• GoHome Professional
stanovi mali IŽ 30 m2 - GoHome
  • stanovi mali IŽ 30 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi mali IŽ 30 m2

  • Za upit "stanovi mali IŽ 30 m2" pronađeno 694 nekretnina - prosječna cijena 4.503 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, TENJA, 99.900 €, 32,00 m2 cca 3120 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNO NUDIMO ZA PRODAJU!! JUG 2!! BLIZINA KAMPUSA!! DVOSOBAN KOMFORAN STAN POVRŠINE 32,56m2 NA TREĆEM KATU!! CENTRALNO PLINSKO GRIJANJE!! KOMBI BOJELR/RADIJATORI!! PVC VANJSKA STOLARIJA!! PVC ULAZNA VRATA U STAN!! BLIZINA STUDENTSKOG KAMPUSA!! BLIZINA ŠKOLE, VRTIĆA!! BLIZINA....

 
 
 
  Stan, NOVIGRAD, 151.000 €, 32,00 m2 cca 4720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.indomio.hr

Kaiser Immobilien prodaje moderno uređen i potpuno opremljen apartman površine 32 m² udaljen samo 400m od mora i plaža. Smješten na drugom katu stambene zgrade iz 1990. godine. Nekretnina je jednoetažna i vrlo funkcionalnog rasporeda, a tijekom 2023. godine u potpunosti je renovirana,....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 182.976 €, 28,00 m2 cca 6540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.indomio.hr

Manor predstavlja ekskluzivnu, moderno projektiranu zgrada s ukupno 30 visoko kvalitetno opremljenih apartmana površine od 14 m do 28 m, smještena na jednoj od najpoželjnijih pozicija u samom središtu Crikvenice, tik uz šetnicu uz rijeku koja daje poseban identitet ovom poznatom primorskom....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 186.600 €, 28,00 m2 cca 6660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

U ponudi Mediator Nekretnina pronađite luksuzne apartmane u modernoj novogradnji, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, u neposrednoj blizini mora. Svaki apartman opremljen je vrhunskim materijalima i suvremenim dizajnerskim rješenjima. Apartmane dodatno krase suvremeni pametni sustavi....

 
 
 
  Stan, POREČ, 125.000 €, 28,00 m2 cca 4460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.10.2024.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan u naselju Červar-porat na 2. katu zgrade, površine 28 m2. Sadrži: dnevni boravak, kuhinju, kupaonicu, malu sobu i balkon. Stan je potrebno renovirati. ČERVAR-PORAT!! Stan na 2. katu sa jednom spavaćom sobom (prodaja).

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 182.976 €, 28,00 m2 cca 6540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

U samom srcu Crikvenice, uz samu rijeku koja daje poseban šarm gradu, nalazi se moderno projektirana zgrada s 30 luksuzno opremljenih apartmana veličine od 14 m do 28 m. Ovaj projekt spaja savršen dizajn, vrhunsku opremu i atraktivnu lokaciju, nudeći jedinstvenu priliku za investiciju....

 
 
 
  Stan, ROVINJ, 219.000 €, 32,00 m2 cca 6840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra, Rovinj, Rovinj je poznat po svojim prekrasnim plažama i kristalno čistom Jadranskom moru. Najpoznatija plaža je Zlatni rt (Punta Corrente), koja se prostire na velikom poluotoku prekrivenom borovom šumom. Osim sunčanja i kupanja, posjetitelji mogu uživati u raznim vodenim aktivnostima....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Črnomerec, 99.000 €, 28,00 m2 cca 3540 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Predstavljamo garsonijeru smještenu u iznimno mirnom dijelu podsljemenske zone, idealnu za sve koji žele tišinu, privatnost i kvalitetu života uz neposrednu blizinu grada. Stan se nalazi u manjoj zgradi s ukupno 6 stanova, što osigurava dodatni mir i ugodan kvartovski ugođaj. Garsonijera....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 181.818 €, 28,00 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

27.02.2026.,

www.indomio.hr

U samom srcu Crikvenica, uz mirnu rijeku Dubračina, smjestila se moderna i arhitektonski atraktivna zgrada s 30 luksuzno namještenih apartmana. Od gradskog trga i prve plaže udaljena je svega deset minuta lagane šetnje, što ovu nekretninu čini idealnim izborom za privatni boravak,....

 
 
 
 
-2%

Promjena cijene sa 99.000 € na 97.000 € - 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, KORČULA, 97.000 €, 32,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
11.02.2026 - 99.000 €
17.04.2026 - 97.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Garsonjera u prizemlju s terasom Žrnovo, Korčula (32,80 m2) U mirnom i zelenilom okruženom mjestu Žrnovo, na svega četiri kilometra od povijesnog grada Korčule, prodaje se ugodna i funkcionalna garsonjera površine 32,80 m2, smještena u prizemlju obiteljske kuće. Stambeni prostor čini....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Sigečica, 153.000 €, 28,00 m2 cca 5460 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

10.05.2026.,

www.indomio.hr

Jahorina, Premium Smart Home opremljeni apartman 28,52 m2 na skijalištu u hotelu 5* U samom srcu Olimpijskog centra Jahorina, na prestižnoj lokaciji na 1650 metara nadmorske visine, smjestio se projekt koji redefinira pojam planinskog luksuza. Predstavljamo vam apartman B 216 površine....

 
 
 
  Stan, POREČ, 151.728 €, 32,00 m2 cca 4740 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se odličan stan u sklopu modernog poslovno-stambenog kompleksa u Poreču! Stan obuhvaća kuhinju s blagovaonicom i dnevni boravak/spavaći dio (24 m2), hodnik (2.31 m2) i kupaonicu (5.87 m2), ukupno 32.18 m2 zatvorenog neto prostora. Stan uključuje i garažno parkirno mjesto.....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 150.000 € na 140.000 € - 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, OKRUG DONJI, 140.000 €, 32,00 m2 cca 4380 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
28.11.2025 - 150.000 €
08.03.2026 - 140.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

28.11.2025.,

www.indomio.hr

Kontakt broj: 098 174 3584 Na prodaju je atraktivan stan površine 32,76 m, smješten na otoku Čiovu, u mjestu Okrug Gornji, svega 200 metara od mora i plaže. Stan se nalazi u zgradi u prizemlju, ali je kuća koncipirana tako da je stan smješten između visokog prizemlja i prvog kata,....

 
 
 
  Stan, LOVRAN, 98.000 €, 32,00 m2 cca 3060 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.indomio.hr

LOVRAN, na prodaju je stan ukupne površine 32,50 m2 na dobroj lokaciji nedaleko centra. Stan se nalazi u visokom potkrovlju zgrade s 4 kata. Grijanje je predviđeno na klima uređaj i struju. Stanu je potrebno osvježenje. Nalazi se na dobroj lokaciji u blizini centra i svih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 94.000 €, 32,00 m2 cca 2940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se stan površine 32 m², smješten u visokom prizemlju zgrade u fazi adaptacije. Nalazi se na vrlo traženoj lokaciji ? samo 500 metara od mora i plaže, te u neposrednoj blizini svih potrebnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se sastoji od spavaće sobe, open-space dnevnog....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Krimeja, 177.000 €, 32,00 m2 cca 5530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Remax centar nekretnina predstavlja stan od cca 32 m2 na uvijek traženoj i atraktivnoj lokaciji, Vojak. Stan se sastoji od hodnika, kuhinje, jedne sobe i kupaonice. Zgrada u kojoj je nekretnina smještena je uredna i u odličnom stanju, te ima novu fasadu. U neposrednoj okolini se nalazi....

 
 
 
  Stan, ČERVAR-PORAT, 146.000 €, 32,00 m2 cca 4560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.05.2025.,

www.njuskalo.hr

Červar-Porat - prodaje se novouređeni stan na prvom katu 150 m od mora stambene površine 32 m2. Stan se sastoji od kuhinje, kupaonice, jedne spavaće sobe, dnevnog boravka te zatvorene lođe. Stan je kompletno renoviran i namjesten te se takav i prodaje. Cijena:149.000 Eur ČERVAR PORAT-RENOVIRANI....

 
 
 
  Stan, DRAMALJ, 156.000 €, 32,00 m2 cca 4880 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

Na sjajnoj lokaciji u Dramlju, na prodaju imamo apartman površine 32,60 m2 koji se nalazi u prizemlju zgrade sa ukupno 6 apartmana. Čine ga kuhinja, dnevni boravak, kupaona i natkrivena terasa. Južno je orijentiran s pogledom na more. Adaptiran je, stolarija, pločice, sve u odličnom....

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 181.818 €, 28,00 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.02.2026.,

www.indomio.hr

 
 
 
  Stan, ĐURĐENOVAC, 30.000 €, 32,00 m2 cca 940 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

30.11.2025.,

www.indomio.hr

Prodajem ili iznajmljujem stan cca 35m2 koji se sastoji od sobe, kuhinje i ostave u Đurđenovcu, Radnička 17. Najam 250€, prodaja 30.000€. (P) .

 
 
 
  Stan, CRIKVENICA, 181.818 €, 28,00 m2 cca 6490 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.02.2026.,

www.indomio.hr

CASA BELLA iz ponude izdvaja luksuzne apartmane u modernoj novogradnji smještenoj u širem centru Crikvenice, svega 500 metara od mora i plaže. Objekt se nalazi na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, u blizini svih sadržaja potrebnih za ugodan i kvalitetan boravak. Apartmani su opremljeni....

 
 
 
  Stan, MAREDA, 150.000 €, 32,00 m2 cca 4690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.04.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se šarmantan potpuno namješten apartman površine 32m2, smješten na drugom katu stambene zgrade iz 1990. godine. Apartman je jednoetažan i funkcionalno raspoređen, a posljednja renovacija izvedena je 2023., čime je prostoru osvježen izgled i osigurana ugodna atmosfera za boravak....

 
 
 
  Stan, ŠOLTA, 100.001 €, 32,00 m2 cca 3130 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

06.05.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se studio apartman u Nečujmu, na otoku Šolti.. Apartman se nalazi u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2014. godine, koja ima ukupno dva kata. Nekretnina se sastoji od kuhinje s dnevnim boravkom, hodnika i kupaonice, te terase površine 2,13 m. Na terasu se nastavlja i pripadajući....

 
 
 
  Stan, NOVIGRAD, 149.000 €, 32,00 m2 cca 4660 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.crozilla.com

Istra, okolica Novigrada Na svega nekoliko minuta vožnje od Novigrada, u mirnom okruženju i na udaljenosti od samo 200 metara od mora i lijepih plaža, smješten je ovaj simpatičan i funkcionalan stan. Stan ima ukupnu površinu od 32 m² i sastoji se od dnevnog boravka s kuhinjom, jedne....

 
 
 
 
-7%

Promjena cijene sa 135.000 € na 126.000 € - 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, VODICE, 126.000 €, 32,00 m2 cca 3940 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 135.000 €
13.03.2026 - 126.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Srima - potpuno namješten jednosobni apartman površine 32,93 m², smješten u visokom potkrovlju manje višestambene zgrade. Apartman se sastoji od hodnika, kupaonice, spavaće sobe te kuhinje povezane s dnevnim boravkom, iz kojeg se izlazi na ugodnu terasu. Orijentiran je prema jugozapadu,....

 
 
 
 
-5%

Promjena cijene sa 79.000 € na 75.000 € - 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cijena

Stan, PULA, Veli vrh, 75.000 €, 28,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.04.2026 - 79.000 €
08.05.2026 - 75.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.04.2026.,

www.njuskalo.hr

EKSKLUZIVNO U NAŠOJ PONUDI! Garsonijera nedaleko od Pule Cijena: 75.000€ Površina stana: 28 m² Uporabna dozvola Prodaje se garsonijera na Velom Vrhu, nedaleko od Pule. Funkcionalnog je rasporeda te je idealna za samca ili par. Stanu ima parkiralište u zajedničkom dvorištu gdje uvijek....

 
 
 
  Stan, ZAGREB, Stupnik, 136.678 €, 32,00 m2 cca 4270 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaju se stanovi u zgradi od 32 stana u izgradnji, koja se sastoji od podzemne garaže s parkirnim mjestima, visokog prizemlja, prvog, drugog i trećeg kata. A energetski razred, ima lift koji ide od podzemne garaže do svih etaža, zgrada će biti priključena na gradsku kanalizaciju,....

 
 
 
  Stan, FINIDA, 155.000 €, 32,00 m2 cca 4840 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.02.2026.,

www.indomio.hr

Draž Umaga nije samo u bogatoj povijesti nego i u sadašnjosti žarkih boja i zvukova zanimljivog mediteranskog grada. Umag nudi savršeni odmor - odlična zamamna vina lokalnih vinara, jela spravljena od svježih sastojaka plodnih polja, svježine mora, uz predivan pogled na jedinstvenu....

 
 
 
  Stan, VODNJAN, 119.000 €, 32,00 m2 cca 3720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Istra,Barbariga,apartman sa zatvorenom lođom U apartmanskom naselju Barbariga nalazi se ovaj apartman na ugodnoj lokaciji. Sastoji se od kuhinje sa dnevnim boravkom, galerije (12m2), kupatila te pripadajuće lođe. Lođa je zatvorena te se u njoj može boraviti i za vrijeme zime i kiše....

 
 
 
  Stan, RIJEKA, Centar, 145.000 €, 32,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

RIJEKA, CENTAR, 1SKL Prodaje se jednosobni klasični stan od 32 m2 u centru Rijeke. KONTAKT: 051332368 ID KOD AGENCIJE: 13845 Consensus nekretnine 005 Agent s licencom Tel: 051 332 368 E-mail: natasa@consensus-nekretnine.hr www.consensus-nekretnine.hr RIJEKA, CENTAR, 1SKL (prodaja)....

 
 
 
 
+3%

Promjena cijene sa 173.500 € na 179.000 € - 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MEDULIN, 179.000 €, 32,00 m2 cca 5590 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
25.01.2026 - 148.000 €
13.02.2026 - 173.500 €
26.04.2026 - 179.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.indomio.hr

Stan se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Istri radi blizine mora, plaža, šetnica ali i svih ostalih potrebnih sadržaja- restorana, škola, vrtića, parkova, trgovina, barova, javnog prijevoza, itd. Odlična lokacija u Medulinu, na pješačkoj udaljenosti do centra mjesta i....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 463-493 (od ukupno 502)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda