• GoHome Professional
stanovi makarska lođa 1.kat 70 m2 - GoHome
  • stanovi makarska lođa 1.kat 70 m2 - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi makarska lođa 1.kat 70 m2

  • Za upit "stanovi makarska lođa 1.kat 70 m2" pronađeno 7 nekretnina - prosječna cijena 3.856 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 300000 eura
    • do 380000 eura (prosječna cijena)
    • do 450000 eura
    • do 3800 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 350.000 €, 73,00 m2 cca 4800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Na izuzetno atraktivnoj lokaciji, svega nekoliko metara od mora, nalazi se ovaj moderno dizajniran stan površine 72,89 m savršen izbor za one koji traže spoj komfora, kvalitete i pogleda na more i otoke. Smješten na prvom katu manje stambene zgrade s ukupno devet stanova, ovaj apartman....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 219.747 €, 66,00 m2 cca 3330 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.04.2026.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji dvosobnih stanova u novogradnji s liftom koja se nalazi u mirnom kvartu sa svim sadržajima (škola, trgovine, ambulante, vrtić i sl.) nadohvat ruke u zapadnom dijelu Makarske. Stambena zgrada se sastoji od 5 etaža: suterena u kojem su garažna parkirna mjesta i....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 195.000 €, 67,23 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.01.2026.,

www.njuskalo.hr

SNIŽENO! Prodaje se stan u Makarskoj, u manjoj stambenoj zgradi na prvom katu trokatnice u Makarskoj. udaljen cca 800 m od mora i plaže. Ova nekretnina pruža funkcionalan prostor s prostranom kvadraturom, što omogućuje ugodan boravak i lako prilagodbu različitim životnim stilovima.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi makarska lođa 1.kat 70 m2'
283.518 €
283.518 €
276.360 €
  Stan, MAKARSKA, 233.065 €, 67,00 m2 cca 3480 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

02.05.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se stan S3 u kvalitetnoj novogradnji, smješten u mirnom zapadnom dijelu Makarske, idealnom za obiteljski život ili odmor. Stan se nalazi na prvom katu zgrade, jugozapadne orijentacije, s obiljem prirodnog svjetla i prekrasnim pogledom na more. Površina i raspored: - 66,59....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, Na upit, 67,59 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Investitor je firma Erceg Immobilia stoga kupac ne plaća porez na promet nekretnina. NEMA AGENCIJSKE PROVIZIJE! Na prodaju su dvosobni stanovi smješteni u višestambenoj zgrade sa liftom na odličnoj lokaciji u centralnom dijelu grada. Dostupni su stanovi ukupne površine 67,59m2 smješteni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 283.518 €, 74,61 m2 cca 3800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Makarska ? Dvosobni stan 82,60 m² s balkonom i pogledom na more Novogradnja Makarska ? 2s stan 82,60 m² s balkonom i pogledom na more Na prvom katu kvalitetne novogradnje u Makarskoj, na mirnoj i atraktivnoj lokaciji iznad magistrale, smješten je ovaj lijepo osmišljen....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Possesso

Specijalizirani za starine i kamene kuće u Istri

www.possesso-nekretnine.hr

Luksuzni stan

bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

ISTRA, ROVINJ

Kuća s karakterom i dušom!

www.dux-nekretnine.hr

Seget Vranjica,

3-soban stan sa pogledom na more,novogradnja

www.ekspert-nekretnine.com

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com