• GoHome Professional
stanovi pakoštane balkon do 60 m2 - GoHome
  • stanovi pakoštane balkon do 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pakoštane balkon do 60 m2

  • Za upit "stanovi pakoštane balkon do 60 m2" pronađeno 25 nekretnina - prosječna cijena 3.901 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 460000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • atraktivno
    • dvorište
    • 1.kat
    • za adaptaciju
    • nenamješten
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 250.000 €, 58,00 m2 cca 4310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

PAKOŠTANE - S10 2. KAT - STAN S TERASOM I BALKONOM Stan S10 smješten je na drugom katu. Zgrada je smještena na mirnoj lokaciji u blizini plaže. U dvorištu će biti zajednička ljetna kuhinja, tuš i bazen 43m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka, spavaće sobe i 2 kupaonice.....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno namješten dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade u Pakoštanima, ukupne stambene površine 55 m. Stan se sastoji od kuhinje povezane s dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupaonice, te balkona površine 7,6 m s kojeg se pruža lijep pogled na more. Stan je uredan....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 200.000 €, 58,18 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PAKOŠTANE - S11 2. KAT - STAN S JEDNOM SPAVAĆOM SOBOM I BALKONOM Stan S11 smješten je na drugom katu. Zgrada je smještena na mirnoj lokaciji u blizini plaže. U dvorištu će biti zajednička ljetna kuhinja, tuš i bazen 43m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka, spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pakoštane balkon do 60 m2'
216.000 €
205.000 €
210.000 €
  Stan, PAKOŠTANE, 250.000 €, 53,00 m2 cca 4720 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026. - 250.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan S10 koji se proteže preko drugog kata zgrade. Sastoji se od 46 m2 neto površine, s korisnom stambenom površinom od 53 m2. Ulaz u stan vodi iz kuhinje koja vodi do zajedničkih prostorija poput dnevnog boravka i jedne zajendičke kupaonice. U nastavku stana nalazi se....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 229.653 €, 59,25 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.c21.hr

Predstavljamo vam stan površine 59,25 m2 koji se nalazi na trećem katu zgrade s ukupno tri kata, smještene u mirnoj i atraktivnoj lokaciji Pakoštana. Stan će biti izgrađen 2026. godine i pruža moderan životni prostor u neposrednoj blizini prirode. S dvije spavaće sobe i prostranim....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? APARTMAN NA DRUGOM KATU NOVOGRADNJE ? DRAGE (PORED PAKOŠTANA) Prodaje se moderan apartman na drugom katu manje novogradnje u mjestu Drage, u blizini Pakoštane. Nekretnina se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za odmor, stanovanje ili turistički najam. Osnovne....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade u Pakoštanima, ukupne stambene površine 55 m². Stan se sastoji od kuhinje povezane s dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupaonice, te balkona površine 7,6 m² s kojeg se pruža lijep pogled na more. Stan je....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 212.500 €, 61,83 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan od 61.83m2 na 1. katu zgrade na mirnoj lokaciji, udaljenosti 900 metara od mora i 1km do Vranskog jezera. Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka u otvorenom prostoru, dvije spavaće sobe, dva hodnika, kupaonice, zasebnog toaleta i balkona. Zbog visokih....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 208.000 €, 62,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 15295 Pakoštane, Splitska ulica Odličan, potpuno namješten trosobni stan ukupne bruto površine 90 m² nalazi se na prvom katu kuće izgrađene 2010. godine, a posljednja adaptacija provedena je 2023. godine. Neto zatvorena površina stana, prema vlasničkom listu,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 200.000 €, 46,00 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan jednosoban stan na drugom katu zgrade s ukupno 11 stanova. Stan se nalazi u rekonstruiranoj zgradi, svega 200 metara od mora s pogledom. Stanu pripada vanjsko parkirno mjesto i spremište na minus etaži zgrade. Ulazom u stan dirketno se pristupa kuhinji, blagovaonici....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 185.000 €, 45,98 m2 cca 4020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo dvosobni stan u mjestu Pakoštane. Stan se nalazi u zgradi na 1. katu, a sastoji se od spavaće sobe, hodnika, kupaonice, dnevne sobe sa kuhinjom i blagovanjem i balkona. Stan je kompletno namješten i kategoriziran sa tri zvjezdice te rentan preko bookinga. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 163.451 €, 42,17 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan površine 42,17 m2, smješten u prizemlju zgrade s ukupno tri etaže, na atraktivnoj lokaciji u Pakoštanima. Ova nekretnina predstavlja izvrsnu priliku za one koji traže mirno okruženje u blizini prirode, uz obilje dnevnog svjetla zbog vrlo povoljne orijentacije prema....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 252.454 €, 63,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se 3s apartman u novoizgrađenoj zgradi u Pakoštanima. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a, terase, balkona i hodnika. Nalazi se na prvom katu, a stanu pripada i vanjsko parking mjesto veličine 12,50m2, te postoji....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 264.482 €, 63,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se 3s apartman u novoizgrađenoj zgradi u Pakoštanima. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a, terase, balkona i hodnika. Nalazi se na drugom katu, a stanu pripada i vanjsko parking mjesto veličine 12,50m2, te....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 199.999 €, 40,72 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju apartmani u atraktivnoj zgradi s bazenom i sunčalištem na najboljoj lokaciji u Pakoštanima. Mirno okruženje, priroda te blizina prelijepe plaže s borovom šumom i obiljem prirodnog hlada. Jedinice: Apartman S1: Prizemlje, 1S+DB+VRT sa 40,72 m2 neto, od čega 29,63 m2 zatvorenog....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 152.715 €, 39,40 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.c21.hr

Na prodaju je stan tipa 1,5-sobni (1S+DB), površine 39,4 m2, smješten u prizemlju trokatnice u Pakoštanima. Ova nekretnina, izgrađena 2026. godine, nudi suvremeni način stanovanja na mirnoj lokaciji u okruženju prirode, a prilagođena je osobama sa invalidnošću. Uselenje do kraja 2026.godine.....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se potpuno namješten i opremljen stan u Pakoštanima, smješten na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje te balkona s pogledom na more. Ukupna stambena površina stana i terase iznosi....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.crozilla.com

U ponudi je lijepo uređen i potpuno opremljen stan u Pakoštanima, smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije komforne spavaće sobe, kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim boravkom te balkona s djelomičnim....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 312.000 €, 65,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: 2 apartmana u maloj zgradi u Pakoštanima u blizini mora Prodaju se dva kompletno namještena apartmana u modernoj zgradi iz 2018. godine u Pakoštanama, smještena na katu objekta. Ukupna površina od 65 m² i sastoje se od spavaće sobe, dnevnog boravka s....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 245.976 € na 240.976 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PAKOŠTANE, 240.976 €, 65,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.04.2026 - 245.976 €
18.05.2026 - 240.976 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam atraktivan stan površine 65,29 m2, smješten na prvom od ukupno dva kata u Pakoštanima. Ova nekretnina iz 2025. godine nudi suvremen način života u mirnom okruženju s brojnim dodatnim pogodnostima koje će zadovoljiti i najzahtjevnije kupce. Stan se sastoji od tri....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!