• GoHome Professional
stanovi makarska lođa 1.kat 80 m2 - GoHome
  • stanovi makarska lođa 1.kat 80 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi makarska lođa 1.kat 80 m2

  • Za upit "stanovi makarska lođa 1.kat 80 m2" pronađeno 6 nekretnina - prosječna cijena 3.962 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 447 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 283.518 €, 74,00 m2 cca 3830 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.03.2026.,

www.indomio.hr

Novogradnja Makarska 2s stan 82,60 m s balkonom i pogledom na more Na prvom katu kvalitetne novogradnje u Makarskoj, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji iznad magistrale, smješten je ovaj lijepo osmišljen dvosobni stan koji pruža osjećaj lakoće, svjetla i ugodnog svakodnevnog života.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 236.463 €, 79,35 m2 cca 2980 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.njuskalo.hr

Predmet prodaje je komforan dvosoban stan površine 79,35 m2 u mirnom kvartu sa svim sadržajima nadohvat ruke u zapadnom dijelu Makarske. Nekretnina je od mora udaljena 600 m, odnosno od centra grada 1100 m. Stan se nalazi na prvom katu stambene zgrade bez lifta i sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 266.280 €, 78,19 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Na prodaju je moderan i funkcionalan dvosoban stan smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno šest stanova. Zgrada se nalazi na mirnoj lokaciji, idealnoj za ugodan život ili kvalitetnu investiciju. Stan se sastoji od hodnika, dvije spavaće sobe, od kojih glavna ima vlastitu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi makarska lođa 1.kat 80 m2'
350.000 €
283.518 €
 
+10%

Promjena cijene sa 307.000 € na 339.000 € - 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 339.000 €, 85,20 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
15.03.2026 - 318.000 €
28.03.2026 - 307.000 €
22.04.2026 - 339.000 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

15.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Dvosoban stan nalazi se na prvom katu zgrade u novom stambenom kompleksu u mjestu Blato na Makarskoj rivijeri, svega oko 150 metara od mora. Stan predstavlja odličan izbor za život, odmor ili kao investicija za turistički najam. Ukupne neto površine 85.20 m², stan se sastoji od dnevnog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 283.518 €, 74,61 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Makarska ? Dvosobni stan 82,60 m² s balkonom i pogledom na more Novogradnja Makarska ? 2s stan 82,60 m² s balkonom i pogledom na more Na prvom katu kvalitetne novogradnje u Makarskoj, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji iznad magistrale, smješten je ovaj lijepo osmišljen....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 4)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me