• GoHome Professional
stanovi makarska parking Zadnjih 14 dana - GoHome
  • stanovi makarska parking Zadnjih 14 dana - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi makarska parking Zadnjih 14 dana

  • Za upit "stanovi makarska parking zadnjih 14 dana" pronađeno 9 nekretnina - prosječna cijena 4.338 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosječna površina)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po cijeni
    • do 350000 eura
    • do 440000 eura (prosječna cijena)
    • do 530000 eura
    • do 4400 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, Centar, 480.000 €, 108,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se atraktivan, moderno namješten stan u centru Makarske, udaljen svega 5 minuta hoda od rive i mora. Stan ima 75,10 m² netto stambene površine, natkrivenu terasu 7,40 m², vrt 42,40 m², parking mjesto te vlastiti bazen. Nalazi se na mirnoj i atraktivnoj lokaciji, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 511.646 €, 93,88 m2 cca 5450 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stanovi u izgradnji - Makarska - Stil i kvaliteta u svakom detalju Stanovi u izgradnji - Makarska - Stil i kvaliteta u svakom detalju Na atraktivnoj lokaciji, novo naselje uskoro dobiva svoju treću u nizu zgradu u Makarskoj. Provedbu i realizaciju objekata radi renomirana tvrtka iza....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 299.000 €, 66,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Ovaj izuzetan stan se nalazi u centru grada u Makarskoj. Novogradnja. Dvije spavaće sobe, 2wc. Podno grijanje, Daikin klima uredaji. Panoramski pogled na more, grad i otoke ! Parking ukljucen u cijenu. Zgrada ima lift, iz lifta se ulazi direktno u stan, takodjer je moguće uci zasebnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi makarska parking zadnjih 14 dana'
307.000 €
260.000 €
250.000 €
  Stan, MAKARSKA, 349.900 €, 66,00 m2 cca 5300 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

Danas,

www.realestatecroatia.com

Stan u novogradnji,dvije spavaće sobe,66m2. NOVOGRADNJA ! Uz ovaj stan dolazi i garaža i vanjski parking i ostava. Stan se nalazi u centru grada. Video nadzor cijele zgrade. Zgrada ima lift, (iz garaže direkt u stan). Podno grijanje cijelog stana. Balkon-staklena ograda. Vlasnitvo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 161.320 €, 40,00 m2 cca 4030 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U istočnom dijelu grada u izgradnji je manji kompleks od tri zgrade smješten na atraktivnoj lokaciji na svega nekoliko minuta hoda od centra grada i rive. Zgrade se sastoje od suterena sa parking prostorima, prizemlja i tri kata, pomno su projektirane vodeći računa o funkcionalnosti....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 267.954 €, 75,48 m2 cca 3550 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji izvrsnog stana u zgradi čija je izgradnja uznapredovala te se završetak očekuje kroz maksimalno godinu dana. Stan se smjestio na drugom katu i ima unutarnju površinu od 60,98m2. Sastoji se od dvije spavaće sobe, hodnika, kupaonice te prostranog dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 260.000 €, 63,30 m2 cca 4110 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se novo uređeni, potpuno namješten dvosoban stan u Makarskoj. Stan se u naravi sastoji od dvije spavaće sobe, kuhinje s blagovaonskim dijelom, dnevnog boravka, kupanice, toaleta i balkona s pogledom na more. Korisna površina 63,3m2. Stanu pripada vanjsko parking mjesto i sprema.....

 
 
 
 
+2%

Promjena cijene sa 295.000 € na 300.000 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 91,35 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.05.2026 - 295.000 €
18.05.2026 - 300.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Makarska ? Prostrani trosobni stan s velikom lođom i parking mjestom Na prodaju je funkcionalan i prostran trosobni stan ukupne obračunske površine 91,35 m² (ukupna netto površina 87,17 m²), smješten u kvalitetno građenoj stambenoj zgradi u Makarskoj. Stan je odlično organiziran i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 225.000 €, 47,37 m2 cca 4750 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo u prodaji vrlo šarmantnog i lijepo uređenog stana na atraktivnoj lokaciji zapadnog dijela grada. Stan je smješten na prvom katu i ima ukupnu korisnu površinu od 47,37m2 (unutarnja korisna površina 42,71m2, uz dodatak natkrivene terase i parkirnog mjesta od još 4,66m2 korisne....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 9)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com