• GoHome Professional
stanovi martinšćica 80 m2 - GoHome
  • stanovi martinšćica 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi martinšćica 80 m2

  • Za upit "stanovi martinšćica 80 m2" pronađeno 0 nekretnina

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MARTINŠĆICA, 240.000 €, 62,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK CRES, MARTINŠĆICA - Moderan stan 150m od mora Na prodaju je moderan stan na prvom katu manje stambene zgrade u mirnom dijelu Martinšćice na otoku Cresu, udaljen svega 150 metara od mora i plaže. Stan je trenutno u završnoj fazi radova, a odlikuje ga funkcionalan raspored i suvremen....

 
 
 
  Stan, MARTINŠĆICA, 189.000 €, 64,65 m2 cca 2920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

ETAŽA U KOSTRENI SA DVA 1SKL STANA NALAZE SE U PRIZEMLJU PRIVATNE KUĆE ( S+P+1 ). ETAŽA IMA ZASEBAN PRILAZ TE STANOVI ZASEBAN ULAZ. VRLO JEDNOSTAVNO SE MOŽE UREDITI KAO JEDNA STAMBENA JEDINICA. JEDAN STAN JE UREĐEN A DRUGI NEUREĐEN. VELIKA TERASA OD CCA 40m2 PRUŽA SE ISPRED STANOVA....

 
 
 
  Stan, MARTINŠĆICA, 220.000 €, 52,02 m2 cca 4230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

OTOK CRES, MARTINŠĆICA - Moderan stan 150 metara od mora Na prodaju je moderan stan na drugom katu manje stambene zgrade u mirnom dijelu Martinšćice na otoku Cresu, udaljen svega 150 metara od mora i plaže. Stan se nalazi u novouređenom objektu te pruža prekrasan pogled na more i....

 
 
 
  Stan, MARTINŠĆICA, 360.000 €, 100,00 m2 cca 3600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U Kostreni, na odličnoj lokaciji, prodaje se etaža u prizemlju privatne kuće sa vrtom i garažom. Etaža se sastoji od kuhinje, blagovaone, dnevnog boravka, 4 spavaće sobe, 2 kupaone, terase, velike okućnice i garaže na elektro pogon. U sklopu kuće nalazi se ostava te manja garsonijera.....

 
 
 
  Stan, MARTINŠĆICA, 679.000 €, 160,00 m2 cca 4240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan koji se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, balkona, dvije spavaće sobe, dvije kupaonice i vešeraja na prvoj etaži. Na drugoj etaži su dvije spavaće sobe svaka sa vlastitom kupaonicom, hodnik te terasa s koje se pruža prekrasan pogled na more. Opremljen....

 
 
 

Vaš upit nije vratio rezultate

  • stanovi martinšćica (12)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na naš e-mail.

 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni