- stanovi međimurje parking

  • Za upit "stanovi međimurje parking" pronađeno 18 nekretnina - prosječna cijena 2.792 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosječna cijena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ČAKOVEC, 156.672 €, 46,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Čakovec ? Globetka | Jednosobni stan 46,3 m2 + lođa 10,3 m2 | 2. kat | U izgradnji Dobar stan ne tražite zauvijek. Prepoznate ga. Jednosobni stan od 46,3 m2 na drugom katu novogradnje na lokaciji Globetka jedan je od onih prostora koji se odmah prepoznaju kao takvi. Promišljen raspored,....

 
 
 
  Stan, ČAKOVEC, 218.000 €, 101,00 m2 cca 2160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se dvoetažni stan površine 101 m2 u Čakovcu, urednog vlasništva 1/1, sa svom potrebnom dokumentacijom i odmah useljiv. Stan se nalazi u mirnom dijelu grada, u blizini svih važnih sadržaja trgovina, centra, škole, vrtića i ostalih sadržaja potrebnih za ugodan obiteljski život.....

 
 
 
  Stan, ČAKOVEC, 210.000 €, 77,00 m2 cca 2730 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.04.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se moderan trosobni stan ukupne površine 77,77 m2 smješten u prizemlju kuće u nizu. Vlastiti zasebni ulaz i pripadajući zeleni vrt, što pruža dodatnu privatnost i ugodan životni prostor. Stanu pripadaju dva parkirna mjesta ispred kuće, a prilaz i parkirni prostor uređeni su....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi međimurje parking'
159.950 €
223.500 €
127.000 €
  Stan, OPOROVEC, 303.415 €, 86,69 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se četverosobni stan površine 86,69 m2, u prizemlju zgrade bez lifta. Zgrada se nalazi u novom modernom kompleksu od 5 zgrada u izgradnji na području Gornje Dubrave - Oporovec. Useljenje je predviđeno za 1. polovicu 2026. Stan P4S2 se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, ČAKOVEC, Centar, 139.720 €, 49,90 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U samom centru Čakovca prodaje se stan površine 49,90 m², smješten na drugom katu stambene zgrade s ukupno dva kata, bez lifta. Stan se sastoji od hodnika koji povezuje sve prostorije, dnevnog boravka, spavaće sobe, kupaonice te odvojene kuhinje s blagovaonskim dijelom i ostavom.....

 
 
 
 
+8%

Promjena cijene sa 120.000 € na 130.000 € - 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ČAKOVEC, Globetka, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
03.09.2025 - 120.000 €
11.04.2026 - 130.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.07.2025.,

www.njuskalo.hr

ČAKOVEC, Novogradnja - 2.600€/m2 - OD 45 m2 DO 100 m2 Prodaju se stanovi kao dio novog projekta u ulici Planinarski put 2 pored Galerije Sjever. Vrhunski i pouzdani izvođač radova i investitor ima višegodišnju tradiciju građenja stambenih i stambeno poslovnih objekata na području....

 
 
 
  Stan, ČAKOVEC, 265.000 €, 120,00 m2 cca 2210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se 5 sobni stan 120 m2, 1. kat: 5 soba, kuhinja, 2 kupaone, odvojena kotlovnica s vešerajem. Vlastita brojila, svi priključci, plinsko etažno centralno grijanje. Pripadajuće spremište na katu pored stana, kuhinja u cijeni. Besplatan parking oko zgrade. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, IVANOVEC, 190.000 €, 79,17 m2 cca 2400 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

IVANOVEC - TRI STAMBENE JEDINICE NA PRODAJU - U IZGRADNJI Na prodaju 4-SOBNI stanovi identičnih tlocrta, svaki ukupne neto površine 79,17 m2 (s koeficijentom). 2 Parkirna mjesta ispred zgrade pripadaju stanu, a nisu uključena u kvadraturu stana te se ne naplaćuju dodatno. Stanovi....

 
 
 
  Stan, ČAKOVEC, Centar, 145.000 €, 57,00 m2 cca 2540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN - ČAKOVEC, Centar - 57 m2, trosobni Prodaje se trosobni stan (2 spavaće sobe) površine 57 m2 u centru u Čakovcu. Stan se nalazi na zadnjem (3. katu) stambene zgrade. Balkon stana gleda na park, orijentacija je prema jugoistoku s jedne strane i sjeveru s druge. Zgrada je izgrađena....

 
 
 
  Stan, ČAKOVEC, Centar, 120.000 €, 46,08 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 46,08 m² na 4. katu stambene zgrade bez lifta, smješten u samom centru Čakovca. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji ? sve potrebno za svakodnevni život dostupno je pješice (trgovine, škola, vrtić, javne ustanove, kafići i ostali sadržaji), što ga čini idealnim....

 
 
 
 
+16%

Promjena cijene sa 123.200 € na 143.100 € - 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, ČAKOVEC, Globetka, 143.100 €, 53,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 119.799 €
15.03.2026 - 123.200 €
25.04.2026 - 143.100 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Kontakt: 098844154 MATIJA Navedena cijena u oglasu vrijedi za stan SJA007 u prizemlju bez vanjskog parkinga! -------------------------------------------------------------------------- Stanovi se isporučuju po sistemu "ključ u ruke". Stanovi do 60 m2 : Prizemlje 2.800€ 1.kat 2.900€....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 302.999 € na 287.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OPOROVEC, 287.000 €, 86,69 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 294.372 €
25.08.2025 - 277.408 €
09.09.2025 - 302.999 €
18.04.2026 - 287.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KUPNJA direktno od investitora,uz povrat pola PDV-a na prvu nekrentinu. Kupac ne plaća agencijsku proviziju. U Zagrebačkoj gradskoj četvrti Gornja Dubrava u zelenoj oazi naselja Oporovec smjestio se ekskluzivan projekt novogradnje s pet modernih stambenih zgrada visokog standarda....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 175.000 € na 170.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ČAKOVEC, Centar, 170.000 €, 95,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.02.2026 - 195.000 €
15.03.2026 - 185.000 €
18.04.2026 - 175.000 €
18.05.2026 - 170.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

ČAKOVEC ? CENTAR Na prodaju dvosobni stan s velikom galerijom, smješten u centru Čakovca, u novijoj i uredno održavanoj zgradi. Stan se nalazi na 2. katu (ujedno i zadnjem), što pruža dodatnu privatnost i mir. Energetski certifikat: B Vlasništvo 1/1. Bez tereta. Osnovne informacije:....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 160.000 € na 152.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ČAKOVEC, Globetka, 152.000 €, 69,30 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 160.000 €
05.05.2026 - 152.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Čakovcu ukupne površine 73,35 m2. Nalazi se na 1. katu manje stambene zgrade. Zgrada je kompletno renovirana izvana 2010. godine. Stan sadrži ulazni hodnik, 3 sobe, WC, kupaonicu i ostavu. Pristup instalacijama plina i vode postoji u dvije sobe pa kupac može prenamijeniti....

 
 
 
 
+4%

Promjena cijene sa 241.800 € na 252.508 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, SAVSKA VES, 252.508 €, 107,45 m2 cca 2350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
31.01.2026 - 241.800 €
18.04.2026 - 252.508 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.njuskalo.hr

PRODAJU SE STANOVI U NOVOGRADNJKI RAZLIČITIH KVADRATURA U SAVSKOJ VESI! Stan S3 - Sastoji se od: ulazni hodnik, spremište, dnevna soba+blagovaona+kuhinja, tri spavaće sobe, dvije kupaone, lođa. Stanovi kvadrature od 50m2-110m2. _____________________________________________________....

 
 
 
  Stan, OPOROVEC, 275.000 €, 106,00 m2 cca 2590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.05.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, DUBRAVA, OPOROVEC, 106 m2, 3-soban Prodaje se trosoban stan ukupne površine 106 m² u prizemlju kuće. Kuća je izgrađena 2007. godine i ima ukupno 2 kata. Stan se sastoji od dnevnog boravka s blagovaonicom, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaonice s WC-om, dvije....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-16 (od ukupno 15)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Izdvojene nekretnine

Zagreb