• GoHome Professional
stanovi mali IŽ 30 m2 vrt - GoHome
  • stanovi mali IŽ 30 m2 vrt - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi mali IŽ 30 m2 vrt

  • Za upit "stanovi mali IŽ 30 m2 vrt" pronađeno 27 nekretnina - prosječna cijena 4.052 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, RIJEKA, Zamet, 139.500 €, 31,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se šarmantan stan na Krnjevu idealan za početak ili investiciju! Na odličnoj lokaciji na Krnjevu nalazi se ovaj simpatičan stan površine 31,12 m koji osvaja svojom funkcionalnošću i toplinom. Stan je savršen izbor za samce, parove ili kao investicija za najam. Ono što ga čini....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sigečica, 150.000 €, 31,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA STANA KRUGE, ULICA NJIVICE. Jednosoban stan na prvom katu kuće, 30,78 m2 + 24 m2 pripadajućeg vrta (od kojeg se dio koristi kao parkirno mjesto) + 24 m2 tavan. Kompletna renovacija stana (podovi, pločice, instalacije) i cijele kuće (fasada, okućnica, krov) je napravljena 2006.....

 
 
 
  Stan, PODSTRANA, 128.000 €, 31,00 m2 cca 4130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji jednosobnog apartmana (S3) u novogradnji na vrlo atraktivnoj lokaciji u Podstrani. Apartman se vodi kao poslovni prostor. Apartman se nalazi u prizemlju manje stambene zgrade koja je od mora udaljena svega 200 metara. Ukupna površina je 28,35 m², a sastoji se....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi mali IŽ 30 m2 vrt'
165.000 €
139.500 €
119.000 €
  Stan, RIJEKA, Zamet, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

RIJEKA, KRNJEVO - Stan u prizemlju s vrtom U DUX ponudu dobili smo stan u prizemlju uredne i dobro održavane zgrade, predstavlja izvrsnu priliku za ugodan i kvalitetan život. Funkcionalnog je rasporeda te se sastoji od dnevnog dijela, kuhinje, ostave, hodnika i kupaonice. Posebnu....

 
 
 
  Stan, SENJ, 121.719 €, 31,00 m2 cca 3930 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.03.2026.,

www.crozilla.com

PRODAJA STANA 1-SOBNI STAN, SENJ S02 Na izuzetnoj lokaciji u samom srcu grada Senja, u sklopu stambene zgrade, nudimo na prodaju funkcionalan i moderno koncipiran 1-sobni stan smješten u prizemlju zgrade. Stan neto površine 31,21 m predstavlja idealnu priliku za odmor, turistički....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Maksimir, 149.000 €, 30,00 m2 cca 4970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

PRODAJA 2s STANA s vrtom, 30m2, blizina bolnice Rebro. Na prodaju nudimo lijep i funkcionalan, prizemni stan veličine 26,19m2 s odvojenom spavaćom sobom, vlastitim vrtom veličine 25,21m2, natkrivenom terasom 4,81m2 te malim spremištem od 1,05m2, obračunato po koeficijentima 30m2.....

 
 
 
  Stan, CIGLENICA, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.08.2025.,

www.crozilla.com

Kontakt broj : 098 18 38 174 Prodajemo funkcionalanu i potpuno opremljenu garsonjeru površine 30 m2, smještenu na odličnoj, mirnoj lokaciji u srcu zagrebačke Trešnjevke. Stan se nalazi u razizemlju u stambenoj održavanoj zgradi od 3 kata, blizu javnog prijevoza, trgovina, tržnice,....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.realestatecroatia.com

Na prodaju je simpatičan stan površine cca 30 m², smješten na donjoj etaži manje stambene zgrade u mirnoj i pitoresknoj ulici na Trešnjevci. Stan se nalazi u manjoj zgradi iz 1970-ih godina, koja broji samo četiri stana, što jamči dodatnu privatnost i mir. Zgrada nije pretrpjela nikakva....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
17.03.2026. - 119.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

17.03.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

U srcu Trešnjevke, skrivena u mirnoj, slijepoj ulici, nalazi se ovaj stan ? prava prilika za one koji traže dom s karakterom ili žele pametno investirati. Smješten u kućama u nizu, s ulazom u polusuterenu, do kojeg vode unutarnje stepenice. Odmah na ulazu nalazi se manji toalet, kupaonica....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.01.2026.,

www.njuskalo.hr

STAN, PRODAJA, ZAGREB, TREŠNJEVKA, 30 m2, 1-soban Prodaje se jednosoban stan ukupne površine 30 m2. Stan se nalazi u razizemlju zgrade bez lifta. Zgrada ima ukupno 3 kata. Stan se sastoji od ulaznog halla, dnevnog boravka/spavaće sobe, kuhinje, blagovaonice, kupaonice i wc-a. Stan....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Zagreb, Trešnjevka - stan od 30 m2, u prizemlju stambene zgrade od četiri stana (svaki stan na svojoj etaži). Sastoji se od jedne sobe, kuhinje s blagovaonicom, kupaonice s tuš kabinom, odvojenog toaleta i hodnika. Iz stana se direktno izlazi na vrt od 60 m2. Stolarija je pvc, grijanje....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trešnjevka, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u prizemlju zgrade sa 4 stana (svaki kat jedan stan) u mirnoj slijepoj ulici.kvart Trešnjevka , 5 min hoda do tramvajske stanice i trešnjevačkog placa. Tri min hoda do Doma Sportova, minuta do prvog dućana. Stan se sastoji od hodnika, zasebno wc-a,zasebno kupaonice,....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Donji Grad, 109.000 €, 29,59 m2 cca 3680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se garsonijera u izgradnji u Donjem gradu, Ciglarska ulica, veličine 25,92 m2 + vrt 36 m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade sa 19 stambenih jedinica i to tik uz Donjogradsku šetnicu i rijeku Dravu. Blizina vrtića i škole, bolnice, trgovine, banke i svih ostalih sadržaja?....

 
 
 
  Stan, RESNIK, 136.560 €, 30,94 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.03.2026.,

www.njuskalo.hr

NOVOGRADNJA, PRODAJA, RESNIK, 30,94 M2, 2-SOBAN Prodaje se četverosoban stan u novogradnji u Resniku površine 30,94 m2 u prizemlju stambene zgrade s ukupno 19 stambenih jedinica. Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje s blagovaonicom, spavaće sobe, kupaonice s wc-om, zasebnog....

 
 
 
  Stan, RESNIK, 136.560 €, 30,94 m2 cca 4410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Stan se nalazi u sklopu projekta novogradnje s ukupno 19 stambenih jedinica. Odlična lokacija, u blizini svih sadržaja potrebnih za kvalitetan život. Nalazi se u mirnom okruženju stambenih kuća i zelenila. Stanu pripada vrt. Biti će korišteni visoki standardi građenja. Mogućnost kupnje....

 
 
 
  Stan, NIN, 117.000 €, 31,00 m2 cca 3770 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Nin, Ždrijac - na prodaju je manji, uređen i potpuno namješten apartman u suterenu, neto površine 31,35 m2. Udaljen je samo 180 m od mora i plaže. Unutarnji prostor apartmana obuhvaća: - dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, - spavaću sobu, - kupaonicu, - natkriveni prolaz -....

 
 
 
  Stan, BARBAN, 87.000 €, 29,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.01.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Malo povijesno mjesto Barban smješteno na visoravni koja dijeli Labinštinu od Puljštine i poznat je zbog konjičke manifestacije Trka na prestenac. Ovo malo ali slikovito srednjovjekovno naselje akropolskog tipa, ima izlaz na more u Raškom zaljevu. U ovoj prekrasnoj općini smješteno....

 
 
 
  Stan, PULA, Veruda, 161.000 €, 31,00 m2 cca 5190 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se stan u centru Pule , potpuno renoviran i moderno uređen, u neposrednoj blizini Giardina. Stan je ukupne površine 31 m², vrlo praktično osmišljen i ugodan za boravak, a sastoji se od dnevnog boravka povezanog s kuhinjom i blagovaonicom, jedne spavaće sobe i kupaonice. Interijer....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Trnje, 79.000 €, 29,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

STUDIO APARTMENT FOR COMPLETE RENOVATION | TRNJE, ACROSS FROM HILTON Investment opportunity: 29m2 studio (25m2 net) in the Trnje/Kanal neighborhood, directly across from Hilton Garden Inn Hotel. Built 1932. Basement level with sufficient natural light. North-facing. Ideal for renovation....

 
 
 
  Stan, BARBAN, 86.880 €, 28,96 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.12.2024.,

www.njuskalo.hr

U malom srednjovjekovnom gradiću Barbanu, na prodaju su novoizgrađeni stanovi u dvije moderne stambene zgrade; svaka sa po pet stanova. Stanovi se prodaju po principu ?ključ u ruke? što uključuje unutarnju i vanjsku stolariju, podnu keramiku i laminat, sanitarije, klime, uređenu hortikulturu....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krnjevo, 139.500 €, 31,12 m2 cca 4480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.05.2026.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se šarmantan stan na Krnjevu ? idealan za početak ili investiciju! Na odličnoj lokaciji na Krnjevu nalazi se ovaj simpatičan stan površine 31,12 m² koji osvaja svojom funkcionalnošću i toplinom. Stan je savršen izbor za samce, parove ili kao investicija za najam. Ono što ga....

 
 
 
  Stan, ŠOLTA, 100.001 €, 32,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se studio apartman u Nečujmu, na otoku Šolti.. Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2014. godine, koja ima ukupno dva kata. Nekretnina se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, hodnika i kupaonice, te terase površine 2,13 m. Na terasu se nastavlja i pripadajući....

 
 
 
  Stan, NOVI VINODOLSKI, 128.000 €, 28,00 m2 cca 4570 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.04.2026.,

www.indomio.hr

Poštovani klijenti, imamo u ponudi predivan obiteljski apartman novije gradnje sa panoramskim pogledom na more. Apartman je građen 2006g, a kompletno osvježen i opremljen novim namještajem 2026g. Stan je savršen spoj ekonomičnog i korisnog sa optimalnim rasporedom. Stambenoj zgradi....

 
 
 
  Stan, ZAPREŠIĆ, 120.000 €, 27,65 m2 cca 4340 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

ZAMJENA za stan u Tisnom ili Jezerima Mijenjam jednosoban stan od 27,65 m² stambene površine, smješten u prizemlju četverokatne stambene zgrade. Ukupna neto površina iznosi 43,09 m², što znači da stan raspolaže i dodatnim prostorom izvan same stambene površine. Stan je potpuno namješten....

 
 
 
  Stan, ĐURĐEVAC, 84.578 €, 32,53 m2 cca 2600 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.05.2026.,

www.njuskalo.hr

*KUPAC NE PLAĆA AGENCIJSKU PROVIZIJU* Prodaje se dvosoban stan u potkrovlju nove zgrade (u izgradnji) s liftom, neto površine 32.53 m2, od čega: stan 29.33 m2 neto površine (bruto podna površina 38.55 m2 + parkirno mjesto vanjsko nenatkriveno neto pov. 3.20 m2 (bruto 12.50 m2) - cijena....

 
 
 
  Stan, OSIJEK, Donji Grad, 116.000 €, 32,90 m2 cca 3530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se garsonijera u izgradnji u Donjem gradu, Ciglarska ulica, veličine 29,23 m2 + vrt 20 m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade sa 19 stambenih jedinica i to tik uz Donjogradsku šetnicu i rijeku Dravu. Blizina vrtića i škole, bolnice, trgovine, banke i svih ostalih sadržaja?....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-26 (od ukupno 23)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!