• GoHome Professional
stanovi mihotići 100 m2 što veće - GoHome
  • stanovi mihotići 100 m2 što veće - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi mihotići 100 m2 što veće

  • Za upit "stanovi mihotići 100 m2 što veće" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 2.568 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosječna cijena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MIHOTIĆI, 250.000 €, 108,00 m2 cca 2320 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, POBRI - 4SKL, 108 m2, garaža, okućnica! Posredujemo u prodaji odlične prilike za investiciju u mjestu Pobri odmah iznad Opatije. U manjoj stambenoj zgradi se prodaje četverosobni stan s pripatcima poput garaže, drvarnice, i velike okućnice s vrtom. Stambena površina stana....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 250.000 €, 101,77 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana i uredna nekretnina koja se nalazi na Matuljima. Riječ je o trosobnom stanu s dnevnim boravkom, površine 101.77m², kojem pripadaju i brojni dodatni sadržaji, sveukupne površine 210.61m², uključujući garažu, dvije ostave, nenatkriveno spremište, dva natkrivena....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien Vam predstavlja prostran stan s okućnicom, vrtom i garažom. Na prodaju je prekrasan, prostran stan koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stambene jedinice. Zgrada se sastoji od prizemlja i dva kata ? u prizemlju se nalaze dva stana, dok se po jedan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi mihotići 100 m2 što veće'
240.000 €
320.000 €
309.000 €
  Stan, MIHOTIĆI, 309.000 €, 100,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja luksuzni, potpuno namješten stan u visokom prizemlju novogradnje iz 2024. godine, koji se odlikuje modernim dizajnom i vrhunskim materijalima. Ovaj dvosobni stan, sa vlasničkim listom 1/1, prostire se na ukupnoj stambenoj površini od 100 m². Stan je izuzetno....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Matulji, Mihotići, stan 98 m2 s terasom 35 m2 Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade s tri stana, a sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, kupaone, tuš + toalet, hodnika, pripadak kotlovnica i spremište ukupne površine 98,72 m2. Prodaje se potpuno....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 240.000 € na 210.000 € - 07.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MIHOTIĆI, 210.000 €, 98,72 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.01.2026 - 240.000 €
07.03.2026 - 210.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.01.2026.,

www.njuskalo.hr

MATULJI - MIHOTIĆI - PRILIKA - ODLIČAN STAN U PRIZEMLJU OD 98,72m2 TERASOM Idealan stan za osobe u penziji, osobe koje koriste javni prijevoz radi blizine autobusa. Stan se nalazi u blizini centra Matulja i svega nekoliko minuta vožnje do Opatije te svih bitnih sadržaja. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 240.000 €, 98,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Matulji, Mihotići, stan 98 m2 s terasom 35 m2 Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade s tri stana, a sastoji se od: ? dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, kupaone, tuš + toalet, hodnika, pripadak kotlovnica i spremište ukupne površine 98,72 m2. Prodaje se....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com