• GoHome Professional
stanovi mareda barem 60 m2 što skuplje - GoHome
  • stanovi mareda barem 60 m2 što skuplje - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi mareda barem 60 m2 što skuplje

  • Za upit "stanovi mareda barem 60 m2 što skuplje" pronađeno 8 nekretnina - prosječna cijena 3.384 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 260000 eura
    • do 330000 eura (prosječna cijena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAREDA, 300.000 €, 72,00 m2 cca 4170 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodajemo lijepi, moderni stan/penthouse, sa dvije terase! Stan u blizini Umaga, u mjestu Mareda, nalazi se samo 100 metara od plaže i mora. Stan površine 72m2, uključuje dnevni boravaka sa kuhinjom i blagavaonom, dvije spavaće sobe, dvije kupaone i dvije terase. Jadna terasa gleda....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani 2-sobni stan površine 90 m2 smješten na drugom katu stambene zgrade u Novigradu, Maredi. Ovaj stan nudi idealnu priliku za uživanje u luksuznom životu uz more, nudi izvanredan pogled na more i okolnu prirodu. Stan se prostire na 90 m2 i sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 268.000 €, 91,50 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi mareda barem 60 m2 što skuplje'
186.999 €
186.000 €
184.000 €
  Stan, MAREDA, 218.000 €, 61,34 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Re/Max Centarr nekretnina iz svoje ponude predstavlja. Dvosoban stan s pogledom na more u okolici grada Novigrada. Na 150 metara do mora , restorana te uređenih plaža smjestio se dvosoban stan na trećem katu stambene zgrade. Kvadrature 62 m2 dvoetažni stan s terasom sastoji se od....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 213.000 €, 61,34 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.investa.hr

Prodaje se dvoetažni stan površine 61,34 m2 na trećem katu sa panoramskim pogledom na more. Stan se nalazi u Maredi smješten na izvrsnoj lokaciji udaljen od mora i plaža svega 350 m. Na prvoj etaži nalazi se, ostava za odlaganje stvari, kupaonica, kuhinja, dnevni boravak i blagovaonica....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 178.000 € na 184.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAREDA, 184.000 €, 55,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 178.000 €
18.04.2026 - 184.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj šarmantni stan nudi savršeni spoj udobnosti i prirodne ljepote, smješten samo 150 metara od kristalno čistih plaža. Noću, uživajte u spektakularnom pogledu na svjetla Venecije koja dodaju poseban šarm ovoj nekretnini. Stan se prostire na netto stambenoj površini od 55m2 (48m2....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 184.000 €, 55,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Tražiš svoj kutak mira uz more? Ovaj prekrasni, potpuno namješteni stan u prizemlju, smješten u mirnom dijelu Marede,pruža ti sve što ti treba za ugodan život ili odmor. Uz stan dobivaš i prostran vrt, idealan za opuštanje na svježem zraku. Što stan nudi: - Lokacija: Mareda, 250 m....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 178.000 €, 55,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Mareda-Novigrad, renoviran stan + gratis vrt. Prvi vlasnik Useljenje ODMAH po uplati. Dogradnja legalizirana 2018g Netto površina 55m2(48+7) Vrt 41m2. Stan je udaljen od plaža 200m, 4,5min. lagane šetnje. Video djelomično obnovljenog stana može se poslati na Whats App. Stan se sastoji....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com