• GoHome Professional
stanovi pelješac barem 90 m2 parking - GoHome
  • stanovi pelješac barem 90 m2 parking - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pelješac barem 90 m2 parking

  • Za upit "stanovi pelješac barem 90 m2 parking" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.864 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 370000 eura
    • do 460000 eura (prosječna cijena)
    • do 550000 eura
    • do 4600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • prizemlje
    • novogradnja
    • dvorište
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, TRPANJ, 444.300 €, 95,00 m2 cca 4680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Tamo gdje se sofisticiranost susreće s jadranskom plimom! Otkrijte novi standard života na obali u srcu poluotoka Pelješca. LUKA Premium apartmani na plaži predstavljaju spoj suvremene arhitekture i bezvremenskog šarma. Trenutno u izgradnji i dizajnirani za zahtjevne klijente, ovi....

 
 
 
  Stan, TRPANJ, 447.338 €, 96,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, TRPANJ, 334.462 €, 88,00 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pelješac barem 90 m2 parking'
432.000 €
432.000 €
62.000 €
  Stan, OREBIĆ, 480.000 €, 90,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.crozilla.com

Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nudi na prodaju prostrani trosobni stan u mjestu Lovište na Pelješcu LOKACIJA Lovište je slikovito ribarsko naselje smješteno na samom zapadnom dijelu poluotoka Pelješca. Poznato je po svojoj mirnoj atmosferi, brojnim sunčanim danima tijekom....

 
 
 
  Stan, LOVIŠTE, 480.000 €, 90,00 m2 cca 5330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, TRPANJ, 434.288 €, 93,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, STON, 378.250 €, 89,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan i prostran stan na prvom katu novogradnje u Orebiću, ukupne površine 89 m². Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, otvorene kuhinje s dnevnim boravkom te dvije elegantno uređene kupaonice i dvije loggie. Stan je orijentiran prema sunčanoj južnoj strani, zahvaljujući....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 110.000 € na 99.000 € - 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OREBIĆ, 99.000 €, 116,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 110.000 €
04.03.2026 - 99.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA/ISKLJUČIVA PRODAJA! Nekretnine se nalaze u mjestu Županje Selo na Poluotoku Pelješcu nedaleko od Orebića i Trpnja. Županje Selo je udaljeno od gužva, prometa te je idilično za ljude koji žele mir. Udaljeno je od mora 5 km. Nekretnina se sastoji od Kuće u nizu, koja je....

 
 
 
  Stan, OREBIĆ, 395.000 €, 129,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ako tražite nekretninu koja spaja prestižnu lokaciju, potpunu privatnost i impresivan volumen prostora, ovaj dvoetažni stan u mirnoj, slijepoj ulici je prilika koja se rijetko pojavljuje. Smješten u jednoj od najurednijih ulica Orebića, ovaj stan pruža osjećaj života u kući uz sve....

 
 
 
  Stan, TRPANJ, 220.000 €, 183,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA/ISKLJUČIVA PRODAJA PREKO AGENCIJE PELLO REAL ESTATE Kuća ima 4 etaže. U prizemlju su dnevni boravak, kuhinja, kupaona te ostava. 1 i 2 kat imaju identičan sastav: 2 studio apartmana s kuhinjom i sobom te kupaonom. na 3.katu se nalazi ostava,kuhinja,wc te terasa s kominom....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!

Uredite dom