• GoHome Professional
stanovi marinići do 230000 eura opremljen - GoHome
  • stanovi marinići do 230000 eura opremljen - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi marinići do 230000 eura opremljen

  • Za upit "stanovi marinići do 230000 eura opremljen" pronađeno 5 nekretnina - prosječna cijena 2.671 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosječna površina)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po cijeni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 2700 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MARINIĆI, 225.000 €, 61,75 m2 cca 3640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Kaiser Immobiline stavlja u prodaju stan u novogradnji na mirnoj lokaciji površine 61,75 m2. Stan se sastoji od ulaznog prostora, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonom, jedne spavaće sobe i kupaone. Iz dnevnog dijela izlazi se na balkon s kojeg se pruža pogled na more, a i spavaća....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 235.000 €, 72,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Viškovo, Marinići, dvosoban stan u novogradnji Prodaje se dvosobni stan površine 72m², smješten na prvom katu novogradnje u naselju Marnići, Viškovo. Ova moderna nekretnina nudi prostran i funkcionalan raspored, idealan za ugodan obiteljski život. Stan se sastoji od dvije komforne....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 249.000 €, 92,00 m2 cca 2710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

PRILIKA NA MARINIĆIMA! Prodajemo veliki obiteljski stan smješten na mirnoj lokaciji na Marinićima u mirnom okruženju i blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevan život. Prostrani stan ima netto površinu od 92 kvadratnih metara, sastoji se od 3 sobe plus dnevni boravak, s velikom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi marinići do 230000 eura opremljen'
249.000 €
250.000 €
78.000 €
  Stan, MARINIĆI, 249.000 €, 91,50 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Jučer,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, GORNJI ZAMET - 3S+DB s parkingom i terasom od 32m2, novija gradnja Na prodaju je prostran i funkcionalan stan u novijoj gradnji, ukupne obračunske površine 91,85 m². Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka, tri spavaće sobe, predsoblja i dvije kupaonice,....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 69.000 €, 44,11 m2 cca 1560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

SAMO GOTOVINA! U ponudi je pomoćni objekt (spremište) koji funkcionira kao stan 1s+db, površine 44.11m2. Odličnog je rasporeda, smješten u urednoj zgradi. Opremljen je PVC stolarijom i protuprovalnim ulaznim vratima, te je napravljena priprema za klimu. Poštovani klijenti, agencijska....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan