• GoHome Professional
stanovi pakoštane balkon barem 60 m2 do 280000 eur - GoHome
  • stanovi pakoštane balkon barem 60 m2 do 280000 eur - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pakoštane balkon barem 60 m2 do 280000 eura

  • Za upit "stanovi pakoštane balkon barem 60 m2 do 280000 eura" pronađeno 24 nekretnina - prosječna cijena 3.564 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • komforan
    • kvalitetan
    • bazen
    • pogled na more
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 260.400 €, 74,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA PAKOŠTANE 400m OD MORA! 100 m OD CENTRA! Stan S2 na prvom katu ? s pogledom na more? Idealno za život, odmor ili investiciju Gradnja je zapoćela jesen 2025.? Završetak: kraj 2026. / početak 2027.? Mirna lokacija, 400 od mora? Vanjska i garažna parking mjesta? Uredno vlasništvo,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 252.454 €, 63,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se 3s apartman u novoizgrađenoj zgradi u Pakoštanima. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a, terase, balkona i hodnika. Nalazi se na prvom katu, a stanu pripada i vanjsko parking mjesto veličine 12,50m2, te postoji....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 251.300 €, 71,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.indomio.hr

NOVOGRADNJA PAKOŠTANE 400m OD MORA! 100 m OD CENTRA! Stan S4 na drugom katu sa krovnom terasom ? s pogledom na more? Idealno za život, odmor ili investiciju Gradnja je zapoćela jesen 2025.? Završetak: kraj 2026. / početak 2027.? Mirna lokacija, 400 od mora? Vanjska i garažna parking....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pakoštane balkon barem 60 m2 do 280000 eura'
250.000 €
229.653 €
210.000 €
  Stan, PAKOŠTANE, 245.000 €, 70,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? Jednosoban stan u novogradnji s pogledom na more Na prodaju je moderan i funkcionalan jednosoban stan u visokoj kvaliteti novogradnje, smješten u mirnom dijelu, s predivnim pogledom na more. Raspored prostora: - prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom (31,9....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 245.976 € na 240.976 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PAKOŠTANE, 240.976 €, 65,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.04.2026 - 245.976 €
18.05.2026 - 240.976 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Predstavljamo vam atraktivan stan površine 65,29 m2, smješten na prvom od ukupno dva kata u Pakoštanima. Ova nekretnina iz 2025. godine nudi suvremen način života u mirnom okruženju s brojnim dodatnim pogodnostima koje će zadovoljiti i najzahtjevnije kupce. Stan se sastoji od tri....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 265.620 €, 66,90 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno u agenciji ! U prodaji je dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade.Orijentacija stana je jug-zapad,što osigurava dovoljno dnevne svjetlosti tokom cijelog dana.Iz stana se pruža neometani pogled na more i otoke. Sastavni djelovi su mu dvije spavaće sobe,kupaonica,WC,kuhinja....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 264.897 €, 75,69 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.c21.hr

Predstavljamo vam moderan 3-sobni stan površine 75,69 m2, smješten na drugom katu novogradnje s ukupno dva kata, u mirnom dijelu Pakoštana. Stan je izgrađen 2025. godine i odlikuje se suvremenim dizajnom te pažljivo biranom lokacijom koja osigurava visoku kvalitetu života. Pakoštane....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 264.482 €, 63,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se 3s apartman u novoizgrađenoj zgradi u Pakoštanima. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a, terase, balkona i hodnika. Nalazi se na drugom katu, a stanu pripada i vanjsko parking mjesto veličine 12,50m2, te....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 250.000 €, 74,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo stan površine 74 m² smješten na prvom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u mirnom naselju Pakoštane. Ovaj 1,5-sobni stan (1S+DB) izgrađen je 2025. godine te se nalazi u drugoj građevinskoj fazi, što ga čini izvrsnom prilikom za one koji traže moderan dom s naglaskom....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? APARTMAN NA DRUGOM KATU NOVOGRADNJE ? DRAGE (PORED PAKOŠTANA) Prodaje se moderan apartman na drugom katu manje novogradnje u mjestu Drage, u blizini Pakoštane. Nekretnina se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za odmor, stanovanje ili turistički najam. Osnovne....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se potpuno namješten dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade u Pakoštanima, ukupne stambene površine 55 m². Stan se sastoji od kuhinje povezane s dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupaonice, te balkona površine 7,6 m² s kojeg se pruža lijep pogled na more. Stan je....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno namješten dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade u Pakoštanima, ukupne stambene površine 55 m. Stan se sastoji od kuhinje povezane s dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupaonice, te balkona površine 7,6 m s kojeg se pruža lijep pogled na more. Stan je uredan....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno namješten i opremljen stan u Pakoštanima, smješten na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje te balkona s pogledom na more. Ukupna stambena površina stana i terase iznosi....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi je lijepo uređen i potpuno opremljen stan u Pakoštanima, smješten na prvom katu manje stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije komforne spavaće sobe, kuhinje povezane s blagovaonicom i dnevnim boravkom te balkona s djelomičnim....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 91,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je stan površine 61,83 m² smješten na 1. katu stambene zgrade na mirnoj lokaciji, idealnoj za opušten život ili odmor. More je udaljeno svega 900 metara, dok je Vransko jezero na 1 km, što lokaciji daje poseban prirodni ambijent i kvalitetu života. Stan se sastoji od kuhinje....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 91,00 m2 cca 2420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Top pozicija samo 900m do mora pogled na more i vransko jezero Novogradnja sa2 parking mjesta Potpuno namješten 290km d od zg 2.5sati od zageba i2.30min dealno za vikend i duži boravak. Odličan raspored Moguća galerija visina dnevne sobe 4 .20m Sastoji se od hodnika wc dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 212.500 €, 61,83 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan od 61.83m2 na 1. katu zgrade na mirnoj lokaciji, udaljenosti 900 metara od mora i 1km do Vranskog jezera. Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka u otvorenom prostoru, dvije spavaće sobe, dva hodnika, kupaonice, zasebnog toaleta i balkona. Zbog visokih....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 208.000 €, 62,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

www.biliskov.com ID: 15295 Pakoštane, Splitska ulica Odličan, potpuno namješten trosobni stan ukupne bruto površine 90 m² nalazi se na prvom katu kuće izgrađene 2010. godine, a posljednja adaptacija provedena je 2023. godine. Neto zatvorena površina stana, prema vlasničkom listu,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 205.000 €, 62,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Stan u Pakoštanima - Super lokacija - pogled na more i prekrasno Vransko jezero! Stan je površine 62m2 stan, sa balkonom od 9 m2, ulaza sa stubištem 8m2, ostavom 25m2 te dva parkirališna mjesta od po 12 m2. Nalazi se na 1. katu kuće, novo namješten, bez tereta, u blizini Biograda....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 200.000 €, 58,18 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PAKOŠTANE - S11 2. KAT - STAN S JEDNOM SPAVAĆOM SOBOM I BALKONOM Stan S11 smješten je na drugom katu. Zgrada je smještena na mirnoj lokaciji u blizini plaže. U dvorištu će biti zajednička ljetna kuhinja, tuš i bazen 43m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka, spavaće....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 19)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda