• GoHome Professional
stanovi pakoštane 80 m2 - GoHome
  • stanovi pakoštane 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi pakoštane 80 m2

  • Za upit "stanovi pakoštane 80 m2" pronađeno 61 nekretnina - prosječna cijena 3.650 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • bazen
    • hidromasažna kada
    • nenamješten
    • 1.kat
    • vrt
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-35%

Promjena cijene sa 349.990 € na 226.780 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PAKOŠTANE, 226.780 €, 85,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.12.2025 - 349.990 €
26.04.2026 - 226.780 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju je apartman smješten u zgradi modernog dizajna u novogradnji u Pakoštanima. Apartman se nalazi na drugom katu zgrade i ima unutarnju površinu od 67 m2 te još 60 m2 krovne površine. Plaža je udaljena 800m od zgrade, dok su najbliži dućan i kafić udaljeni minutu hoda od zgrade.....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 268.000 €, 85,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan apartman u NOVOGRADNJI / zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj mirnoj lokaciji s pogledom na more u mjestu Pakoštane. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata i ima pogled na more, a udaljenost do mora i plaže je cca. 500 m. Zgrada je kompletno....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 291.681 €, 74,79 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj luksuzni stan smješten je u prizemlju moderne novogradnje u mirnom dijelu Pakoštana, idealan za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Površine 74,79m², sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice te prostrane terase s....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 278.000 €, 85,31 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

- Pakoštane, četverosoban stan u prizemlju s vrtom i vanjskim parkirnim mjestom, orijentacije: spavaće sobe - sjeveroistok, dnevni boravak, natkrivena terasa i vrt prema jugozapadu. - Projekat se sastoji od dvije stambene jedinice, svaka stambena jedinica ima prizemlje, prv kat i....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 269.999 €, 74,40 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.12.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

NA PRODAJU ? Dvosoban stan s loggiom ? novogradnja Pakoštane Prodaje se stan S2 ukupne obračunske površine 74,40 m², smješten u mirnom dijelu Pakoštana, svega 400 m od plaže i 100 m od centra mjesta. Stan se nalazi u modernoj višestambenoj zgradi u izgradnji. Završetak radova predviđen....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 269.999 €, 74,40 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2025.,

www.njuskalo.hr

Zadar, Pakoštane, dvosoban stan na prvom katu stambene zgrade u izgradnji. Stan S2 sastoji se od ulaznog prostora, dvije spavaće sobe površine 11,90m2 i 10,10m2, otvorenog koncepta kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka površine 32,40m2, dvije kupaonice te loggie površine 8m2. Ukupna....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 269.999 €, 74,40 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.11.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

ZADAR, PAKOŠTANE - Stan novogradnja 2S+DB 1. kat Stan se sastoji od dvije spavaonice, dvije kupaonice, otvorenog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, terase i parkirnog mjesta. Moderna oprema uključuje: ? PVC stolarija s troslojnim staklima ? Električne rolete,komarnici i podno....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 250.000 €, 74,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predstavljamo stan površine 74 m² smješten na prvom katu novogradnje s ukupno dvije etaže, u mirnom naselju Pakoštane. Ovaj 1,5-sobni stan (1S+DB) izgrađen je 2025. godine te se nalazi u drugoj građevinskoj fazi, što ga čini izvrsnom prilikom za one koji traže moderan dom s naglaskom....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 269.999 €, 74,00 m2 cca 3650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.indomio.hr

NA PRODAJU Dvosoban stan s loggiom novogradnja Pakoštane Prodaje se stan S2 ukupne obračunske površine 74,40 m, smješten u mirnom dijelu Pakoštana, svega 400 m od plaže i 100 m od centra mjesta. Stan se nalazi u modernoj višestambenoj zgradi u izgradnji. Završetak radova predviđen....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 260.400 €, 74,00 m2 cca 3520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.12.2025.,

www.realestatecroatia.com

NOVOGRADNJA PAKOŠTANE 400m OD MORA! 100 m OD CENTRA! Stan S2 na prvom katu ? s pogledom na more? Idealno za život, odmor ili investiciju Gradnja je zapoćela jesen 2025.? Završetak: kraj 2026. / početak 2027.? Mirna lokacija, 400 od mora? Vanjska i garažna parking mjesta? Uredno vlasništvo,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 245.000 €, 73,96 m2 cca 3310 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

- Pakoštane, četverosoban stan na 1. katu s vanjskim parkirnim mjestom, orijentacije: spavaće sobe - sjeveroistok, dnevni boravak i natkrivena terasa prema jugozapadu. - Projekat se sastoji od dvije stambene jedinice, svaka stambena jedinica ima prizemlje, prv kat i drugi kat, svaka....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.000 €, 73,43 m2 cca 4360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u mjestu Pakoštane. Stan S4 na prvom katu novogradnje ukupne neto površine 73,43 m², okružen zelenilom i s pogledom na more. Nekretnina predstavlja odličan izbor za obiteljski život, odmor ili investiciju u turistički najam....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 278.388 €, 73,26 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj luksuzni stan smješten je na 1. katu moderne novogradnje u mirnom dijelu Pakoštana, idealan za obiteljski život ili investiciju u turistički najam. Površine 73,26 m², sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje i dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaonice te natkrivenom terasom,....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.000 €, 87,00 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.08.2025.,

www.broker.hr

Prodaje se trosoban stan u prizemlju manje zgrade u mjestu Pakoštane. Stan se sastoji od ulaznog prostora koji se nadovezuje na dnevnu sobu i kuhinju. Hodnik spaja dnevni prostor sa tri spavaće sobe ? od kojih je trenutno jedna uređena kao drugi, manji boravak s televizijom. U blizini....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 320.000 €, 73,00 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaju se APARTMANI u stambenoj zgradi u novogradnji u Pakoštanima. Nekretnina se sastoji od prizemlja, 1. i 2. kata na kojima je 6 apartmana. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE S1 (kuhinja + blagovaonica + dnevni boravak, hodnik, 2 spavaće sobe, kupaonica, nenatkrivena terasa, vrt, parkirno....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 245.000 €, 73,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se apartman BS3 (73,96 m2) na prvom katu manje novogradnje s 6 jedinica u mjestu Pakoštane. Apartman se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno mjesto pred zgradom, neto....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 245.970 €, 73,00 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.10.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderan apartman u NOVOGRADNJI / zgradi sa ukupno 6 stambenih jedinica, na odličnoj mirnoj lokaciji s pogledom na more u mjestu Pakoštane. Objekt se sastoji od prizemlja, prvog i drugog kata, i ima pogled na more, a udaljenost do mora i plaže je cca. 500 m. Zgrada je kompletno....

 
 
 
  Stan, PAKOŠTANE, 244.926 €, 72,29 m2 cca 3390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.09.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

PAKOŠTANE Posreduejmo u prodaji stanova kvalitetne novogradnje sa šest stanova blizu mora. Apartman A - S2 prostire se na 72,29 m2 a sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice, wc-a i natkrivene terase. Stanu pripada parkirno....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-60 (od ukupno 64)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr