• GoHome Professional
stanovi pakoštane barem 70 m2 lođa - GoHome
  • stanovi pakoštane barem 70 m2 lođa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pakoštane barem 70 m2 lođa

  • Za upit "stanovi pakoštane barem 70 m2 lođa" pronađeno 26 nekretnina - prosječna cijena 3.954 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 345.600 €, 69,00 m2 cca 5010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.04.2026.,

www.indomio.hr

Pakoštane ? stan S2 s privatnim vrtom, 300 m od mora U mirnom dijelu Pakoštana, na svega nekoliko minuta hoda do mora, smješten je prizemni stan oznake S2 (u tlocrtu označen žutom bojom). Stan se nalazi u zgradi sa šest stambenih jedinica, a organiziran je tako da ima vlastiti dvorišni....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 309.645 €, 88,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Apartman u Pakoštanima 88,47 m, prvi kat, novogradnja Na prodaju je moderan apartman u Pakoštanima, smješten svega 520 m od mora i 650 m od centra mjesta. Nalazi se na prvom katu novogradnje čiji je završetak planiran za 2026. godinu. Ukupna neto površina....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 357.000 €, 69,00 m2 cca 5170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.crozilla.com

Pakoštane ? stan S5 s krovnom terasom, 300 m od mora U mirnom dijelu Pakoštana, na svega nekoliko minuta hoda do mora, smješten je stan oznake S5, koji se nalazi na drugom katu moderne zgrade sa šest stambenih jedinica. U tlocrtu je označen ljubičastom bojom. Posebnost ove nekretnine....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pakoštane barem 70 m2 lođa'
319.830 €
359.000 €
345.000 €
  Stan, PAKOŠTANE, 322.000 €, 70,00 m2 cca 4600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.njuskalo.hr

USELJIVA NOVOGRADNJA BLIZU MORA! U ponudi imamo više vrlo kvalitetnih dvosobnih stanova na prvom katu i prizemlju, te dva PENTHAUSA (u naravi dvosoban stan 69,85m2 + krovna terasa sa instalacijama- površine kao stan, s prekrasnim panoramskim pogledom). Prostrani dnevni dio sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 360.000 €, 69,87 m2 cca 5150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Pakoštane ? stan S1 s privatnim vrtom i ulazom, 300 m od mora U mirnom dijelu Pakoštana, na svega nekoliko minuta hoda do mora, smješten je prizemni stan oznake S1 (u tlocrtu označen crvenom bojom). Stan se nalazi u zgradi sa šest stambenih jedinica, a organiziran je tako da ima vlastiti....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 269.999 €, 75,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je dvosoban stan koji se nalazi na prvom katu moderne novogradnje u centru Pakoštana. Stan stambene površine 66 m2 sastoji se od: hodnika, ,,open space" kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, dvije kupaonice i dvije spavaće sobe, s pripadcima vanjskom natkrivenom terasom....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 322.000 €, 69,00 m2 cca 4670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 309.645 €, 88,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Pakoštane ? novogradnja, atraktivna lokacija, komforan dvosobni apartman na prvom katu. Apartman S4 nalazi se u stambenoj zgradi s ukupno 6 apartmana. Modernog je dizajna i funkcionalnog rasporeda, s ukupno 88,47 m² korisne površine. Apartman se sastoji od predsoblja, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 309.645 €, 88,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan apartman u Pakoštanima, smješten svega 520 m od mora i 650 m od centra mjesta. Nalazi se na prvom katu novogradnje čiji je završetak planiran za 2026. godinu. Ukupna neto površina s pripacima iznosi 88,47 m², dok stambeni dio zauzima 85,97 m². Posebnu vrijednost....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 319.830 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Pakoštane ? novogradnja, atraktivna lokacija, komforan dvosobni apartman u prizemlju. Apartman S2 nalazi se u stambenoj zgradi s ukupno 6 apartmana. Modernog je dizajna i funkcionalnog rasporeda, s ukupno 91,38 m² korisne površine. Apartman se sastoji od predsoblja, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.608 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Pakoštane ? novogradnja, atraktivna lokacija, komforan dvosobni apartman na prvom katu. Apartman S3 nalazi se u stambenoj zgradi s ukupno 6 apartmana. Modernog je dizajna i funkcionalnog rasporeda, s ukupno 91,60 m² korisne površine. Apartman se sastoji od predsoblja, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.608 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan apartman u Pakoštanima, smješten svega 520 m od mora i 650 m od centra mjesta. Nalazi se na prvom katu novogradnje čiji je završetak planiran za 2026. godinu. Ukupna neto površina s pripacima iznosi 91,60 m², dok stambeni dio zauzima 89,10 m². Posebnu vrijednost....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 319.830 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan apartman u Pakoštanima, smješten 520 m od mora i 650 m od centra mjesta. Apartman se nalazi u prizemlju novogradnje planirane za 2026. godinu i prostire se na ukupnu neto površinu od 91,38 m² uključujući pripatke. Posebnu vrijednost daje vrt površine oko 30 m²....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.608 €, 92,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Apartman u Pakoštanima 91,60 m, prvi kat, novogradnja Na prodaju je moderan apartman u Pakoštanima, smješten svega 520 m od mora i 650 m od centra mjesta. Nalazi se na prvom katu novogradnje čiji je završetak planiran za 2026. godinu. Ukupna neto površina....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 345.000 € na 359.000 € - Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, PAKOŠTANE, 359.000 €, 105,00 m2 cca 3420 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
10.04.2026 - 345.000 €
24.05.2026 - 359.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Moderan stan vrtom S1 ? 70 m2 + 119 m2 vrt, 300 m od mora Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 105 m2 smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stanova, što osigurava mirno i intimno okruženje. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, svega 300 metara od mora i plaže.....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 355.000 €, 105,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Moderan stan vrtom ? S2 65 m2 + 70 m2 vrt, 300 m od mora Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 75 m2 smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stanova, što osigurava mirno i intimno okruženje. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, svega 300 metara od mora i plaže.....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 389.322 €, 111,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan apartman u Pakoštanima, udaljen svega 520 m od mora i 650 m od centra mjesta. Nalazi se na drugom katu novogradnje čiji je završetak planiran za 2026. godinu. Ukupna neto površina s pripacima iznosi 111,23 m², dok stambeni dio zauzima 108,73 m². Posebnu vrijednost....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 389.322 €, 111,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Pakoštane ? novogradnja, atraktivna lokacija, komforan dvosobni apartman na drugom katu. Apartman S6 nalazi se u stambenoj zgradi s ukupno 6 apartmana. Modernog je dizajna i funkcionalnog rasporeda, s ukupno 111,23 m² korisne površine. Apartman se sastoji od predsoblja, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 389.322 €, 111,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Apartman u Pakoštanima 111,23 m, drugi kat s krovnom terasom Na prodaju je moderan apartman u Pakoštanima, udaljen svega 520 m od mora i 650 m od centra mjesta. Nalazi se na drugom katu novogradnje čiji je završetak planiran za 2026. godinu. Ukupna neto površina....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 404.958 €, 115,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je moderan apartman u Pakoštanima, udaljen svega 520 m od mora i 650 m od centra mjesta. Nalazi se na drugom katu novogradnje čiji je završetak planiran za 2026. godinu. Ukupna neto površina s pripacima iznosi 115,70 m², dok stambeni dio zauzima 113,20 m². Posebnu vrijednost....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 404.958 €, 115,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Pakoštane ? novogradnja, atraktivna lokacija, komforan dvosobni apartman na drugom katu. Apartman S5 nalazi se u stambenoj zgradi s ukupno 6 apartmana. Modernog je dizajna i funkcionalnog rasporeda, s ukupno 115,70 m² korisne površine. Apartman se sastoji od predsoblja, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 404.958 €, 116,00 m2 cca 3490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Apartman u Pakoštanima 115,70 m, drugi kat s krovnom terasom Na prodaju je moderan apartman u Pakoštanima, udaljen svega 520 m od mora i 650 m od centra mjesta. Nalazi se na drugom katu novogradnje čiji je završetak planiran za 2026. godinu. Ukupna neto površina....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 650.000 €, 140,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman u Dragama, u objektu u izgradnji sa samo četiri stambene jedinice. Zgrada se gradi u prvom redu do mora, u mirnoj ulici na uzvisini iznad plaže tako da svi apartmani imaju izvrstan pogled na more. U ponudi je samo još jedna stambena jedinica dvoetažni apartman....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 275.000 €, 200,00 m2 cca 1380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju – prekrasan stan u prizemlju s vrtom, Pakoštane </br> Prodaje se divan stan smješten u prizemlju manje stambene zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica, u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Pakoštana , svega 4 minute hoda od predivne plaže.....