• GoHome Professional
stanovi markovo polje 70 m2 - GoHome
  • stanovi markovo polje 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi markovo polje 70 m2

  • Za upit "stanovi markovo polje 70 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.116 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MARKOVO POLJE, 224.320 €, 70,10 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN B1: 70.10m2 Vanjsko parkirno mjesto: 12.90m2*0.25 = 3.23m2 UKUPNO: 73.33m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 234 656€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje =220 576€. USELJENJE: 10./2026. O projektu:....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 224.320 €, 70,10 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN A1: 70.10m2 Vanjsko parkirno mjesto: 13.70m2*0.25 = 3.43m2 UKUPNO: 73.53m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 235 296€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje =221 178€. USELJENJE: 10./2026. O projektu:....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 221.178 €, 70,10 m2 cca 3160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. Molim agencije da me ne zovu,hvala!!! STAN A1: 70.10m2 Vanjsko parkirno mjesto: 13.70m2*0.25 = 3.43m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 235 296€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje =221 178€. USELJENJE:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi markovo polje 70 m2'
215.000 €
197.900 €
238.080 €
 
-5%

Promjena cijene sa 226.000 € na 215.000 € - 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARKOVO POLJE, 215.000 €, 71,03 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
27.04.2026 - 226.000 €
19.05.2026 - 215.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Predstavljamo vam dvosobni stan površine 71,03 m2 smješten na drugom od ukupno tri kata moderne novogradnje u sjevernom dijelu Sesveta, Markovo polje. Nekretnina će biti završena u lipnju/srpnju 2026. godine. Njezina lokacija nudi ugodan život u neposrednoj blizini prirode te pruža....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 206.080 €, 64,40 m2 cca 3200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Projekt ZLATARSKA - Sesvete, Markovo Polje. STAN B3: 64.40m2 Vanjsko parkirno mjesto: 12.90m2*0.25 = 3.23m2 UKUPNO: 67.63m2 Cijena s vanjskim parkirnim mjestom: 3200€/m2 - kreditno plaćanje = 216 416€ 3008€/m2 - gotovinsko transakcijsko plaćanje = 203 431€. USELJENJE: 10./2026. O....

 
 
 
  Stan, MARKOVO POLJE, 224.999 €, 76,34 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

ČETVEROSOBAN STAN 3 PRIZEMLJE ? SESVETE (76,34m2 neto vrt,( garaža+ ostava nisu uračunati u cijenu stana)) Prodaja stanova u mirnoj periferiji Sesveta! Idealno za obitelji koje žele spoj prirode, mira i kvalitetnog urbanog života. Lokacija - Mirno okruženje, udaljeno od gradske buke,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 6)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com