- stanovi marčelji balkon

  • Za upit "stanovi marčelji balkon" pronađeno 36 nekretnina - prosječna cijena 2.823 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosječna površina)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po cijeni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosječna cijena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosječna cijena)
    • pala cijena
    • porasla cijena
  •  Po svojstvima
    • 3.kat
    • roh-bau
    • potkrovlje
    • prvi red do mora
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MARČELJI, 270.000 €, 150,00 m2 cca 1800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.04.2026.,

www.dux-nekretnine.hr

VIŠKOVO, MARČELJI- stan- etaža 150m2, DB+4S, 1. kat + okoliš 300m2 Stan na 1. katu od 150m2 se nalazi u kući s 3 odvojene stambene jedinice. Stan se sastoji od: - dnevni boravak 31,52m2 - stepenište 7,37m2 - ulaz 6,37m2 - hodnik 12,34m2 - WC 2,59m2 - kupaona 5,78m2 - soba 17,18m2....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 269.000 €, 164,22 m2 cca 1640 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodajemo vrlo lijepu etažu kuće u okolici Rijeke u Marčeljima, Viškovo! Ova šarmantna etaža kuće u Marčeljima, Viškovo, nudi idealan spoj udobnosti, prirode i praktičnosti. Smještena u mirnoj ulici okruženoj zelenilom, ova kuća predstavlja pravu oazu za vašu obitelj. Evo nekoliko....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 300.000 €, 150,98 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite dvoetažni stan na Viškovu u stambenoj zgradi novije gradnje. Stan se u svom donjem dijelu sastoji od prostranog dnevnog boravka, kuhinje i blagavaone iz kojeg se izlazi na prostrani balkon, velike bračne sobe koja ima svoj poseban balkon i kupaonu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi marčelji balkon'
216.000 €
361.000 €
220.000 €
  Stan, MARČELJI, 240.000 €, 98,00 m2 cca 2450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, MARČELJI, komforan 3s+db, garaža, pogled more Prodajemo komforan 3S+DB stan. Nalazi se na prvom katu u manjoj zgradi u Marčeljima. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje s blagovaonom i dnevnog boravka, tri spavaće sobe, kupaonice s wc om, dodatnog wc-a posebno, dva balkona....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 218.500 €, 49,80 m2 cca 4390 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Marčelji -u ponudi imamo izvrsnu novogradnju iz 2018g.stan od 49.80m2,2s+db kompletno uređen i namješten. Sve novo kuhinja po mjeri ,kvalitetni aparati ,kutna garnitura u dnevnom ,namještena spavaća soba ,,kupaona s prozorom. Sve u cijeni ,izvrsna orjentacija stan pun sunca,dnevni....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 295.000 €, 151,00 m2 cca 1950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.dux-nekretnine.hr

RIJEKA, VIŠKOVO - STAN 4S+DB U NOVOGRADNJI!!! PRILIKA!!! Prodaje se dvoetažni 4S+DB predivan obiteljski stan površine 151m2 u novogradnji. Na prodaju je predivan dvoetažan stan smješten u novogradnji. Sastoji se od prostranog dnevnog djela spojenim s kuhinjom i blagovaonom, dva balkona,....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 138.000 €, 35,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se stan u Marčeljima ? 1S+DB, 35 m² Na prodaju je funkcionalan stan površine 35 m² u Marčeljima, smješten na 1. katu uredne i održavane zgrade. Stan se sastoji od ulaznog hodnika , ostave,francuskog balkona , kupaonice ,jedne spavaće sobe i dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom,....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 175.500 €, 59,00 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

VIŠKOVO STAN 2S+DB NOVOGRADNJA Unašoj ponudi stan 2S + DB (desni) 1 kat ? sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, dvije spavaće sobe, kupaonice, balkona i lođe. Stanu pripada jedno parkirno mjesto. Visoki standardi gradnje: Dierre -Protuprovalna ulazna vrata, REHAU PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 269.000 €, 150,00 m2 cca 1790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja 4S+DB stan, u naravi etažu stambene kuće površine 150 m2 smještenu na Viškovu. * Etaža se sastoji od: - stepeništa i ulaza, - hodnika, - kuhinje s blagovaonicom, - dnevnog boravka, - četiri spavaće sobe, - kupaonice, - toaleta, - spremišta, - dva balkona. Stan je....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 215.000 €, 78,00 m2 cca 2760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Molo Longo predstavlja dvosoban stan u stambenoj zgradi novije gradnje na području Viškova. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, balkona kuhinje s blagovaonom, dvije spavaće sobe i kupaone. Nalazi se na 1. katu zgrade. Stan je uredan, kompletno namješten, prodaje se kao takav i....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 300.000 €, 151,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Na prodaju je iznimno lijepo uređen i vrlo prostran dvoetažni stan na Viškovu, koji se ističe odličnim rasporedom, kvalitetnim materijalima i ugodnim, mirnim okruženjem. Stan je smješten na drugom katu manje stambene zgrade te ukupno obuhvaća 151 m² stambene površine, uz pripadajuće....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 216.500 €, 50,00 m2 cca 4330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, MARČELJI - Stan 2S+DB, balkon, novija gradnja Posredujemo u prodaji stana na Marčeljima površine 50m2, na 2. katu, u novoj zgradi sagrađenoj 2018. godine. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, dnevni boravak i kuhinja, kupaonica, spremište u podrumu i balkona. Stan....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 250.000 €, 65,00 m2 cca 3850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se dvosoban stan na Viškovu, ukupne stambene površine 65 m², smješten u mirnom i zelenilom okruženom dijelu općine, na kraju slijepe ulice što osigurava dodatni mir, sigurnost i privatnost. Zgrada u kojoj se stan nalazi smještena je na prostranoj parceli od 1.300 m², okruženoj....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 300.000 €, 150,98 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

U ponudi je odličan, vrlo komforan dvoetažni stan od 150.98m2 smješten u kvalitetnoj novogradnji iz 2018. godine. Na donjoj etaži nalazi se hodnik, kuhinja s blagovaonicom i dnevni boravak, spavaća soba, kupaonica i dva balkona, dok su na gornjoj etaži smještene još tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 269.000 €, 293,00 m2 cca 920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar nekretnina iz svoje ponude izdvaja prostrani i komforni obiteljski stan smješten na prvom katu stambene kuće u mirnom dijelu Viškova. Ova kvalitetna nekretnina ukupne površine od 165 m2 i tavanski prostor od 122 m², pruža mogućnost dodatnog povećanja stambenog prostora.....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 412.000 €, 155,00 m2 cca 2660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

03.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Viškovo, Marčelji - luksuzni stan za prodaju, bazen, balkon, parking, 155m2! Prodaje se moderan dvoetažni stan ukupne površine 155 m², smješten u novijoj zgradi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Marčeljima, Viškovo. Stan je trosoban i odlikuje se funkcionalnim rasporedom te prostranim....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 260.000 €, 164,22 m2 cca 1580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Etaža kuće od 164,22m² s potkrovljem od 121,4m2. Ulaz je u centralni hodnik koji povezuje sve prostorije. Kuhinja i dnevni dio su povezani u jednu prostoriju. U sklopu etaže nalazi se i kupaonica, zaseban WC, dnevni boravak , soba koja se može koristiti kao spavaća soba, radna soba....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 199.000 €, 67,41 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, VIŠKOVO - stan 3. ( 67 m2 ) U NOVOGRADNJI 2S+DB, URBANA GRADNJA VIŠKOVO! PRILIKA! Zgrada u izgradnji. Planirani završetak radova je 10. mjesec 2026. godine. U navedenu cijenu je uključeno jedno parkirno mjesto, a drugo parkirno mjesto je moguće kupiti po želji kupca. Stan....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 164.500 €, 57,67 m2 cca 2850 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, VIŠKOVO - stan 2. ( 57 m2 ) U NOVOGRADNJI 2S+DB, URBANA GRADNJA VIŠKOVO! PRILIKA! Zgrada u izgradnji. Planirani završetak radova je 10. mjesec 2026. godine. U navedenu cijenu je uključeno jedno parkirno mjesto, a drugo parkirno mjesto je moguće kupiti po želji kupca. Stan....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 249.000 €, 69,00 m2 cca 3610 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO-MARČELJI Prodajemo odličan stan u zgradi novije gradnje. Sastoji se od dvije spavaće sobe, dnevnog boravka s kuhinjom open space koncepta, hodnika, balkona te okućnice na kojoj se nalaze sjenica s roštiljem te je okućnica uređena mediteranskim biljem. Stan je uredan te ne....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 416.000 €, 149,00 m2 cca 2790 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.04.2026.,

www.njuskalo.hr

VIŠKOVO, u ponudi je prostran i funkcionalno raspoređen dvoetažni stan ukupne neto površine 144,11 m², smješten na drugom katu manje stambene zgrade, na mirnoj i ugodnoj lokaciji. Stan je organiziran na dvije etaže: Donja etaža (2. kat) ? 84,81 m²: ? hodnik ? spavaća soba ? kupaonica....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 300.000 €, 151,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se iznimno prostran stan na prvom katu stambene zgrade u Marčeljima, općina Viškovo. Ukupna površina nekretnine iznosi 151 m2, što je prava rijetkost na tržištu i čini ga idealnim izborom za veliku obitelj koja traži maksimalan komfor i funkcionalnost. Zgrada je novije gradnje....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 202.800 €, 68,73 m2 cca 2950 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, VIŠKOVO - stan 6. ( 68 m2 ) U NOVOGRADNJI 2S+DB, URBANA GRADNJA VIŠKOVO! PRILIKA! Zgrada u izgradnji. Planirani završetak radova je 10. mjesec 2026. godine. U navedenu cijenu je uključeno jedno parkirno mjesto, a drugo parkirno mjesto je moguće kupiti po želji kupca. Stan....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 415.000 €, 144,11 m2 cca 2880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U mirnom i ugodnom okruženju Marčelja smjestio se ovaj prostran i moderno koncipiran dvoetažni stan koji pruža savršen spoj komfora, funkcionalnosti i kvalitete života. Stan se nalazi na 2. katu i u potkrovlju novije stambene zgrade, rasporedom je trosobni s dnevnim, ukupne površine....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 400.000 €, 144,00 m2 cca 2780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Manor predstavlja dvoetažni 3S+DB stan smješten u novogradnji na Marčeljima, Viškovo. Ukupne je površine 144 m2 raspoređene na 2. kat i potkrovlje. 2. kat površine 84,81 m2 sastoji se od: * hodnika, * sobe, * kupaonice, * balkona, * natkrivene terase, * kuhinje, * dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 218.000 €, 49,80 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2025.,

www.njuskalo.hr

MARČELJI, u ponudi imamo stan u novijoj zgradi. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka s kuhinjom, kupaonice, dvije spavaće sobe i balkona, površine 47,00m2 te pripadajućeg spremišta u podrumu površine 2,80m2 sveukupne površine 49,80m2. Stanu pripada parkirno mjesto u dvorištu zgrade.....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 218.000 €, 49,80 m2 cca 4380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Na odličnoj lokaciji u Marčeljima na Viškovu, u sklopu manjeg stambenog objekta, prodaje se moderno uređen i potpuno namješten stan površine 49.80m2. Smješten je na drugom, ujedno i posljednjem katu zgrade, što jamči dodatni mir i privatnost. Sastoji se od ulaznog hodnika, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 263.000 €, 170,00 m2 cca 1550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

MARČELJI, u ponudi je prostrani obiteljski stan na prvom katu. Površine je 164,22 m2, vanjsko stubište 7,37 m2, a pripada mu i tavanski prostor od 121,44 m2 gdje je moguće napraviti još dvije spavaće sobe te se na taj način značajno povećava stambeni prostor. Stan se sastoji od ulazne....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 361.000 €, 92,16 m2 cca 3920 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Na mirnoj i atraktivnoj lokaciji u Marčeljima na Viškovu, u slijepoj ulici okruženoj zelenilom, prodaje se moderan trosoban stan s dnevnim boravkom u kvalitetnoj novogradnji, ukupne površine približno 92 m² samog stambenog prostora. Ova nekretnina predstavlja savršen spoj suvremenog....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 380.000 €, 143,69 m2 cca 2650 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Viškovo, Marčelji, stan 3S+DB 143,69 m2 Stan se sastoji od dvije etaže: * Donja etaža stana ukupne površine od 84,59 m2 sastoji se od hodnika, sobe, kupaonice, balkona, natkrivene terase, kuhinje, blagavaonice te dnevnog boravka koji kamin. * Gornja etaža stana ukupne površine 59,10....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 247.000 €, 69,00 m2 cca 3580 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 300.000 €, 151,00 m2 cca 1990 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Dvoetažni stan u Marčeljima na mirnoj lokaciji okružen zelenilom ima sve što je potrebno za obiteljski život . Na prvoj etaži nalazi se velika spavaća soba s odvojenom kupaonom, te prostranom kuhinjom s blagovaonom i dnevnim boravkom s izlazom na balkon koji ima pogled na more. Na....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 138.000 €, 35,00 m2 cca 3940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 35 m² smješten na 1. katu manje stambene zgrade sa ukupno 6 stanova. Stan se sastoji od kuhinje s blagovaonom, sobe, kupaonice, hodnika i ostave. Uz stan dolazi i cca 20 m² okućnice na korištenje, kao i jedno vanjsko parkirno mjesto. Grijanje je omogućeno....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 150.000 €, 53,50 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

24.01.2026.,

www.njuskalo.hr

RE/MAX Centar Nekretnina predstavlja jednosoban stan od 53,50 m2 smješten na prvom katu dvokatnice. Stan se nalazi u mirnom dijelu naselja Mavri, u blizini Viškova - idealnoj kombinaciji prirodnog okruženja i dobre povezanosti s Rijekom. Stan se sastoji od hodnika, jedne spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MARČELJI, 270.000 €, 120,00 m2 cca 2250 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.njuskalo.hr

MARČELJI - ETAŽA KUĆE NA 1. KATU STAN: * 4 S+DB * Površina: 120 m2 * Katnost: 1/1 * Grijanje: Etažno na lož ulje, Klima, Kalijeva peć * PVC stolarija * Orijentacija: Istok * Veliki balkon * Godina zadnje adaptacije: 2015. * Uređen, Useljiv * Djelomično namješten KUĆA: * Privatna kuća....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-35 (od ukupno 34)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan