• GoHome Professional
stanovi maslina prodaja do 70 m2 Najnovije - GoHome
  • stanovi maslina prodaja do 70 m2 Najnovije - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi maslina prodaja do 70 m2 Najnovije

  • Za upit "stanovi maslina prodaja do 70 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, ZADAR, Višnjik, 274.900 €, 71,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

MODERAN TROSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMJEŠTEN - MELADA (MASLINA) ZADAR Prodaje se trosoban stan 71.74 m2, smješten na drugom katu stambene zgrade, funkcionalnog i ugodnog rasporeda, idealan za obitelj, par ili kao investicija za najam. Stan se sastoji od: Dnevnog boravka površine 16....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 204.000 €, 63,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Poreč je grad na zapadu Hrvatske smješten na zapadnoj obali poluotoka Istre. Mjesto u kojem se sažimaju sve vrijednosti tradicionalnog i modernog Mediterana. Šarm starog grada s mozaicima i znamenitostima pod okriljem UNESCO-a, tradicija uzgoja vina i maslina, domaće sorte i namirnice,....

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 227.000 €, 70,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

26.01.2026.,

www.crozilla.com

 
 
 
  Stan, VABRIGA, 228.000 €, 70,00 m2 cca 3260 €/m2

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 325.000 €, 70,00 m2 cca 4640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

ZADAR ?CENTAR KOMFORAN DVOSOBAN STAN S GARAŽNIM PARKINGOM Prodaje se funkcionalan i uredno održavan stan ukupne korisne vrijednosti 70 m², smješten u kvalitetnoj stambenoj zgradi. Idealna lokacija u mirnom i uređenom kvartu, u blizini svih potrebnih sadržaja za obiteljski život ?....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZADAR - ZA POZNATOG KUPCA TRAŽIMO STAN U PRIZEMLJU ILI VISOKOM PRIZEMLJU. POVRŠINE cca.70 m2 ILI U ZGRADI S LIFTOM! U obzir dolazi stan u stambenoj zgradi novije gradnje. Dokumentacija treba biti uredna. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 271.670 €, 69,66 m2 cca 3900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U prodaji je moderan 2,5-sobni stan (2S+DB) u Zadru, smješten u atraktivnom području Maslina. Stan se prostire na 69.66 m2 i nalazi se na šestom katu zgrade koja ima ukupno šest katova, izgrađene 2025. godine. Ovaj stan nudi udoban i funkcionalan životni prostor s orijentacijom prema....

 
 
 
  Stan, FRATA, 227.000 €, 70,37 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, ZADAR, 245.000 €, 67,29 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVI PROJEKT KVALITETNE STANOGRADNJE U ZADRU Početak radova: 01.07/2026 Završetak radova: 07/2027 Na prodaju je dvosoban stan drugom katu istočne orijentacije u novogradnji u zadarskom naselju Belafuža/Maslina. Raspored stan: - KUHINJA, BLAG. I DN. BORAVAK: 22,18 m2 - PREDSOBLJE:....

 
 
 
  Stan, ZADAR, Maslina, 258.000 €, 67,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ODLIČNA NEKRETNINA! VRHUNSKA LOKACIJA! RIJETKOST NA TRŽIŠTU! ZADAR - MELADA, ATRAKTIVAN STAN 67 m2 + 2 LOGGIE, NAMJEŠTEN, PANORAMSKI POGLED! BLIZINA ŠC VIŠNJIK! Prodaje se komforan, renoviran, odlično očuvan i održavan, lijepo namješten stan na atraktivnoj lokaciji na zadarskoj Meladi....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi maslina prodaja do 70 m2 (48)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja