• GoHome Professional
stanovi pakoštane 80 m2 vrt - GoHome
  • stanovi pakoštane 80 m2 vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pakoštane 80 m2 vrt

  • Za upit "stanovi pakoštane 80 m2 vrt" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 3.671 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAKOŠTANE, 278.076 €, 82,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

PAKOŠTANE Posreduejmo u prodaji stanova kvalitetne novogradnje sa šest stanova blizu mora. Apartman A - S1 prostire se na 82,49 m2 a sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice, wc-a i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 278.000 €, 82,00 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan AS1 (82,49 m2) u prizemlju manje novogradnje s 6 jedinica u Pakoštanama Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto ispred zgrade i vrt od 50 m2, a neto....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 278.726 €, 82,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Na prodaju je moderan četverosobni stan površine 82,69 m2, smješten u prizemlju novogradnje s ukupno dvije etaže u Pakoštanima. Ova nekretnina, izgrađena 2025. godine, nudi savršeni spoj suvremenog stanovanja i atraktivne lokacije blizu prirode te mora. Stan se sastoji od tri spavaće....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi pakoštane 80 m2 vrt'
278.000 €
315.000 €
358.000 €
  Stan, PAKOŠTANE, 278.726 €, 82,69 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PAKOŠTANE Posreduejmo u prodaji stanova kvalitetne novogradnje sa šest stanova blizu mora. Apartman B - S1 prostire se na 82,69 m2 a sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice, wc-a i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 340.000 €, 84,00 m2 cca 4050 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u mjestu Pakoštane. Stan S 2 u prizemlju novogradnje ukupne neto površine 83,70 m, okružen zelenilom i s pogledom na more. Nekretnina predstavlja odličan izbor za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najam zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u mjestu Pakoštane. Stan u prizemlju novogradnje ukupne neto površine 79,89 m, okružen zelenilom i s pogledom na more. Nekretnina predstavlja odličan izbor za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najam zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 340.000 €, 79,89 m2 cca 4260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u mjestu Pakoštane. Stan u prizemlju novogradnje ukupne neto površine 79,89 m², okružen zelenilom i s pogledom na more. Nekretnina predstavlja odličan izbor za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najam zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 278.726 €, 82,00 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.03.2026.,

www.crozilla.com

Posredujemo u prodaji funkcionalanog 4-sobnog stana površine 82,69 m2, smješten u prizemlju moderne zgrade s ukupno dvije etaže u Pakoštanima. Stan je u zgradi A, br 2, izgrađen 2025. godine, što jamči suvremenu gradnju i aktualne standarde izgradnje. Ovaj stan pruža prostranost i....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 297.843 €, 76,37 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj luksuzni stan smješten je u prizemlju moderne novogradnje u mirnom dijelu Pakoštana, idealan za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Površine 76,37 m², sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice te prostrane terase....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 340.000 €, 83,70 m2 cca 4060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

09.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u mjestu Pakoštane. Stan S 2 u prizemlju novogradnje ukupne neto površine 83,70 m², okružen zelenilom i s pogledom na more. Nekretnina predstavlja odličan izbor za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najam zahvaljujući....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 278.000 €, 84,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.09.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman AS1 (84,73 m2) u prizemlju manje novogradnje s 6 jedinica u mjestu Pakoštane. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto pred zgradom i vrt od....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 278.000 €, 84,00 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.08.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan BS1 (82,69 m2) u prizemlju manje novogradnje s 6 jedinica u mjestu Pakoštane. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto pred zgradom i vrt od 50 m2,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 278.000 €, 85,00 m2 cca 3270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman BS1 (85,31 m2) u prizemlju manje novogradnje s 6 jedinica u mjestu Pakoštane. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto pred zgradom i vrt od....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 268.000 €, 85,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan apartman u NOVOGRADNJI / zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj mirnoj lokaciji s pogledom na more u mjestu Pakoštane. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata i ima pogled na more, a udaljenost do mora i plaže je cca. 500 m. Zgrada je kompletno....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 291.681 €, 74,79 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj luksuzni stan smješten je u prizemlju moderne novogradnje u mirnom dijelu Pakoštana, idealan za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Površine 74,79m², sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice te prostrane terase s....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 278.000 €, 85,31 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

- Pakoštane, četverosoban stan u prizemlju s vrtom i vanjskim parkirnim mjestom, orijentacije: spavaće sobe - sjeveroistok, dnevni boravak, natkrivena terasa i vrt prema jugozapadu. - Projekat se sastoji od dvije stambene jedinice, svaka stambena jedinica ima prizemlje, prv kat i....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.000 €, 73,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se APARTMANI u stambenoj zgradi u novogradnji u Pakoštanima. Nekretnina se sastoji od prizemlja, 1. i 2. kata na kojima je 6 apartmana. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE S1 (kuhinja + blagovaonica + dnevni boravak, hodnik, 2 spavaće sobe, kupaonica, nenatkrivena terasa, vrt, parkirno....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 244.926 €, 72,29 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PAKOŠTANE Posreduejmo u prodaji stanova kvalitetne novogradnje sa šest stanova blizu mora. Apartman A - S2 prostire se na 72,29 m2 a sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice, wc-a i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno....