• GoHome Professional
stanovi marinići 80 m2 - GoHome
  • stanovi marinići 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi marinići 80 m2

  • Za upit "stanovi marinići 80 m2" pronađeno 33 nekretnina - prosječna cijena 3.175 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 270000 eura
    • do 340000 eura (prosječna cijena)
    • do 410000 eura
    • do 3400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 464 831 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MARINIĆI, 187.000 €, 80,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI - Odličan stan u samome centru Predstavljamo vam odličnu priliku ? stan površine 80 m² smješten u prizemlju zgrade u srcu Marinića. Ova nekretnina zadovoljit će potrebe obitelji, ali i pružiti savršen potencijal za investiciju. Stan se sastoji od tri prostrane spavaće....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 289.000 €, 84,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaju se funkcionalni stanovi u modernoj novogradnji s ukupno tri etaže. Zgrada je projektirana prema najvišim standardima energetske učinkovitosti. Ključne karakteristike: Površina: 84 m² 3S+DB ili 2S+DB U OVOJ FAZI MOGUĆE PREINAKE !!! Raspored: Impresivan dnevni boravak s kuhinjom....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 187.000 €, 80,00 m2 cca 2340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostran stan od 80 m2 na mirnoj lokaciji u Marinićima, Viškovo. Stan se nalazi u prizemlju uredne stambene zgrade i sastoji se od: - ulaznog hodnika - kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom - tri spavaće sobe - kupaonice i zasebnog WC-a - ostave Uz stan dolazi terasa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi marinići 80 m2'
343.000 €
298.000 €
189.000 €
  Stan, MARINIĆI, 273.000 €, 80,00 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je moderan stan u novogradnji na Viškovu, smješten u stambenoj zgradi s ukupno osam stanova. Zgrada se sastoji od prizemlja i tri kata, a svaki stan pažljivo je osmišljen kako bi zadovoljio visoke standarde današnjeg stanovanja. Stan je funkcionalno raspoređen, sastoji se....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO-MARINIĆI Na prodaju je stan smješten u prizemlju novije stambene zgrade na mirnoj i tihoj lokaciji, a opet u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Odlično je prometno povezan jer se u blizini nalazi i priključak na brzu cestu, što dodatno olakšava svakodnevnicu. Stan se....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 259.000 €, 80,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi imamo modernu stambenu zgradu s ukupno osam stanova raspoređenih u prizemlju i na tri kata. Svaka stambena jedinica uređena je kao 3S+DB, s ukupnom površinom od 80 m². Funkcionalan raspored obuhvaća: ulazni hodnik kuhinju povezanu s blagovaonicom i dnevnim boravkom tri spavaće....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 320.000 €, 80,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnoj i ugodnoj ulici na Marinićima smješten je moderan stan u kvalitetnoj novogradnji s ukupno četiri stambene jedinice, što budućim vlasnicima osigurava privatnost i ugodno susjedstvo. Stan površine 80m² pažljivo je projektiran kako bi pružio maksimalnu funkcionalnost i udobnost....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na odličnoj lokaciji u samom središtu Marinića, Rijeka! Stan se nalazi u prizemlju manje zgrade s ukupno osam stanova i južno je orijentiran, s otvorenim pogledom na more. Ukupna površina iznosi 79,79 m², a sastoji se od hodnika, prostranog dnevnog boravka s blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 189.000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja 3S+DB stan ukupne površine 80 m2 smješten na području Marinića, Viškovo. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, kupaonice i ostave. Uz to, stan na korištenje ima terasu ispred ulaza i jedno parkirno mjesto u okućnici....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 190.000 €, 79,79 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.03.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Viškovo, Marinići, predstavljamo vam lijep i prostran stan u prizemlju uredne zgrade. Sastoji se od dnevnog boravka sa blagovaonicom, tri sobe, kuhinje i kupaonice. Stan ima zaseban ulaz , a na korištenje je i prostrana terasa sa pogledom na more. Uz zgradu je ograđen parking na kojem....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 189.000 €, 79,79 m2 cca 2370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

MARINIĆI, VIŠKOVO, u ponudu smo dobili obiteljski stan smješten u prizemlju uredne zgrade. Ukupne stambene površine 79,79 m2 sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje, ostave te kupaonice. Trenutno je u fazi pražnjenja stvari i namještaja te se prodaje....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 190.300 €, 79,79 m2 cca 2390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 80 m², smješten u prizemlju manje stambene zgrade koja se sastoji od prizemlja, kata i potkrovlja. Zgrada je odmaknuta od glavne ceste, što osigurava mir i sigurnost, osobito za obitelji s djecom i starije osobe. Stan se sastoji od tri prostrane spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 190.000 €, 79,79 m2 cca 2380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan na Marinićima, ukupne površine 79.79 m2, s terasom i pogledom na more. Stan ima zaseban ulaz i prilagođen je osobama s invaliditetom. Raspored stana uključuje hodnik, dnevni boravak s blagovaonicom, kuhinju s ostavom, kupaonicu, tri spavaće sobe te natkrivenu terasu....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 270.000 €, 79,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, MARINIĆI - 2 stana u novogradnji s pogledom na more + okućnica!!! PRILIKA!!! Stan br. 3 na katu sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje, dvije sobe, kupaonice i balkona, ukupne korisne površine 54,30 m2, kojemu pripada stan u suterenu cca 25 m2, dva parkirna mjesta broj 3....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 330.000 €, 81,00 m2 cca 4070 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u novogradnji, na Marinićima, površine 81 m2 (+ garaža 21 m21), na 1. katu sa otvorenim pogledom na more i Učku. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka, blagavaone i kuhinje, tri spavaće sobe, kupaone, hodnika i lođe. Stanu pripada drvarnica i jedno parking....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 298.000 €, 81,30 m2 cca 3670 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je uredan i održavan stan od 81.30m2 na mirnoj i traženoj lokaciji, na Marinićima. Vrlo je funkcionalnog rasporeda, a sastoji se od tri spavaće sobe, kuhinje povezane s dnevnim boravkom, kupaonice, toaleta te balkona. Stanu pripada i drvarnica površine 5.25m², idealna za....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 270.000 €, 82,00 m2 cca 3290 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, MARINIĆI - 2 stana u novogradnji s pogledom na more + okućnica!!! PRILIKA!!! Stan br. 4 na katu sastoji se od dnevnog boravka i kuhinje, dvije sobe, kupaone i balkona, ukupne korisne površine 57,70 m2, kojemu pripada stan u suterenu cca 25 m2, dva parkirna mjesta broj 7 i....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 267.000 €, 82,00 m2 cca 3260 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Marinići, u ponudi imamo odličnu novogradnju. Stan se nalazi na prvom katu i sastoji se od kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, dvije spavaće sobe, kupaone, vešeraja i balkona, vrlo funkcionalan raspored prostorija. Stanu pripada drvarnica 8m2 i jedno parkirno mjesto. Etažno podno....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 62.000 €, 76,97 m2 cca 810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u roh bau fazi u visokom potkrovlju kuće s ukupno četiri stambene jedinice, smještene u mirnom dijelu Marinića, Viškovo. Stan ima ukupnu površinu od 76,97 m² te izlaz na prostrani balkon površine 11,96 m², idealan za uživanje u privatnosti i mirnom okruženju. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 301.000 €, 84,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

VIŠKOVO, MARINIĆI - Moderan stan u novogradnji, 84 m² U ponudi je udoban i svijetao dvosobni stan od 84 m² smješten na prvom katu novogradnje. Riječ je o prostoru koji kombinira funkcionalnost i komfor, s dvije spavaće sobe, kupaonicom, kuhinjom povezanoj s blagovaonom i dnevnim boravkom....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 329.000 €, 84,00 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaju se funkcionalni stanovi u modernoj novogradnji Zgrada je projektirana prema najvišim standardima energetske učinkovitosti. Ključne karakteristike: Površina: 84 m² (2S+DB) ili (3s+db) s vrtom 100 m2 i terasom 50m2 do stana i vinskim podrumom/teretanom ili wellnesom od 40m2....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 294.000 €, 84,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prostran i funkcionalan stan u prizemlju ? odličan raspored! Nudimo vam izvanrednu priliku: prostran prizemni stan označen narančastom bojom na tlocrtu, idealan za obitelj ili kao investicija za dugoročni najam. Stan se sastoji od: Velikog i svijetlog dnevnog boravka otvorenog tipa....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 294.000 €, 84,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno u ponudi naše agencije nalazi se moderno projektiran stan u novogradnji na Marinićima, smješten na prvom katu manje dvokatnice s ukupno pet stambenih jedinica. Zgrada je u fazi izgradnje, a dovršetak i ishođenje uporabne dozvole očekuju se za otprilike godinu dana. Projekt....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 300.000 €, 85,00 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo komforan dvosobni stan u novogradnji površine 85 m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, kupaone i terase. Podno grijanje u čitavom stanu. Klima uređaji. Stanu će pripadati 2 parkirna mjesta....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja 3S+DB stan smješten u fantastičnoj novogradnji na području Marinića. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje s blagovaonicom i dnevnim boravkom, tri spavaće sobe, dvije kupaonice te lođe. Stan će imati postavljenu ALU stolariju, visokokvalitetnu keramiku, podno grijanje,....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 315.000 €, 85,00 m2 cca 3710 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo komforan dvosobni stan u novogradnji površine 85 m2. Koncipiran je kao dvoetažni stan. Nalazi se na 1.katu stambene zgrade. Stan se sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, dnevnog boravka, kupaone i terase. Podno grijanje u čitavom stanu. Klima uređaji. Stanu....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 298.000 €, 86,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, GORNJI ZAMET - Kompletno novouređeni 3S+DB s pogledom na more! Posredujemo u prodaji predivnog trosobnog stana u manjoj stambenoj zgradi na vrlo lijepoj i mirnoj lokaciji na granici Gornjeg Zameta i Marinića! Stan se nalazi na 2. Katu i sastoji se od tri spavaće sobe (jedna....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 298.000 €, 86,00 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Kaiser-immobilie u svojoj ponudi nudi lijep i svijetao 3 sobni stan na atraktivnoj lokaciji u Marinićima u novijoj zgradi s ukupno 8 stanova. Stan se nalazi na 3.katu ,južne je orijentacije, što osigurava obilje prirodnog svijetla tijekom cijelog dana. S lođe se pruža pogled na more....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 299.000 €, 86,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja komforan 3S+DB stan površine 86 m2 smješten na odličnoj lokaciji na Marinićima. * Stan se sastoji od: - hodnika, - open space kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, - lođe s koje se pruža pogled na more, - tri spavaće sobe, - kupaonice i toaleta, a također mu pripada....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 263.000 €, 87,00 m2 cca 3020 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

CASA BELLA nekretnine iz ponude izdvaja jednosobni stan s dnevnim boravkom nalazi se u urbanoj vili s pogledom na more. Vila je smještena u mirnom okruženju obiteljskih kuća. Stanu pripadaju dva parkirna mjesta s pripremom za punjač za električna vozila. Stan je na prvom katu i cijeli....

 
 
 
  Stan, MARINIĆI, 294.000 €, 87,15 m2 cca 3370 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Viškovo, kvalitetan stan na mirnoj lokaciji Stan na Viškovu smješten je u novoadaptiranoj zgradi s ukupno četiri stana. Nalazi se u mirnoj ulici pružajući mir i privatnost. Prostrana okućnica budućim vlasnicima omogućava komfor bez ograničenja koji je obično uskraćen stanarima višestambenih....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-31 (od ukupno 30)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com