- stanovi međimurje pala cijena

  • Za upit "stanovi međimurje pala cijena" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 2.259 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosječna cijena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

 
-6%

Promjena cijene sa 170.000 € na 160.000 € - 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ČAKOVEC, 160.000 €, 74,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.03.2026 - 170.000 €
27.03.2026 - 160.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo vam odličan stan površine 74 m smješten u stambenoj kući, na iznimno povoljnoj lokaciji u blizini centra Čakovca. Stan se sastoji od 3 sobe, od kojih su 2 spavaće, pružajući dovoljno prostora za udoban obiteljski život. Grijanje je riješeno centralnim etažnim plinskim....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 175.000 € na 170.000 € - 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ČAKOVEC, 170.000 €, 95,00 m2 cca 1790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 195.000 €
16.03.2026 - 185.000 €
18.04.2026 - 175.000 €
16.05.2026 - 170.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

ČAKOVEC ? CENTAR Na prodaju dvosobni stan s velikom galerijom, smješten u centru Čakovca, u novijoj i uredno održavanoj zgradi. Stan se nalazi na 2. katu (ujedno i zadnjem), što pruža dodatnu privatnost i mir. Energetski certifikat: B Vlasništvo 1/1. Bez tereta. Osnovne informacije:....

 
 
 
 
-10%

Promjena cijene sa 231.687 € na 208.800 € - 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ČAKOVEC, Globetka, 208.800 €, 87,31 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
26.11.2025 - 231.687 €
06.03.2026 - 208.800 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.11.2025.,

www.c21.hr

Stan se nalazi na visokom prizemlju. Lokacija je vrhunska, blizina svih sadržaja i bolnice. Karakteristike; Dizalo od podruma/garaže pa do zadnjeg kata (nepotpune etaže). Trostruko staklo na vanjskoj stolariji - fasada tervol 15 cm - dodatna izolacija između stanova te između hodnika....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi međimurje pala cijena'
190.000 €
190.000 €
226.000 €
 
-5%

Promjena cijene sa 302.999 € na 287.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OPOROVEC, 287.000 €, 86,69 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
21.07.2025 - 294.372 €
25.08.2025 - 277.408 €
09.09.2025 - 302.999 €
18.04.2026 - 287.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

KUPNJA direktno od investitora,uz povrat pola PDV-a na prvu nekrentinu. Kupac ne plaća agencijsku proviziju. U Zagrebačkoj gradskoj četvrti Gornja Dubrava u zelenoj oazi naselja Oporovec smjestio se ekskluzivan projekt novogradnje s pet modernih stambenih zgrada visokog standarda....

 
 
 
 
-3%

Promjena cijene sa 340.000 € na 330.000 € - 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OPOROVEC, 330.000 €, 87,11 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
08.02.2026 - 340.000 €
15.03.2026 - 330.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se moderan i luksuzno uređen trosobni penthouse u novogradnji, smješten u mirnom dijelu Oporovca u Zagrebu. Stan ukupne neto korisne površine 88 m² osmišljen je s naglaskom na komfor, funkcionalnost i kvalitetu života, idealan za one koji traže spoj mira i urbanih sadržaja.....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 160.000 € na 152.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ČAKOVEC, Globetka, 152.000 €, 69,30 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 160.000 €
05.05.2026 - 152.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u Čakovcu ukupne površine 73,35 m2. Nalazi se na 1. katu manje stambene zgrade. Zgrada je kompletno renovirana izvana 2010. godine. Stan sadrži ulazni hodnik, 3 sobe, WC, kupaonicu i ostavu. Pristup instalacijama plina i vode postoji u dvije sobe pa kupac može prenamijeniti....

 
 
 
 
-12%

Promjena cijene sa 330.000 € na 290.000 € - 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ČAKOVEC, Centar, 290.000 €, 136,00 m2 cca 2130 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.02.2026 - 330.000 €
11.03.2026 - 290.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 136 m2 u secesijskoj vili u centru Čakovca. Stan se prostire duž kompletne površine 1. kata. Stanu pripada i tavan od 120 m2 (visoko potkrovlje), u kojem je moguće urediti dodatan stambeni ili poslovni prostor, kao i velik dio dvorišta, te garaža i dvije šupe....

 
 
 
 
-9%

Promjena cijene sa 265.000 € na 240.000 € - 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, ČAKOVEC, 240.000 €, 120,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
29.12.2025 - 265.000 €
21.03.2026 - 240.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je izvanredno prostran stanapartman od 120 m² smješten u mirnom i ugodnom naselju Jug u Čakovcu. Stan se nalazi na 1. katu stambene zgrade i predstavlja idealan izbor za veće obitelji ili investitore. Osnovne karakteristike: Ukupno 5 soba 4 spavaće sobe Prostran dnevni....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!