• GoHome Professional
stanovi petrčane lođa 90 m2 - GoHome
  • stanovi petrčane lođa 90 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi petrčane lođa 90 m2

  • Za upit "stanovi petrčane lođa 90 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 4.738 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PETRČANE, 550.000 €, 89,00 m2 cca 6180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.indomio.hr

Petrčane Izuzetan apartman s djelomičnim pogledom na more Na prodaju je izuzetna nekretnina u Petrčanima, smještena svega 240 m od mora i 740 m od centra mjesta. Apartman se nalazi u prizemlju moderne zgrade izgrađene 2023. godine te ima djelomičan pogled na more, što....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 380.000 €, 82,00 m2 cca 4630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

PETRČANE MODERAN TROSOBAN APARTMAN NA 1. KATU, NOVOGRADNJA (82 m) Na prodaju je prostran apartman oznake S2 smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno tri apartmana, udaljen svega 120 metara od mora i plaže. S kata se pruža djelomičan pogled prema moru, što dodatno podiže....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 380.000 €, 90,00 m2 cca 4220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Odlična prilika na Punti Radman. Prodajemo atraktivan stan s 3 spavaće sobe na fantastičnoj lokaciji, udaljenoj svega 160 m od plaže. Tirkizno more, bogata oprema, velika lođa i borove šume glavni su aduti ove nekretnine s pozicijom za poželjeti. Cijena: 380 000 € - KUPAC NE PLAĆA....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi petrčane lođa 90 m2'
380.000 €
380.000 €
  Stan, PETRČANE, 349.560 €, 87,39 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Petrčane ? Stan S1 s dvije spavaće sobe, lođom i 350 m od mora Na prodaju je atraktivan stan u novogradnji smješten u mirnom dijelu Petrčana, udaljen svega 350 metara od mora i plaže. Radi se o stanu oznake S1, koji se nalazi u prizemlju kvalitetno projektirane zgrade čiji je završetak....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 333.840 €, 83,46 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u novogradnji u mjestu Petrčane kod Zadra svega 150 metara od mora, centra i prekrasne plaže. Stan 2 se nalazi u prizemlju zgrade sa ukupno 4 stanova. Stan S2 se nalazi u prizemlju i ukupne je površine 83.46m2. Sadrži dvije spavaće sobe, jednu kupaonicu, wc, hodnik....

 
 
 
  Stan, PETRČANE, 490.000 €, 98,00 m2 cca 5000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se kvalitetan i moderan trosoban stan u izgradnji na mirnoj lokaciji u Petrčanima predio Punta Radman !!! DETALJI NEKRETNINE: Pogled: sa drugog kata pruža se prekrasan pogled prema moru. Lokacija: Punta Radman, udaljenost od mora i plaže samo cca 120 metara. Stambena površina:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com