• GoHome Professional
stanovi mihotići do 3000 eura/m2 - GoHome
  • stanovi mihotići do 3000 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi mihotići do 3000 eura/m2

  • Za upit "stanovi mihotići do 3000 eura/m2" pronađeno 17 nekretnina - prosječna cijena 2.552 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • 2800 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3100 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 240000 eura
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MIHOTIĆI, 230.000 €, 77,61 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Mihotići, prostran stan površine 77.61 m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa blagovaonicom, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, toaleta, hodnika i balkona. Pripada mu velika terasa i dva parkirna mjesta. U stanu je centralno grijanje na naftu,te sada i grijanje na....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 206.000 €, 77,13 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u mansardi površine 77 m², smješten na 4. katu stambene zgrade u mirnom naselju, svega pet minuta od centra Matulja i deset minuta od Opatije. Zgrada se nalazi u slijepoj ulici, što osigurava mir i privatnost. Stan se sastoji od prostrane spavaće sobe s ugradbenim....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

MATULJI, OKOLICA - 2S+DB, pogled na more, 80m2, PRILIKA za turizam!! U ponudi imamo moderno uređen stan u prizemlju kuće idealan za turistički najam kao i za stalno stanovanje! Vrlo blizu i Opatije i Rijeke, a opet dovoljno daleko od gradske vreve. Ispred stana nalazi se lijepo uređena....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi mihotići do 3000 eura/m2'
250.000 €
309.000 €
309.000 €
  Stan, MIHOTIĆI, 399.000 €, 154,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MATULJI, MIhotići, prodajemo stan površine 154 m2, trosoban s dnevnim boravkom. Svaka soba ima svoju kupaonicu sa tuš kabinom i wc-om, jedna dodatna kupaonica sa wc-om i perilicom rublja, također, svaka soba ima svoj klima uređaj i flat screen tv, 2 sobe su sa velikim bračnim krevetom,....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 250.000 €, 101,77 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana i uredna nekretnina koja se nalazi na Matuljima. Riječ je o trosobnom stanu s dnevnim boravkom, površine 101.77m², kojem pripadaju i brojni dodatni sadržaji, sveukupne površine 210.61m², uključujući garažu, dvije ostave, nenatkriveno spremište, dva natkrivena....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 240.000 €, 98,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA,MATULJI - Super stan s velikom terasom Matulji stan 98m2 s terasom 35m2 na prizemlju zgrade s tri stana. Sastoji se od dvije spavaće sobe dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije kupaonice, hodnika, kotlovnice i spremišta. Prodaje se potpuno namješten s kuhinjom rađenom....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 240.000 €, 98,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Matulji, Mihotići, stan 98 m2 s terasom 35 m2 Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade s tri stana, a sastoji se od: ? dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, kupaone, tuš + toalet, hodnika, pripadak kotlovnica i spremište ukupne površine 98,72 m2. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Matulji, Mihotići, stan 98 m2 s terasom 35 m2 Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade s tri stana, a sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, kupaone, tuš + toalet, hodnika, pripadak kotlovnica i spremište ukupne površine 98,72 m2. Prodaje se potpuno....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 250.000 €, 108,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, POBRI - 4SKL, 108 m2, garaža, okućnica! Posredujemo u prodaji odlične prilike za investiciju u mjestu Pobri odmah iznad Opatije. U manjoj stambenoj zgradi se prodaje četverosobni stan s pripatcima poput garaže, drvarnice, i velike okućnice s vrtom. Stambena površina stana....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 240.000 €, 77,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan 2S+DB, površine 78 m2, smješten u suterenu stambene trokatnice u Pobrima, u blizini Opatije. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, dvije kupaonice i natkrivenog balkona. - Orijentacija: sjeverozapad - Centralno grijanje. - Osigurana dva privatna....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 240.000 € na 210.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MIHOTIĆI, 210.000 €, 98,72 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 240.000 €
07.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

MATULJI - MIHOTIĆI - PRILIKA - ODLIČAN STAN U PRIZEMLJU OD 98,72m2 TERASOM Idealan stan za osobe u penziji, osobe koje koriste javni prijevoz radi blizine autobusa. Stan se nalazi u blizini centra Matulja i svega nekoliko minuta vožnje do Opatije te svih bitnih sadržaja. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 230.000 €, 120,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MIHOTIĆI, u ponudu smo dobili stan koji se nalazi u prizemlju kuće, ukupne površine 120 m2 i trenutno je u fazi adaptacije te se prodaje kao takav. U ovoj fazi kupac može sam odrediti raspored prostorija, a postoji mogućnost i izgradnje dvije stambene jedinice pošto ima dva ulaza....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 229.000 €, 120,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja etažu kuće ukupne površine 120 m2 smještenu na području Mihotića. Etaža je trenutno predviđena za podjelu na dvije stambene jedinice, od kojih svaka ima vlastiti dio okućnice i parking. Prvi, sjeverno orijentiran stan lako se može prenamijeniti u komforan 2S KL ili....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 228.500 €, 120,00 m2 cca 1900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ova atraktivna roh bau nekretnina smještena je u mirnom, ali vrlo atraktivnom dijelu grada, s pogledom na more, a istovremeno samo nekoliko minuta udaljena od centra. Savršen je izbor za one koji žele uživati u privatnosti i tišini, a ipak biti u blizini svih gradskih sadržaja. S....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Nedaleko grada Opatije i mjesta Matulji u uređenoj i definiranoj okućnici na osunčanoj poziciji Kaiser-immobilie nudi prekrasan novouređeni stan od 100 m2 stambene površine s tri parkirna mjesta u okućnici stambene zgrade koja se sastoji od suterena, prizemlja i kata. Ulaskom u stan....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 229.000 €, 140,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MATULJI - etaža ove autohtone kamene kuće nalazi se u prizemlju, s dvorištem koje gleda prema cesti, a drugo dio okućnice je na južnoj strani. Započeta je adaptacija te je stan potrebno urediti do kraja. Krov je novi, a zamijenjen je dio podova. Lijepa lokacija na par minuta do centra....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 110.000 €, 34,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MATULJI - STAN S BALKONOM Prodaje se uredan stan u Matuljima, smješten u zgradi novije gradnje. Stan se nalazi na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za obitelj ili par. Sastoji se od svijetle i prozračne jedne veće prostorije koja je namjenjena za kuhinju i po potrebi dnevnog boravka....