• GoHome Professional
stanovi pakoštane park 70 m2 - GoHome
  • stanovi pakoštane park 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pakoštane park 70 m2

  • Za upit "stanovi pakoštane park 70 m2" pronađeno 13 nekretnina - prosječna cijena 4.443 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 430000 eura (prosječna cijena)
    • do 520000 eura
    • do 4300 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • 1.kat
    • dvorište
    • pogled na more
    • bazen
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 258.445 €, 69,00 m2 cca 3750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

U skrivenom dragulju sjeverne Dalmacije, mjestu Pakoštane smještenom u samom središtu Jadranske obale i jedinstvenom položaju između obale i Vranskog jezera grade se četiri stambena objekta s 24 apartmana na pješačkoj udaljenosti od plaže od 100 m. Zahvaljujući izoliranoj poziciji....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 360.000 €, 69,00 m2 cca 5220 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Pakoštane ? stan S1 s privatnim vrtom i ulazom, 300 m od mora U mirnom dijelu Pakoštana, na svega nekoliko minuta hoda do mora, smješten je prizemni stan oznake S1 (u tlocrtu označen crvenom bojom). Stan se nalazi u zgradi sa šest stambenih jedinica, a organiziran je tako da ima vlastiti....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 240.000 €, 71,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Stan s pogledom na more i Kornate ? Pakoštane Na prodaju je stan na katu novogradnje u Pakoštanima, smješten u mirnom dijelu mjesta, svega nekoliko minuta hoda od centra i plaže. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi s ukupno tri stambene jedinice, a projekt je realiziran temeljem....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pakoštane park 70 m2'
357.000 €
220.000 €
 
+8%

Promjena cijene sa 265.000 € na 285.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PAKOŠTANE, 285.000 €, 71,80 m2 cca 3970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
13.12.2025 - 249.000 €
14.02.2026 - 265.000 €
21.03.2026 - 285.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? Dvosoban stan s krovnom terasom? novogradnja Pakoštane Prodaje se stan S4 ukupne obračunske površine 71,80 m², smješten u mirnom dijelu Pakoštana, svega 400 m od plaže i 100 m od centra mjesta. Stan se nalazi u modernoj višestambenoj zgradi u izgradnji. Završetak radova....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 345.600 €, 69,00 m2 cca 5010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Pakoštane ? stan S2 s privatnim vrtom, 300 m od mora U mirnom dijelu Pakoštana, na svega nekoliko minuta hoda do mora, smješten je prizemni stan oznake S2 (u tlocrtu označen žutom bojom). Stan se nalazi u zgradi sa šest stambenih jedinica, a organiziran je tako da ima vlastiti dvorišni....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 285.000 €, 65,00 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U Pakoštanima, u samom središtu mjesta, na lokaciji koja uspješno spaja blizinu svih sadržaja i mirno okruženje, smješten je stan S4 koji se nalazi na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno četiri stambene jedinice. Objekt je pozicioniran u mirnijem odvojku ulice bez prometa,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? Jednosoban stan u novogradnji s pogledom na more Na prodaju je moderan i funkcionalan jednosoban stan u visokoj kvaliteti novogradnje, smješten u mirnom dijelu, s predivnim pogledom na more. Raspored prostora: - prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom (31,9....

 
 
 
 
+43%

Promjena cijene sa 293.370 € na 420.000 € - 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PAKOŠTANE, 420.000 €, 69,00 m2 cca 6090 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
06.03.2026 - 293.370 €
15.05.2026 - 420.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 268.760 €, 67,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je renovirani apartman u Pakoštanima, udaljen svega 240 m od mora i 900 m od centra mjesta. Smješten je u prizemlju zgrade i nudi prostran i funkcionalan raspored s hodnikom, dvije spavaće sobe, kupaonicom, dodatnim WC-om, kuhinjom s blagovaonicom i dnevnim boravkom. Ukupna....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 268.760 €, 67,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Renovirani apartman s 2 sobe i bazenom Pakoštane, 240 m od mora Na prodaju je renovirani apartman u Pakoštanima, udaljen svega 240 m od mora i 900 m od centra mjesta. Smješten je u prizemlju zgrade i nudi prostran i funkcionalan raspored s hodnikom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 269.999 €, 74,40 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com