• GoHome Professional
stanovi pakoštane balkon 60 m2 - GoHome
  • stanovi pakoštane balkon 60 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pakoštane balkon 60 m2

  • Za upit "stanovi pakoštane balkon 60 m2" pronađeno 16 nekretnina - prosječna cijena 3.742 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 290000 eura
    • do 360000 eura (prosječna cijena)
    • do 440000 eura
    • do 3600 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • opremljen
    • terasa
    • bazen
    • pogled na more
    • 2.kat
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 208.000 €, 62,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

www.biliskov.com ID: 15295 Pakoštane, Splitska ulica Odličan, potpuno namješten trosobni stan ukupne bruto površine 90 m nalazi se na prvom katu kuće izgrađene 2010. godine, a posljednja adaptacija provedena je 2023. godine. Neto zatvorena površina stana, prema vlasničkom listu, iznosi....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 200.000 €, 58,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.01.2026.,

www.indomio.hr

PAKOŠTANE - S11 2. KAT - STAN S JEDNOM SPAVAĆOM SOBOM I BALKONOM Stan S11 smješten je na drugom katu. Zgrada je smještena na mirnoj lokaciji u blizini plaže. U dvorištu će biti zajednička ljetna kuhinja, tuš i bazen 43m2. Sastoji se od kuhinje, blagovaone i dnevnog boravka, spavaće....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 245.976 € na 240.976 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PAKOŠTANE, 240.976 €, 65,29 m2 cca 3690 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.04.2026 - 245.976 €
19.05.2026 - 240.976 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.10.2025.,

www.c21.hr

Predstavljamo vam atraktivan stan površine 65,29 m2, smješten na prvom od ukupno dva kata u Pakoštanima. Ova nekretnina iz 2025. godine nudi suvremen način života u mirnom okruženju s brojnim dodatnim pogodnostima koje će zadovoljiti i najzahtjevnije kupce. Stan se sastoji od tri....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pakoštane balkon 60 m2'
250.000 €
220.000 €
210.000 €
  Stan, PAKOŠTANE, 205.000 €, 62,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.crozilla.com

Stan u Pakoštanima - Super lokacija - pogled na more i prekrasno Vransko jezero! Stan je površine 62m2 stan, sa balkonom od 9 m2, ulaza sa stubištem 8m2, ostavom 25m2 te dva parkirališna mjesta od po 12 m2. Nalazi se na 1. katu kuće, novo namješten, bez tereta, u blizini Biograda....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 229.653 €, 59,25 m2 cca 3880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.c21.hr

Predstavljamo vam stan površine 59,25 m2 koji se nalazi na trećem katu zgrade s ukupno tri kata, smještene u mirnoj i atraktivnoj lokaciji Pakoštana. Stan će biti izgrađen 2026. godine i pruža moderan životni prostor u neposrednoj blizini prirode. S dvije spavaće sobe i prostranim....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 236.000 €, 59,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.03.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA ? APARTMAN NA DRUGOM KATU NOVOGRADNJE ? DRAGE (PORED PAKOŠTANA) Prodaje se moderan apartman na drugom katu manje novogradnje u mjestu Drage, u blizini Pakoštane. Nekretnina se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za odmor, stanovanje ili turistički najam. Osnovne....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 212.500 €, 61,83 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je stan od 61.83m2 na 1. katu zgrade na mirnoj lokaciji, udaljenosti 900 metara od mora i 1km do Vranskog jezera. Sastoji se od kuhinje s blagovaonicom i dnevnog boravka u otvorenom prostoru, dvije spavaće sobe, dva hodnika, kupaonice, zasebnog toaleta i balkona. Zbog visokih....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 252.454 €, 63,00 m2 cca 4010 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se 3s apartman u novoizgrađenoj zgradi u Pakoštanima. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a, terase, balkona i hodnika. Nalazi se na prvom katu, a stanu pripada i vanjsko parking mjesto veličine 12,50m2, te postoji....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 264.482 €, 63,00 m2 cca 4200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se 3s apartman u novoizgrađenoj zgradi u Pakoštanima. Sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe, kupaonice, zasebnog WC-a, terase, balkona i hodnika. Nalazi se na drugom katu, a stanu pripada i vanjsko parking mjesto veličine 12,50m2, te....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno namješten dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade u Pakoštanima, ukupne stambene površine 55 m. Stan se sastoji od kuhinje povezane s dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupaonice, te balkona površine 7,6 m s kojeg se pruža lijep pogled na more. Stan je uredan....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 55,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se potpuno namješten dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade u Pakoštanima, ukupne stambene površine 55 m². Stan se sastoji od kuhinje povezane s dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe i kupaonice, te balkona površine 7,6 m² s kojeg se pruža lijep pogled na more. Stan je....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 65,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se potpuno namješten i opremljen stan u Pakoštanima, smješten na prvom katu stambene zgrade. Sastoji se od hodnika, kupaonice, dvije prostrane spavaće sobe, dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje te balkona s pogledom na more. Ukupna stambena površina stana i terase iznosi....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 312.000 €, 65,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien predstavlja: 2 apartmana u maloj zgradi u Pakoštanima u blizini mora Prodaju se dva kompletno namještena apartmana u modernoj zgradi iz 2018. godine u Pakoštanama, smještena na katu objekta. Ukupna površina od 65 m² i sastoje se od spavaće sobe, dnevnog boravka s....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-13 (od ukupno 11)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com