• GoHome Professional
stanovi petrčane opremljen 120 m2 - GoHome
  • stanovi petrčane opremljen 120 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi petrčane opremljen 120 m2

  • Za upit "stanovi petrčane opremljen 120 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 3.186 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 180000 eura
    • do 230000 eura (prosječna cijena)
    • do 280000 eura
    • do 2300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.indomio.hr

Jedinstvena prilika! Dvoetažni apartman na moru Vaš savršeni kutak za odmor i uživanje Prodaje se potpuno opremljen dvoetažni apartman u mirnom i atraktivnom dijelu priobalja, savršen za obitelj, odmor ili investiciju. Smješten samo 900 metara od mora, ovaj apartman pruža idealan....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE, dvoetažni namješteni apartman sa velikom okućnicom i uređenim zimskim vrtom!! Ovaj lijepo uređeni i očuvani apartman rasprostire se na dvije etaže manje stambene zgrade. Stan se nalazi u prizemlju i suterenu te se sastoji od hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dvije....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.indomio.hr

ZADAR, PETRČANE Prostran dvoetažni stan 120m s vrtom! U mirnom dijelu Petrčana prodaje se prostran dvoetažni stan ukupne površine 120 m2 s uređenim privatnim vrtom koji se nalazi na zasebnoj čestici. Nekretnina pruža ugodan boravak i funkcionalan raspored, idealan za obiteljski život,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi petrčane opremljen 120 m2'
280.000 €
499.000 €
560.000 €
  Stan, PETRČANE, 510.880 €, 124,00 m2 cca 4120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

Kaiser Immobilien predstavlja ekskluzivan penthouse stan u modernoj zgradi u Kožinu, smješten svega 90 metara od mora, s impresivnom krovnom terasom površine 101 m² koja pruža panoramski pogled na more i zadarski arhipelag. Ova jedinstvena nekretnina nudi spoj luksuza, privatnosti....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 120,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.05.2026.,

www.indomio.hr

PETRČANE-dvoetažan stan 120m2, s okućnicom od 176 m2, namješten. Dvoetažan stan površine 120 m2 smješten na 2 etaže, suteren i prizemlje povezano unutarnjim stubištem. Svaka etaža ima odvojen ulaz tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg stubišta) pretvoriti....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 120,00 m2 cca 2330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju dvoetažni stan u mirnom djelu Petrcana ukupne površine 120 m2 kojem pripada (na zasebnoj čestici) uređen vrt koji ima vanjski kamin, jacuzzi, ostakljen zimski vrt, te ograđen parking sa spremištem. Stan se sastoji od dvije etaže, prizemlja i suterena, a sastoji se od ukupno....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 280.000 €, 119,00 m2 cca 2350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

PETRČANE-dvoetažan stan 119 m2, s okućnicom od 176 m2, namješten. Dvoetažan stan površine 119 m2 nalazi se u suterenu i prizemlju i povezan je unutarnjim stubištem. Imaju odvojene ulaze tako da se stan može minimalnim zahvatom ( micanjem unutarnjeg stubišta) pretvoriti u dvije odvojene....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 550.000 €, 125,00 m2 cca 4400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman S3 smješten na prvom katu zgrade u Kozinu, samo 80 metara od mora. Neto površine 125 m, sastoji se od tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, gospodarske prostorije te velike terase s pripremom za ljetnu kuhinju i pogledom....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 390.000 €, 112,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzni dvoetažni apartmani u Petrčanima, pokraj Zadra, udaljen od mora svega 50m. Apartman oznake B3 ukupne neto korisne površine 112,44m2, nalazi se na 2.katu moderne kvalitetne novogradnje, u zgradi s ukupno 4 stambene jedinice. Sastoji se od prve etaže gdje je smještena....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 499.000 €, 112,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prekrasan trosoban penthouse smješten je na drugom katu manje, uredne stambene zgrade s ukupno pet stambenih jedinica, što osigurava mir, privatnost i ugodan ambijent za život. Ova iznimna nekretnina nudi korisnu površinu od 111,69 m², dok ukupna tlocrtna površina iznosi impresivnih....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 390.000 €, 111,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzni dvoetažni apartmani u Petrčanima, pokraj Zadra, udaljen od mora svega 50m. Apartman oznake B4 ukupne neto korisne površine 111,90m2, nalazi se na 2.katu moderne kvalitetne novogradnje, u zgradi s ukupno 4 stambene jedinice. Sastoji se od prve etaže gdje je smještena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb

Britanski trg, luksuzan četverosoban stan

www.eurovilla.hr

Dalmacija,

jednosoban stan u zgradi sa bazenom!