• GoHome Professional
stanovi mareda što veće do 3700 eura/m2 - GoHome
  • stanovi mareda što veće do 3700 eura/m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi mareda što veće do 3700 eura/m2

  • Za upit "stanovi mareda što veće do 3700 eura/m2" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 3.440 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosječna površina)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po cijeni
    • 3500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 330000 eura
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 2.kat
    • vrt
    • 3.kat
    • pogled na more
    • park
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAREDA, 185.700 €, 48,00 m2 cca 3870 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.10.2024.,

www.investa.hr

Prodaje se stan u prizemlju u Maredi - blizina plaže Opis: Prodaje se stan u prizemlju, površine 48 m2 sa vrtom od 41 m2. Stanu pripadaju ulazni hodnik, ostava, kupaonica, dnevni dio sa kuhinjom, spavaća soba te prostrana zatvorena terasa. U nastavku se nalazi vrt gdje je sprovedena....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 268.000 €, 91,50 m2 cca 2930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani 2-sobni stan površine 90 m2 smješten na drugom katu stambene zgrade u Novigradu, Maredi. Ovaj stan nudi idealnu priliku za uživanje u luksuznom životu uz more, nudi izvanredan pogled na more i okolnu prirodu. Stan se prostire na 90 m2 i sastoji se od dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 270.000 €, 90,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi mareda što veće do 3700 eura/m2'
186.999 €
186.000 €
184.000 €
  Stan, MAREDA, 218.000 €, 61,34 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Re/Max Centarr nekretnina iz svoje ponude predstavlja. Dvosoban stan s pogledom na more u okolici grada Novigrada. Na 150 metara do mora , restorana te uređenih plaža smjestio se dvosoban stan na trećem katu stambene zgrade. Kvadrature 62 m2 dvoetažni stan s terasom sastoji se od....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 213.000 €, 61,34 m2 cca 3470 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.04.2025.,

www.investa.hr

Prodaje se dvoetažni stan površine 61,34 m2 na trećem katu sa panoramskim pogledom na more. Stan se nalazi u Maredi smješten na izvrsnoj lokaciji udaljen od mora i plaža svega 350 m. Na prvoj etaži nalazi se, ostava za odlaganje stvari, kupaonica, kuhinja, dnevni boravak i blagovaonica....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 178.000 € na 184.000 € - 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAREDA, 184.000 €, 55,00 m2 cca 3350 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 178.000 €
18.04.2026 - 184.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Ovaj šarmantni stan nudi savršeni spoj udobnosti i prirodne ljepote, smješten samo 150 metara od kristalno čistih plaža. Noću, uživajte u spektakularnom pogledu na svjetla Venecije koja dodaju poseban šarm ovoj nekretnini. Stan se prostire na netto stambenoj površini od 55m2 (48m2....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 184.000 €, 55,00 m2 cca 3350 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Tražiš svoj kutak mira uz more? Ovaj prekrasni, potpuno namješteni stan u prizemlju, smješten u mirnom dijelu Marede,pruža ti sve što ti treba za ugodan život ili odmor. Uz stan dobivaš i prostran vrt, idealan za opuštanje na svježem zraku. Što stan nudi: - Lokacija: Mareda, 250 m....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 178.000 €, 55,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.10.2025.,

www.njuskalo.hr

Mareda-Novigrad, renoviran stan + gratis vrt. Prvi vlasnik Useljenje ODMAH po uplati. Dogradnja legalizirana 2018g Netto površina 55m2(48+7) Vrt 41m2. Stan je udaljen od plaža 200m, 4,5min. lagane šetnje. Video djelomično obnovljenog stana može se poslati na Whats App. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 145.000 €, 36,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.06.2024.,

www.min-aquila.hr

Prodaje se stan s jednom spavaćom sobom u okolici Novigrada. Stan je smješten u naselju Mareda te je udaljen 400 m od mora i lijepo uređene plaže te 5 km od Novigrada. Stan je smješten na 1. katu te ima 35, 58 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, kuhinje, kupatila, dnevnog boravka,....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.