionalnost suvremenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Arena, 395.000 €, 90,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dogma-nekretnine.com

U samom centru Pule, svega 300 m od Arene, prodaje se luksuzno renoviran stan površine 90 m² smješten na prvom katu uredne austrougarske zgrade sa ukupno 8 stanova. Stan odiše spojem moderne funkcionalnosti i autentičnog građanskog šarma, uz visoke stropove i vrhunske materijale korištene....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 165.000 €, 46,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

NOVOGRADNJA MANJI STAMBENI KOMPLEKS U IZGRADNJI (3 ZGRADE U NIZU) Na prodaju je manji stambeni kompleks u izgradnji koji se sastoji od tri moderne zgrade u nizu. Svaka zgrada projektirana je kao stambena cjelina s ukupno četiri stana, raspoređenih kroz prizemlje i dva kata. Stanovi....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 246.596 €, 88,00 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Top lokacija samo 600 m od centra Pule! Na prodaju je renoviran stan smješten na prvom katu renovirane zgrade, idealan za življenje ili investiranje zahvaljujući izuzetnoj poziciji i kompletnoj infrastrukturi u blizini. Stan ukupne površine 82.85 m2, sastoji se od kuhinje i dnevnog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 191.000 €, 40,00 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u Puli, u neposrednoj blizini mora! Stan površine 40 m2, smješten na prvom katu zgrade. Stan je potpuno renoviran, s novim namještajem i kao takav se i prodaje. Sastoji se od: hodnika, kupaonice, kuhinje, dnevnog i spavaćeg dijela i prekrasnog prostranog balkona. Dodatne....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 450.000 €, 140,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Eksluzivni stan u strogom centru grada površine 140 m2, u okolici tržnice. Nalazi se na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od dva studio apartmana i jednog jednosobnog stana sa balkonom . U stanove se ulazi iz centralnog hodnika. Stan ima i centalni (zajednički ) prostor koji....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 269.000 €, 76,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaje se uređen stan na odličnoj lokaciji, nedaleko Marina Verude. Smješten je na prvom katu privatne kuće koja se sastoji od prizemlja i dva kata, neto korisne površine 73,50m2. Ulaz u stan je odvojen od ostalih te se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 226.000 €, 60,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Pula je najveći grad na istarskom poluotoku, poznat po bogatoj povijesti, impresivnoj rimskoj arhitekturi i živopisnoj obali. Središnji simbol grada je veličanstveni Rimski amfiteatar (Arena), jedan od najbolje očuvanih na svijetu, koji i danas služi kao spektakularna pozornica za....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 233.436 €, 83,00 m2 cca 2810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Top lokacija samo 600 m od centra Pule! Na prodaju je renoviran stan smješten na prvom katu renovirane zgrade, idealan za življenje ili investiranje zahvaljujući izuzetnoj poziciji i kompletnoj infrastrukturi u blizini. Stan ukupne površine 83.37 m2, sastoji se od hodnika,dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 207.000 €, 55,00 m2 cca 3760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Monte Magno, 161.000 €, 54,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA- stan na 1.katu novogradnja U ponudi je kvalitetan stan u novogradnji , smješten u mirnom kvartu nedaleko centra Pule. Stani se nalazi na 1.katu zgrade B i funkcionalno je raspoređen: dnevni boravak s kuhinjom 2 spavaće sobe kupaonica balkon PARKIRNA MJESTA (OBAVEZNA KUPNJA....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 260.000 €, 75,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 178.000 €, 55,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

PRODAJE SE STAN STAN 2, PULA Na prodaju je stan površine 54,99 m2 na 1.katu (Stan 2) u modernoj novogradnji s ukupno 4 stambene jedinice, smještenoj na mirnoj lokaciji u Puli. Stan se nalazi na 1.katu kvalitetno projektirane manje stambene zgrade, što osigurava mir, privatnost i mali....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 233.000 €, 71,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Kaštanjer, 205.000 €, 59,63 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan stan ukupne obračunske površine 59,63 m2, smješten na prvom katu kvalitetne novogradnje s ukupno tri etaže, u mirnom i atraktivnom naselju Kaštanjer u Puli. Stan površine 55 m2 funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dvije spavaće sobe, kupaonice te otvorenog....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 195.850 €, 61,00 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodaja stanova u novom projektu, Pula! Stambeni projekt u Puli, zgrada sa tri etaže i 12 stambenih jedinica. Stan B5, površine 61.69 m2, nalazi se na 1 katu zgrade i sastoji se od: hodnik+garderoba, dnevni boravak sa kuhinjom i blagovaonicom, 2 spavaće sobe, kupatila i natkrivene....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 182.000 €, 59,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

U mirnom dijelu grada, svega nekoliko minuta vožnje od centra Pule, smješten je moderan stambeni projekt koji se sastoji od 11 suvremenih zgrada, pažljivo uklopljenih u skladnu i sigurnu cjelinu idealnu za obiteljski život. U ponudi je stan S3, smješten na prvom katu, ukupne površine....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 194.000 €, 47,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

Prodajemo lijepi stan, površine 53 m2 u centru grada. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade sa samo tri stana. Sastoji se od ulaznog dijela, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, spavaće sobe i kupatila. Stan je renoviran, novo kupatilo, pvc stolarija sa komarnicima,....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 208.280 €, 58,00 m2 cca 3590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Novo u Ponudi! Prodajemo stanove u novom stambeno-poslovnom projektu, Pula. Stan A3 se nalazi na 1.katu zgrade B sa ukupno četiri stambene jedinice. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i blagovaonom, 2 spavaće sobe, kupaone i balkona. Stanu pripadaju spremište S2, parking....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 243.000 €, 77,00 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 212.625 €, 58,00 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u novom stambenom komplesku, u Štinjanu. Kompleks se sastoji od 19 stambenih dvokatnih zgrade. Lokacija novog stambenog kompleksa je odlična, samo kilometar udaljena od centra Štinjana i u neposrednoj blizini osnovne škole, dječjeg vrtića, gradske plaže Hidrobaza, ljekarne....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 254.000 €, 86,00 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodajemo stan u izgradnji na odličnoj lokaciji! Stan se nalazi na prvom katu manje zgrade sa samo četiri stana. Sastoji se od tri spavaće sobe od čega jedna ima vlastito kupatilo, još jednog kupatila, kuhinje sa ostavom, blagovaonice i dnevnog boravka iz kog se izlazi na terasu.....

 
 
 
  Stan, PULA, Štinjan, 223.129 €, 58,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

ISTRA, PULA - Stan u novogradnji s terasom U sklopu modernog stambenog projekta u Štinjanu, na prodaju je stan stambene površine 54,89 m smješten u prvom katu manje stambene građevine s ukupno četiri stambene jedinice, što osigurava dodatnu privatnost i mirno okruženje. Ulaz je osiguran....

 
 
 
  Stan, PULA, Centar, 228.000 €, 59,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Prodaje se stan površine 59,80 m2 na prvom katu, smješten u atraktivnom kvartu Nova Veruda u Puli. Stan se nalazi u zgradi izgrađenoj 2005. godine, što pruža suvremene standarde gradnje i kvalitetu. Pozicija u naselju Nova Veruda osigurava praktičnost života u jednom od traženijih....

 
 
 
  Stan, PULA, Šijana, 299.000 €, 85,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan 85 m2 u prizemlju kuće novije gradnje , a sastoji se od dvije spavaće sobe , dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupaonom, ostavom . Stanu pripada i bazen koji se nalazi u dvorištu u blizini stana i parking mjesto. U kući se nalaze još tri stana iste kvadrature....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Pula, Valdebak zelena zona

predivan obiteljski stan koji odiše toplinom doma, funkcionalnošću i elegancijom. Smješten na izuzetnoj lokaciji, ovaj stan nudi savršenu ravnotežu između privatnosti i blizine svih ključnih sadržaja ? trgovina, vrtića, restorana i autobusne stanice.

www.agora-volme.com

Prikazane nekretnine 1-34 (od ukupno 33)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!