- stanovi pašman Najnovije

  • Za upit "stanovi pašman najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, PAŠMAN, 255.000 €, 61,00 m2 cca 4180 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se potpuno uređeni dvoetažni apartman u Dobropoljani, smješten na drugom katu zgrade u blizini mora i plaže. Na donjoj etaži su predsoblje, kuhinja, dvije spavaće sobe, kupaonica i velika ostakljena terasa s koje se pruža pogled na more. Na gornjoj etaži je velika prostorija....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 239.500 €, 85,00 m2 cca 2820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.07.2025.,

www.indomio.hr

PAŠMAN, KRAJ, 2-ETAŽNI STAN od 85,96 m2 SA PREDIVNIM POGLEDOM NA MORE! Prodaje se dvoetažni stan u mjestu Kraj, na otoku Pašmanu, površine 85,96 m2 koji se nalazi na 2 katu i potkrovlju stambene zgrade. Svega par minuta pješice od zgrade, nalazi se uređena plaža koju koriste uglavnom....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 320.000 €, 135,00 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji apartmana u novogradnji na jednoj od najljepših lokacija u prvom redu do mora, na otoku Pašmanu. Apartman se nalazi na drugom katu manje zgrade te ima ukupnu podnu površinu od 135m2, odnosno 100,36m2 neto. Riječ je o velikom dvoetažnom apartmanu koji se na prvoj....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 235.000 €, 85,00 m2 cca 2770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.01.2026.,

www.crozilla.com

PAŠMAN ? KRAJ | DVOETAŽNI STAN 85,96 m2 | POGLED NA MORE | BLIZINA PLAŽE Prodaje se lijepo uređen i malo korišten dvoetažni stan u mjestu Kraj na otoku Pašmanu, ukupne površine 85,96 m2, smješten na 2. katu i u potkrovlju stambene zgrade. Stan se nalazi na izvrsnoj lokaciji, svega....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 145.000 €, 42,00 m2 cca 3450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

U ponudi imamo lijepo uređeni te nedavno adaptirani apartman 1S+DB. Stan ima balkon s pogledom na more te 1 parkirno mjesto. Nalazi se u kući sa 4 apartmana. Okolo kuće je zajednička okućnica sa roštiljem. Udaljenost od mora 100 m. Za više informacija obratite se s povjerenjem Ivana....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 249.900 €, 90,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.07.2025.,

www.indomio.hr

Na prodaju 1 APARTMAN u stambenoj zgradi u izgradnji na otoku Pašmanu. Nekretnina se sastoji od prizemlja i 1. kata. OPIS NEKRETNINE: PRIZEMLJE - ulazni hodnik, kupaonica, prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, izlaz na prostranu terasu (uređenje + priprema za sjedenje....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 242.000 €, 80,00 m2 cca 3030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodaje se dvoetažan apartman u Kraju na otoku Pašmanu. Apartman ima prekrasan pogled na more/plažu i Pašmanski kanal, a zgrada je svega 60 metara udaljena od mora (treći red od mora). Nalazi se na drugoj i trećoj etaži nove, manje zgrade. Prva etaža sadrži: hodnik, kuhinju s dnevnim....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 290.000 €, 115,00 m2 cca 2520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Pašman, 150m od trajektne luke, i doslovno 7m od pješčane plaže, stanovi u izgradnji, u zgradi na 3 kata sa 8 stambenih jedinica. Prodaje se još samo jedan dvoetažni stan na 2.i 3. katu stan 9-115m2 U cijenu je uključeno jedno vanjsko parkirno mjesto. Stanovi su dovršeni do razine....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Prodajemo stan na izvanrednoj lokaciji u neposrednoj blizini jedne od najljepših plaža na otoku Pašmanu. Stan u prvom redu do mora, proteže se na dvije etaže moderne stambene zgrade s ukupno 9 apartmana. Stan ima cca 100 m2 ukupne površine, četiri spavaće sobe te dva kupatila. Na....

 
 
 
  Stan, PAŠMAN, 290.000 €, 100,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.indomio.hr

U stambenoj zgradi sa devet stanova smještenoj u mjestu Kraj na otoku Pašmanu u ponudi je ostao još jedan apartman za prodaju. Ovaj dvoetažni četverosobni apartman smješten je na drugom katu zgrade i u potkrovlju. Ima ukupnu korisnu površinu od 100 m2. U donjoj etaži apartmana smješteni....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi pašman (27)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?