• GoHome Professional
stanovi marčelji terasa do 70 m2 - GoHome
  • stanovi marčelji terasa do 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi marčelji terasa do 70 m2

  • Za upit "stanovi marčelji terasa do 70 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosječna cijena 3.266 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosječna cijena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MARČELJI, 235.000 €, 70,00 m2 cca 3360 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja stan u novogradnji ? Viškovo, Marčelji. Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Marčeljima, u općini Viškovo, prodaje se prostran i funkcionalan stan površine 70 m², smješten na 1.katu manje stambene zgrade s ukupno 6 stambenih jedinica. Stan je koncipiran kao 2S+DB,....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 225.000 €, 70,09 m2 cca 3210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA VIŠKOVO ? MODERAN STAN S POGLEDOM NA MORE U mirnom dijelu Viškova smjestio se moderan stan u novogradnji koji pruža savršen spoj komfora, funkcionalnosti i kvalitetne gradnje. Stan se nalazi na trećem katu te obuhvaća 70 m² stambene površine, pažljivo raspoređene kako....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 202.000 €, 68,73 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i ugodnoj lokaciji u Viskovu, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, smještena je moderna novogradnja koja spaja kvalitetu izgradnje, funkcionalne tlocrtne rasporede i povoljne modele plaćanja. Projekt obuhvaća više stambenih jedinica različitih kvadratura, idealnih....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi marčelji terasa do 70 m2'
216.000 €
229.000 €
199.000 €
  Stan, MARČELJI, 215.000 €, 67,41 m2 cca 3190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.04.2026.,

www.eurovilla.hr

Moderna stambena zgrada vrhunske kvalitete, sastoji se od ukupno 6 stanova, pri čemu svaki stan ima vanjsko vlastito spremište i osigurano vanjsko parkirno mjesto.Postoji mogućnost dokupa dodatnih parkirnih mjesta, te prostor u podrumu od 12-15 m2.Stanovi su raspoređeni kroz tri etaže,....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 199.000 €, 67,41 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan na Viškovu, ukupne stambene površine 65 m², smješten u mirnom i zelenilom okruženom dijelu općine, na kraju slijepe ulice što osigurava dodatni mir, sigurnost i privatnost. Zgrada u kojoj se stan nalazi smještena je na prostranoj parceli od 1.300 m², okruženoj....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 164.500 €, 57,67 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 164.500 €, 57,67 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, VIŠKOVO - stan 2. ( 57 m2 ) U NOVOGRADNJI 2S+DB, URBANA GRADNJA VIŠKOVO! PRILIKA! Zgrada u izgradnji. Planirani završetak radova je 10. mjesec 2026. godine. U navedenu cijenu je uključeno jedno parkirno mjesto, a drugo parkirno mjesto je moguće kupiti po želji kupca. Stan....

 
 
 
 
+1%

Promjena cijene sa 262.000 € na 265.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MARČELJI, 265.000 €, 73,50 m2 cca 3610 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
07.03.2026 - 262.000 €
08.03.2026 - 265.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja atraktivan, kompletno namješten stan u kvalitetnoj novogradnji iz 2023. godine, smješten na 3. katu stambene zgrade na mirnoj i traženoj lokaciji ? Mavri, Viškovo. Stan se prodaje potpuno namješten, s pažljivo biranim namještajem i modernim dizajnom, te je spreman....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 135.000 €, 30,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.01.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan na prvom katu koji se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom/sobom, kupaonice, terase i spremišta u podrumu, sveukupno 30,40 m2. Stanu pripada i prostor okućnice od 126 m2, kao i parkirno mjesto. Elvis Karamarko Prodajni predstavnik Mob: +385 91 641 3132 Tel: +385 51 499 800 Fax:....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 10)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan