stanovi mihotići što jeftinije - GoHome
  • stanovi mihotići što jeftinije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi mihotići što jeftinije

  • Za upit "stanovi mihotići što jeftinije" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 3.215 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosječna površina)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po cijeni
    • do 230000 eura
    • do 290000 eura (prosječna cijena)
    • do 350000 eura
    • do 2900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MIHOTIĆI, 240.000 €, 98,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA,MATULJI - Super stan s velikom terasom Matulji stan 98m2 s terasom 35m2 na prizemlju zgrade s tri stana. Sastoji se od dvije spavaće sobe dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, dvije kupaonice, hodnika, kotlovnice i spremišta. Prodaje se potpuno namješten s kuhinjom rađenom....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 110.000 €, 34,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

MATULJI - STAN S BALKONOM Prodaje se uredan stan u Matuljima, smješten u zgradi novije gradnje. Stan se nalazi na mirnoj i ugodnoj lokaciji, idealnoj za obitelj ili par. Sastoji se od svijetle i prozračne jedne veće prostorije koja je namjenjena za kuhinju i po potrebi dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 140.000 €, 41,20 m2 cca 3400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MATULJI - MIHOTIĆI - JEDNOSOBAN STAN SA DNEVNIM BORAVKOM OD 41,2 m2 SA TERASOM U VLASNIŠTVU OD 32,8 m2 . STAN SE SASTOJI OD SPAVAĆE SOBE, KUPAONICE, KUHINJE SA DNEVNIM BORAVKOM SA IZLAZOM NA TERASU. STAN JE ADAPTIRAN, POSTAVLJENA JE NOVA PVC STOLARIJA, KLIMA URDJAJ I NOVA KERAMIKA.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi mihotići što jeftinije'
250.000 €
210.000 €
228.500 €
  Stan, MIHOTIĆI, 206.000 €, 77,13 m2 cca 2670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u mansardi površine 77 m², smješten na 4. katu stambene zgrade u mirnom naselju, svega pet minuta od centra Matulja i deset minuta od Opatije. Zgrada se nalazi u slijepoj ulici, što osigurava mir i privatnost. Stan se sastoji od prostrane spavaće sobe s ugradbenim....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 210.000 €, 80,00 m2 cca 2630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

MATULJI, OKOLICA - 2S+DB, pogled na more, 80m2, PRILIKA za turizam!! U ponudi imamo moderno uređen stan u prizemlju kuće idealan za turistički najam kao i za stalno stanovanje! Vrlo blizu i Opatije i Rijeke, a opet dovoljno daleko od gradske vreve. Ispred stana nalazi se lijepo uređena....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 229.000 €, 140,00 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MATULJI - etaža ove autohtone kamene kuće nalazi se u prizemlju, s dvorištem koje gleda prema cesti, a drugo dio okućnice je na južnoj strani. Započeta je adaptacija te je stan potrebno urediti do kraja. Krov je novi, a zamijenjen je dio podova. Lijepa lokacija na par minuta do centra....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 229.000 €, 120,00 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja etažu kuće ukupne površine 120 m2 smještenu na području Mihotića. Etaža je trenutno predviđena za podjelu na dvije stambene jedinice, od kojih svaka ima vlastiti dio okućnice i parking. Prvi, sjeverno orijentiran stan lako se može prenamijeniti u komforan 2S KL ili....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 230.000 €, 120,00 m2 cca 1920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MIHOTIĆI, u ponudu smo dobili stan koji se nalazi u prizemlju kuće, ukupne površine 120 m2 i trenutno je u fazi adaptacije te se prodaje kao takav. U ovoj fazi kupac može sam odrediti raspored prostorija, a postoji mogućnost i izgradnje dvije stambene jedinice pošto ima dva ulaza....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 230.000 €, 77,61 m2 cca 2960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Mihotići, prostran stan površine 77.61 m2 koji se sastoji od dnevnog boravka sa blagovaonicom, odvojene kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice, toaleta, hodnika i balkona. Pripada mu velika terasa i dva parkirna mjesta. U stanu je centralno grijanje na naftu,te sada i grijanje na....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 240.000 €, 98,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Matulji, Mihotići, stan 98 m2 s terasom 35 m2 Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade s tri stana, a sastoji se od: ? dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, kupaone, tuš + toalet, hodnika, pripadak kotlovnica i spremište ukupne površine 98,72 m2. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 240.000 €, 77,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan 2S+DB, površine 78 m2, smješten u suterenu stambene trokatnice u Pobrima, u blizini Opatije. Sastoji se od: dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, dvije kupaonice i natkrivenog balkona. - Orijentacija: sjeverozapad - Centralno grijanje. - Osigurana dva privatna....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Matulji, Mihotići, stan 98 m2 s terasom 35 m2 Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade s tri stana, a sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaone, kupaone, tuš + toalet, hodnika, pripadak kotlovnica i spremište ukupne površine 98,72 m2. Prodaje se potpuno....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 250.000 €, 101,77 m2 cca 2460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrana i uredna nekretnina koja se nalazi na Matuljima. Riječ je o trosobnom stanu s dnevnim boravkom, površine 101.77m², kojem pripadaju i brojni dodatni sadržaji, sveukupne površine 210.61m², uključujući garažu, dvije ostave, nenatkriveno spremište, dva natkrivena....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 250.000 €, 101,00 m2 cca 2480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobilien Vam predstavlja prostran stan s okućnicom, vrtom i garažom. Na prodaju je prekrasan, prostran stan koji se nalazi u manjoj stambenoj zgradi s ukupno četiri stambene jedinice. Zgrada se sastoji od prizemlja i dva kata ? u prizemlju se nalaze dva stana, dok se po jedan....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 309.000 €, 63,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.11.2025.,

www.smart-invest.hr

MATULJI ? MIHOTIĆI | NOVOGRADNJA S POGLEDOM NA MORE Na prodaju je moderan stan 2S+DB s terasom i prekrasnim pogledom na more, na atraktivnoj i mirnoj lokaciji u Mihotićima. Stan smješten u visokom prizemlju kvalitetne novogradnje te se sastoji od prostranog dnevnog boravka s izlazom....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 309.000 €, 100,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja luksuzni, potpuno namješten stan u visokom prizemlju novogradnje iz 2024. godine, koji se odlikuje modernim dizajnom i vrhunskim materijalima. Ovaj dvosobni stan, sa vlasničkim listom 1/1, prostire se na ukupnoj stambenoj površini od 100 m². Stan je izuzetno....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 309.000 €, 62,31 m2 cca 4960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Matulji, Mihotići, stan 2S+DB, kompletno renoviran Posredujemo u prodaji dvosobnog stana s dnevnim boravkom, kuhinjom, kupaonom, ostavom i spremištem ukupne kvadrature 63 m2, koji se nalazi na prvom katu kuće s tri stana. Iz dnevnog boravka se pruža pogled na more. Podno grijanje....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 309.000 €, 63,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo prekrasan stan površine 63 m² (u naravi 100 m²). Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje u open space konceptu te kupaonice. Stanu pripada vlastito parkirno mjesto. Zgrada je izgrađena 2024. godine, a stan je opremljen podnim grijanjem na cijeloj....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 309.000 €, 63,00 m2 cca 4910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.09.2025.,

www.njuskalo.hr

Remax centar nekretnina predstavlja prekrasno uređen stan na drugom katu kuće, starine na koju se nadogradio potpuno novi prostor. Ovaj stan s modernim elementima, smješten je na površini od 63 m2. Prostor se odlikuje pažljivo osmišljenim rasporedom i detaljima koji stvaraju ugodnu....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 309.000 €, 62,50 m2 cca 4940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja komforan 2S+DB stan smješten u novogradnji u Mihotićima, površine 62.5 m2. Stan se sastoji od ulaznog stepeništa pored kojeg je vešeraj, open space kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, širokog balkona s kojeg se pruža panoramski pogled na Kvarner, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 309.000 €, 62,00 m2 cca 4980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

*Prekrasan dvoetažni stan s panoramskim pogledom na more ? Matulji. Imate priliku kupiti moderno renovirani dvoetažni stan smješten u mirnom dijelu Matulja, s impresivnim pogledom na more i Kvarnerski zaljev. Ova nekretnina, ukupne površine 100 m², od čega je 63 m² neto stambene površine,....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 309.000 €, 100,00 m2 cca 3090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Molo Longo predstavlja dvosobni stan u novogradnji iz 2024. godine na Matuljima. U naravi ima površinu 100 m2. Sastoji se od kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, kupaone, 2 spavaće sobe i balkona s kojeg se pruža pogled na more. Nalazi se u kući sa svega 3 stana. Kuća ima novi....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 310.000 €, 63,00 m2 cca 4920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

OPATIJA, MATULJI - 2S+DB, pogled more Prodajemo 2S+DB stan u Matuljima u novogradnji. Stan u naravi ima 100m2, netto površina 63m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagavaonom i dnevnim boravkom, dvije spavaće sobe, kupaone. Iz dnevnog dijela se izlazi na terasu, s koje se....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 320.000 €, 100,00 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Nedaleko grada Opatije i mjesta Matulji u uređenoj i definiranoj okućnici na osunčanoj poziciji Kaiser-immobilie nudi prekrasan novouređeni stan od 100 m2 stambene površine s tri parkirna mjesta u okućnici stambene zgrade koja se sastoji od suterena, prizemlja i kata. Ulaskom u stan....

 
 
 
  Stan, MIHOTIĆI, 399.000 €, 154,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MATULJI, MIhotići, prodajemo stan površine 154 m2, trosoban s dnevnim boravkom. Svaka soba ima svoju kupaonicu sa tuš kabinom i wc-om, jedna dodatna kupaonica sa wc-om i perilicom rublja, također, svaka soba ima svoj klima uređaj i flat screen tv, 2 sobe su sa velikim bračnim krevetom,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 595.000 € na 565.000 € - 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MIHOTIĆI, 565.000 €, 160,00 m2 cca 3530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 595.000 €
04.05.2026 - 565.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja iznimno atraktivan, prostran stan smješten na mirnoj lokaciji u okolici Opatije, naselju Mihotići. Riječ je o nekretnini koja se nalazi u modernoj novogradnji visokog standarda, a ističe se suvremenom opremom, vrhunskim materijalima gradnje te funkcionalnim rasporedom....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 26)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.