• GoHome Professional
stanovi marinići do 260000 eura do 70 m2 - GoHome
  • stanovi marinići do 260000 eura do 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi marinići do 260000 eura do 70 m2

  • Za upit "stanovi marinići do 260000 eura do 70 m2" pronađeno 32 nekretnina - prosječna cijena 2.765 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • 240000 eura (malo jeftiniji)
    • 270000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MARINIĆI, 232.000 €, 60,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

PEHLIN, MARINIĆI - Stan 60m2, DB+2S, prizemlje s pogledom na more Stan ukupne površine 60m2 se nalazi se u prizemlju zgrade, a sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, dvije spavaće sobe, kupaone i terase. Pored terase nalazi se konstantno uređen travnjak s nekoliko voćaka ukupne....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 208.000 €, 68,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.12.2025.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI, u ponudi je stan s okućnicom u prizemlju novogradnje. Sastoji se od hodnika, spavaće sobe, kupaone i prostranog dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom iz kojeg se izlazi na lođu. Komforan, jednosoban stan površine je 55 m2 a pripadaju mu dva parkirna mjesta, okućnica....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 235.000 €, 67,90 m2 cca 3460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosobni stan u novogradnji koja je u izgradnji. Stan se sastoji od hodnika, kupaonice, dvije spavaće sobe, dnevnog boravka i kuhinje s blagovaonicom, lođe, te spremišta i dva nenatkrivena parkirna mjesta, sve u cijeni stana. Budući da je zgrada u izgradnji, kupac može....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi marinići do 260000 eura do 70 m2'
215.000 €
260.000 €
225.000 €
  Stan, MARINIĆI, 279.000 €, 67,08 m2 cca 4160 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je lijepo održavan stan smješten u prizemlju manje, novije stambene zgrade na Marinićima. Stambene površine 67.08m², a sastoji se od dvije udobne spavaće sobe, prostranog dnevnog boravka otvorenog koncepta s kuhinjom i blagovaonicom, hodnika, predsoblja te kupaonice s toaletom.....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 78.000 €, 65,00 m2 cca 1200 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja stan za najam u prizemlju kuće, kategoriziran s 4 zvjezdice, ukupne površine 65 m². Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka, WC-a, kupaonice, terase i balkona, a uz stan dolaze i dva parkirna mjesta. Stan je novo uređen, kompletno namješten....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 190.000 €, 58,00 m2 cca 3280 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderna novogradnja smještena na Marinićima, u mirnom i ugodnom okruženju, koja se sastoji od ukupno pet stambenih jedinica. Zgrada je projektirana prema suvremenim standardima gradnje, s posebnim naglaskom na funkcionalan raspored prostorija i obilje prirodnog svjetla....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 235.000 €, 72,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Viškovo, Marinići, dvosoban stan u novogradnji Prodaje se dvosobni stan površine 72m², smješten na prvom katu novogradnje u naselju Marnići, Viškovo. Ova moderna nekretnina nudi prostran i funkcionalan raspored, idealan za ugodan obiteljski život. Stan se sastoji od dvije komforne....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 250.000 €, 72,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 215.000 €, 55,00 m2 cca 3910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

2S+DB stan, ukupne površine 55 m2, smješten na Marinićima. Stan je se sastoji od dnevnog boravka povezanog s blagovaonicom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupaonice, hodnika i balkona. Stanu pripada jedno parkirno mjesto i spremište. Na zgradi je napravljena nova fasada, a stan ima PVC....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 258.000 €, 54,30 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.12.2023.,

www.njuskalo.hr

MARINIĆI, NOVOGRADNJA, prodajemo stan površine 54.30 m2, dvosoban s dnevnim boravkom, s balkonom, na 1. katu i s pogledom na more. U cijeni je i garsonijera u suterenu zgrade s izlazom na ograđeni vlastiti dio okućnice. Podno grijanje na struju i klima uređaj. Mogućnost odabira keramike....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI - 1S+DB s balkonom Posredujemo u prodaji lijepog jednosobnog stana na 1. katu manje stambeno-poslovne zgrade u Marinićima. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom, kupatila i većeg balkona. Orijentacija stana je južna. Pogled s balkona je....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 206.000 €, 51,14 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaja stana ? prizemlje, 51,14 m² (označen zelenom bojom) U ponudi je atraktivan stan u prizemlju moderno projektirane zgrade, netto površine 51,14 m². Stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i ugodan boravak. Prostor se sastoji od: ? svijetlog dnevnog....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 200.000 €, 49,66 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je ekskluzivna prodaja stana u prizemlju privatne kuće, idealnog za sve koji traže mir, privatnost i funkcionalan prostor na odličnoj lokaciji između Viškova i Rijeke. Iako je stan površine 50 m², izuzetno je dobro organiziran i ima sve što je potrebno za ugodan život. Sastoji....

 
 
 
 
-4%

Promjena cijene sa 145.000 € na 139.000 € - 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARINIĆI, 139.000 €, 45,90 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 145.000 €
22.05.2026 - 139.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, u ponudu smo dobili stan u potkrovlju površine 45 kvadrata smješten u uredno održavanoj stambenoj zgradi. Sastoji od jedne spavaće sobe, kupaonice te kuhinje s dnevnim boravkom. Nekretnina je svojevremeno adaptirana i opremljena novijim namještajem. Stan je izrazito svijetao,....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 72.000 € na 67.000 € - 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARINIĆI, 67.000 €, 44,41 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 80.000 €
01.05.2026 - 72.000 €
11.05.2026 - 67.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI, u ponudi je jednosoban stan s dnevnim boravkom, površine 44 kvadrata. Sastoji se od hodnika, kupaonice, dnevnog boravka i kuhinje. Nedavno u potpunosti renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Nalazi se na u blizini svih potrebnih sadržaja poput trgovina,....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 80.000 €, 44,11 m2 cca 1810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se funkcionalan prostor površine 44.11m² u Marinićima. Južne je orijentacije i nalazi se u suterenu manje zgrade stare 10 godina. U naravi je prenamijenjen i koristi se kao stan, dok se u papirima vodi kao drvarnica, što je uzeto u obzir u formiranju cijene. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 69.000 €, 44,11 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMO GOTOVINA! U ponudi je pomoćni objekt (spremište) koji funkcionira kao stan 1s+db, površine 44.11m2. Odličnog je rasporeda, smješten u urednoj zgradi. Opremljen je PVC stolarijom i protuprovalnim ulaznim vratima, te je napravljena priprema za klimu. Poštovani klijenti, agencijska....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 80.000 € na 69.000 € - 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARINIĆI, 69.000 €, 44,10 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.04.2026 - 80.000 €
30.04.2026 - 69.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja 1S+DB stan smješten na području Marinića, Viškovo. Površine 44,10 m2 sastoji se od: * hodnika, * spavaće sobe, * dnevnog boravka, * kuhinje i blagovaonice, * kupaonice. Stan je kompletno adaptiran, a smješten je u suterenu zgrade, na mirnoj prigradskoj lokaciji.....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 72.000 €, 44,10 m2 cca 1630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MARINIĆI, VIŠKOVO, 1S+DB Prodaje se stan od 44,10 m2 na Marinićima. KONTAKT: 051332368 ID KOD AGENCIJE: 14235 Consensus nekretnine 007 Agent s licencom Tel: 051 332 368 E-mail: davor@consensus-nekretnine.hr www.consensus-nekretnine.hr MARINIĆI, VIŠKOVO, 1S+DB (prodaja) ; B.

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 80.000 € na 69.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARINIĆI, 69.000 €, 44,10 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
22.04.2026 - 80.000 €
08.05.2026 - 69.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Marinići, u ponudi imamo 1S+DB stan u suterenu stambene zgrade sa 7 stanova. Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, hodnika, kupaone, jedne sobe i adaptiran je ove godine. U fazi je prenamjene u stambeni prostor. Grijanje na struju, vlastita brojila vode i struje. Odlična nekretnina....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 70.000 €, 44,10 m2 cca 1590 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Viškovo, Marinići - prodaja stana u suterenu zgrade, potpuno renoviran! Na prodaju stan u Viškovu, naselje Marinići, ukupne površine 44,10 m². Stan se nalazi u suterenu zgrade te je u potpunosti adaptiran i spreman za useljenje, bez dodatnih ulaganja. Sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
 
-14%

Promjena cijene sa 80.000 € na 69.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARINIĆI, 69.000 €, 44,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
18.04.2026 - 80.000 €
28.04.2026 - 69.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, MARINIĆI - Stan u suterenu Stan na Marinićima površine 44 m², koncipiran kao 1S+DB, smješten je u suterenu uredno održavane zgrade. Raspored je klasičan, s dnevnim boravkom i kuhinjom u jednoj cjelini te odvojenom spavaćom sobom, što omogućuje osnovnu funkcionalnost za svakodnevni....

 
 
 
 
-20%

Promjena cijene sa 100.000 € na 80.000 € - 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARINIĆI, 80.000 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
19.04.2026 - 100.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

19.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Viškovo, Marinići, jednososbni stan koji se nalazi u podrumu zgrade od ukupno 7 stanova, isti stan je evidentiran kao drvarnica i trenutno se čeka prenamjena. Isti se sastoji od hodnika, kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i jedne spavaće sobe. Stan je neopremljen kao i kupaonica,....

 
 
 
 
-15%

Promjena cijene sa 80.000 € na 68.000 € - 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, MARINIĆI, 68.000 €, 44,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.04.2026 - 80.000 €
05.05.2026 - 68.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.04.2026.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI ? 2S+DB, 44 m², SUTEREN U ponudi je funkcionalan stan površine 44 m² smješten u suterenu uredne stambene zgrade na mirnoj lokaciji u Marinićima, Viškovo. Stan se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,spavaće sobe,kupaonice,hodnika Nekretnina je praktičnog....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 80.000 €, 44,00 m2 cca 1820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, MARINIĆI - Stan u suterenu Stan na Marinićima površine 44 m2, koncipiran kao 1S+DB, smješten je u suterenu uredno održavane zgrade. Raspored je klasičan, s dnevnim boravkom i kuhinjom u jednoj cjelini te odvojenom spavaćom sobom, što omogućuje osnovnu funkcionalnost za svakodnevni....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Samo u našoj ponudi , stan sa okućnicom u stambenoj zgradi na Marinićima u blizini svih sadržaja. Sastoji se od kuhinje sa blagovaonom, dnevnog boravka, spavaće sobe, hodnika, kupaone i balkona. Stanu pripada vrt od 43 m2 i jedno parkirno mjesto u vlasništvu. Stan je južne orijentacije.....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 69.000 €, 36,12 m2 cca 1910 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, u ponudu smo dobili jednosoban klasičan stan površine 36,12 m2. Sastoji se od sobe, kuhinje s blagovaonicom i kupaonice. Potrebna je djelomična adaptacija, što omogućuje novim vlasnicima da ga urede prema vlastitim željama i potrebama. Nalazi se na mirnoj lokaciji, nekoliko....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 69.000 €, 34,20 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Izvrsna prilika! U ponudi je stan površine 34.20m2, a nalazi se u kući na Marinićima. Stan se sastoji od jedne spavaće sobe, kuhinje s blagovaonicom te kupaonice. Mirno okruženje obiteljskih kuća! Poštovani klijenti, agencijska provizija naplaćuje se u skladu s Općim uvjetima poslovanja.....

 
 
 
 
+29%

Promjena cijene sa 69.000 € na 89.000 € - 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MARINIĆI, 89.000 €, 34,20 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
12.03.2025 - 52.000 €
04.10.2025 - 69.000 €
15.04.2026 - 89.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Viškovo, Marinići, prodajemo stančić u etažiranoj kući sa terasom i okućnicom. Sastoji se od sobe, kupaonice i dnevnog boravka. Ispred stana je veća terasa i dio okućnice. Nalazi se na mirnoj lokaciji a opet na nekoliko minuta vožnje od Rijeke i svih potrebnih sadržaja. Stanu je potrebna....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 69.000 €, 34,20 m2 cca 2020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja stan u Viškovu, Marinići, smješten u etažiranoj kući na mirnoj i ugodnoj lokaciji. Stan se nalazi u suterenu te se sastoji od dnevnog boravka s kuhinjom, jedne spavaće sobe, kupaonice i manje terase, ukupne površine 34,20 m². Nekretnina predstavlja odličnu....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 62.000 €, 76,97 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u roh bau fazi u visokom potkrovlju kuće s ukupno četiri stambene jedinice, smještene u mirnom dijelu Marinića, Viškovo. Stan ima ukupnu površinu od 76,97 m² te izlaz na prostrani balkon površine 11,96 m², idealan za uživanje u privatnosti i mirnom okruženju. Nekretnina....

 
 
 
 
Sve za uređenje vašeg doma!