• GoHome Professional
stanovi mihotići 80 m2 - GoHome
  • stanovi mihotići 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi mihotići 80 m2

  • Za upit "stanovi mihotići 80 m2" pronađeno 4 nekretnina - prosječna cijena 2.800 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 210000 eura
    • do 260000 eura (prosječna cijena)
    • do 320000 eura
    • do 2600 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MIHOTIĆI, 230.000 €, 77,61 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Mihotići, prostran stan površine 77.61 m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa blagovaonicom, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, toaleta, hodnika i balkona. Pripada mu velika terasa i dva parkirna mjesta. U stanu je centralno grijanje na naftu,te sada i grijanje na....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 206.000 €, 77,13 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u mansardi površine 77 m², smješten na 4. katu stambene zgrade u mirnom naselju, svega pet minuta od centra Matulja i deset minuta od Opatije. Zgrada se nalazi u slijepoj ulici, što osigurava mir i privatnost. Stan se sastoji od prostrane spavaće sobe s ugradbenim....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 240.000 €, 77,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan 2S+DB, površine 78 m2, smješten u suterenu stambene trokatnice u Pobrima, u blizini Opatije. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, dvije kupaonice i natkrivenog balkona. - Orijentacija: sjeverozapad - Centralno grijanje. - Osigurana dva privatna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi mihotići 80 m2'
210.000 €
  Stan, MIHOTIĆI, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

MATULJI, OKOLICA - 2S+DB, pogled na more, 80m2, PRILIKA za turizam!! U ponudi imamo moderno uređen stan u prizemlju kuće idealan za turistički najam kao i za stalno stanovanje! Vrlo blizu i Opatije i Rijeke, a opet dovoljno daleko od gradske vreve. Ispred stana nalazi se lijepo uređena....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com