• GoHome Professional
stanovi marinići do 80 m2 drvarnica - GoHome
  • stanovi marinići do 80 m2 drvarnica - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi marinići do 80 m2 drvarnica

  • Za upit "stanovi marinići do 80 m2 drvarnica" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.519 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 280000 eura
    • do 350000 eura (prosječna cijena)
    • do 420000 eura
    • do 3500 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MARINIĆI, 343.000 €, 84,00 m2 cca 4080 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI - Moderan stan u prizemlju novogradnje, 84m² Na prodaju je prostran i svijetao dvosobni stan od 84 m² smješten u prizemlju moderne novogradnje. Ovaj stan nudi praktičan i udoban raspored koji uključuje dvije spavaće sobe, kupaonicu, dnevni boravak povezan s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 330.000 €, 81,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji, na Marinićima, površine 81 m2 (+ garaža 21 m21), na 1. katu sa otvorenim pogledom na more i Učku. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, blagavaone i kuhinje, tri spavaće sobe, kupaone, hodnika i lođe. Stanu pripada drvarnica i jedno parking....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 298.000 €, 81,30 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je uredan i održavan stan od 81.30m2 na mirnoj i traženoj lokaciji, na Marinićima. Vrlo je funkcionalnog rasporeda, a sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje povezane s dnevnim boravkom, kupaonice, toaleta te balkona. Stanu pripada i drvarnica površine 5.25m², idealna za....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi marinići do 80 m2 drvarnica'
301.000 €
300.000 €
315.000 €
  Stan, MARINIĆI, 267.000 €, 82,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Marinići, u ponudi imamo odličnu novogradnju. Stan se nalazi na prvom katu i sastoji se od kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaone, vešeraja i balkona, vrlo funkcionalan raspored prostorija. Stanu pripada drvarnica 8m2 i jedno parkirno mjesto. Etažno podno....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 279.000 €, 67,08 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je lijepo održavan stan smješten u prizemlju manje, novije stambene zgrade na Marinićima. Stambene površine 67.08m², a sastoji se od dvije udobne spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka otvorenog koncepta s kuhinjom i blagovaonicom, hodnika, predsoblja te kupaonice s toaletom.....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 200.000 €, 49,66 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je ekskluzivna prodaja stana u prizemlju privatne kuće, idealnog za sve koji traže mir, privatnost i funkcionalan prostor na odličnoj lokaciji između Viškova i Rijeke. Iako je stan površine 50 m², izuzetno je dobro organiziran i ima sve što je potrebno za ugodan život. Sastoji....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 80.000 €, 44,11 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan prostor površine 44.11m² u Marinićima. Južne je orijentacije i nalazi se u suterenu manje zgrade stare 10 godina. U naravi je prenamijenjen i koristi se kao stan, dok se u papirima vodi kao drvarnica, što je uzeto u obzir u formiranju cijene. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 298.000 €, 86,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, GORNJI ZAMET - Kompletno novouređeni 3S+DB s pogledom na more! Posredujemo u prodaji predivnog trosobnog stana u manjoj stambenoj zgradi na vrlo lijepoj i mirnoj lokaciji na granici Gornjeg Zameta i Marinića! Stan se nalazi na 2. Katu i sastoji se od tri spavaće sobe (jedna....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 100.000 € na 80.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARINIĆI, 80.000 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.04.2026 - 100.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Viškovo, Marinići, jednososbni stan koji se nalazi u podrumu zgrade od ukupno 7 stanova, isti stan je evidentiran kao drvarnica i trenutno se čeka prenamjena. Isti se sastoji od hodnika, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i jedne spavaće sobe. Stan je neopremljen kao i kupaonica,....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 298.000 €, 86,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser-immobilie u svojoj ponudi nudi lijep i svijetao 3 sobni stan na atraktivnoj lokaciji u Marinićima u novijoj zgradi s ukupno 8 stanova. Stan se nalazi na 3.katu ,južne je orijentacije, što osigurava obilje prirodnog svijetla tijekom cijelog dana. S lođe se pruža pogled na more....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)