• GoHome Professional
stanovi pakoštane Zadnjih 14 dana - GoHome
  • stanovi pakoštane Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pakoštane Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stanovi pakoštane zadnjih 14 dana" pronađeno 19 nekretnina - prosječna cijena 3.966 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 410000 eura (prosječna cijena)
    • do 490000 eura
    • do 4100 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • bazen
    • moderan
    • 2.kat
    • park
    • novouređen
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 208.000 €, 62,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

PAKOŠTANE STAN 62 m2 Prodaje se novouređen stan s prekrasnim pogledom na more. Stan ima visoki strop što pruža osjećaj otvorenosti i prozračnosti te postoji mogućnost postavljanja galerija, ako želite prilagoditi prostor svojim specifičnim potrebama i stilu. Sastoji se od otvorenog....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.000 €, 77,00 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u mjestu Pakoštane. Stan S3 na prvom katu novogradnje ukupne neto površine 77,27 m, okružen zelenilom i s pogledom na more. Nekretnina predstavlja odličan izbor za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najam zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 233.450 €, 70,00 m2 cca 3340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

U Pakoštanima je u tijeku novi projekt - višestambena zgrada/kompleks s 4 bloka, smještena samo 150m od uređene plaže. Ukupno ima 24 stambene jedinice, svaki blok ima 6 stambenih jedinica. Predviđeno je da će useljenje biti moguće do ljeta 2024.g. Budućim vlasnicima apartmana na raspolaganju....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pakoštane zadnjih 14 dana'
320.000 €
340.000 €
120.000 €
  Stan, PAKOŠTANE, 420.000 €, 99,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u mjestu Pakoštane. Stan S5 na drugom katu novogradnje ukupne neto površine 99,06 m, okružen zelenilom i s panoramskim pogledom na more. Nekretnina predstavlja odličan izbor za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u mjestu Pakoštane. Stan u prizemlju novogradnje ukupne neto površine 79,89 m, okružen zelenilom i s pogledom na more. Nekretnina predstavlja odličan izbor za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najam zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 300.000 €, 62,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje drugi red do mora, stan se nalazi u prednjoj zgradi te je na tlocrtu označen kao apartman 1. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe s kupaonicom, kuhinjom, dnevnim boravkom, terasom te vrtom s tri parkirna mjesta. Planirani datum useljenja je....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.000 €, 70,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien stavlja na tržište: Pakoštane- Stanovi u ekskluzivnom kompleksu,100m od mora u borovoj šumi U ponudi su prostrani stanovi od 70 m2, moderne zgrade ( blok C i D), smještene u mirnom dijelu Pakoštana, okruženi borovom šumom i samo 100 metara udaljeni od mora. Smješten....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 164.000 €, 46,00 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.opereta.hr

Jednosoban stan 46 m², 100 m do mora, Pakoštane, Biograd .

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 355.000 €, 105,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.crozilla.com

Moderan stan vrtom ? S2 65 m2 + 70 m2 vrt, 300 m od mora Prodaje se moderan i funkcionalan stan površine 75 m2 smješten u manjoj stambenoj zgradi s ukupno 6 stanova, što osigurava mirno i intimno okruženje. Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, svega 300 metara od mora i plaže.....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 339.999 €, 91,20 m2 cca 3730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je moderan trosoban stan u prizemlju novogradnje u Pakoštanima, u sklopu projekta Pakoštane 2025. Nekretnina se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega 400 metara od mora i 100 metara od centra mjesta, u mirnom okruženju idealnom za cjelogodišnje stanovanje, odmor....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 268.000 €, 85,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan apartman u NOVOGRADNJI / zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj mirnoj lokaciji s pogledom na more u mjestu Pakoštane. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata i ima pogled na more, a udaljenost do mora i plaže je cca. 500 m. Zgrada je kompletno....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 270.000 €, 70,00 m2 cca 3860 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien stavlja na tržište: Pakoštane- Stanovi u ekskluzivnom kompleksu,100m od mora u borovoj šumi U ponudi je prostran stan od 70 m2, moderne zgrade ( blok B), smješten u mirnom dijelu Pakoštana, okružen borovom šumom i samo 100 metara udaljen od mora. Smješten u prizemlju,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 220.000 €, 59,62 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Pakoštane,stan na prvom katu stambene zgrade,Stan označen oznakom ?S4" lociran na prvom katu građevine, korisne površine 55,80 m2, koji se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje sa blagavaonicom i dnevnim boravkom, hodnika i kupaonice, kojemu pripadaju slijedeći sporedni dijelovi:....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 430.000 €, 145,00 m2 cca 2970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien stavlja na tržište: Pakoštane- Stanovi u ekskluzivnom kompleksu,100m od mora u borovoj šumi U ponudi su prostrani stanovi od 70 m2 s krovnom terasom (75.30 m2) na 2. katu moderne zgrade (blok A i B ), smješteni u mirnom dijelu Pakoštana, okruženi borovom šumom i....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 335.000 €, 70,00 m2 cca 4790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien stavlja na tržište: Pakoštane- Stanovi u ekskluzivnom kompleksu,100m od mora u borovoj šumi U ponudi su prostrani stanovi od 70 m2, moderne zgrade (blok C ), smještene u mirnom dijelu Pakoštana, okruženi borovom šumom i samo 100 metara udaljeni od mora. Smješteni....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 285.000 €, 65,50 m2 cca 4350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Pakoštanima, u samom središtu mjesta, na lokaciji koja uspješno spaja blizinu svih sadržaja i mirno okruženje, smješten je stan S4 koji se nalazi na drugom katu manje stambene zgrade s ukupno četiri stambene jedinice. Objekt je pozicioniran u mirnijem odvojku ulice bez prometa,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 449.999 €, 126,20 m2 cca 3570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U Pakoštanima, u samom središtu mjesta, na lokaciji koja uspješno spaja blizinu svih sadržaja i mirno okruženje, smješten je stan S3 koji se prostire kroz prvi i drugi kat manje stambene zgrade s ukupno četiri stambene jedinice. Objekt je pozicioniran u mirnijem odvojku ulice bez....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more