• GoHome Professional
stanovi makarska barem 70 m2 bazen terasa - GoHome
  • stanovi makarska barem 70 m2 bazen terasa - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi makarska barem 70 m2 bazen terasa

  • Za upit "stanovi makarska barem 70 m2 bazen terasa" pronađeno 21 nekretnina - prosječna cijena 4.218 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 297.500 €, 82,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, dvosoban stan na trećoj etaži moderne novogradnje - useljivo odmah.Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, wc-a, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i terase. Podna površina stana iznosi 82,23 m2, dok je površina terase 9,40 m2. U cijenu je uključeno jedno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 273.500 €, 79,69 m2 cca 3430 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, dvosoban stan u prizemlju moderne novogradnje - useljivo.Sastoji se od hodnika, dvije spavaće sobe, kupaonice, dodatnog WC-a, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i velike terase. Površina zatvorenog prostora iznosi 69,48 m2, dok je površina terase dodatnih 20,41 m2.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 395.000 €, 71,00 m2 cca 5560 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.03.2026.,

www.indomio.hr

Stan se nalazi na drugom katu moderne stambene zgrade i ima ukupnu neto korisnu površinu od 70,25 m. Sastoji se od hodnika, kupaonice 1, dnevnog boravka s kuhinjom i blagovaonicom, sobe 1, kupaonice 2 i sobe 2. Uz glavni stambeni prostor pripadaju mu i sporedni dijelovi: loggia, terasa....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi makarska barem 70 m2 bazen terasa'
285.500 €
285.500 €
360.000 €
  Stan, MAKARSKA, 500.000 €, 74,00 m2 cca 6760 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Elegantan stan s privatnim bazenom u blizini centra Makarske U mirnom i atraktivnom dijelu Makarske nalazi se moderan stan površine 74,9 m koji spaja udobnost, suvremeni dizajn i profinjen stil. Posljednja renovacija izvedena je 2023. godine, čime je prostoru dodan svjež i elegantan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 500.000 €, 74,90 m2 cca 6680 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

Prodaje se moderann stan u prizemlju manje stambene zgrade od ukupno pet katova, smještenoj u samom srcu Makarske ? svega 300 metara od glavnog gradskog trga i 400 metara od mora. Ova jedinstvena nekretnina nudi idealan balans između urbane povezanosti i potpune privatnosti, uz dodatak....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 256.376 €, 75,00 m2 cca 3420 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Dvosobni stanovi u novogradnji s liftom u zapadnom dijelu Makarske. Stanovi A4, A10 i A12 su identični i nalaze se na prvom, drugom i trećem katu zgrade, površine 74,51 m2 a sastoje se od dvije spavaće sobe, kuhinje i dnevnog boravka s blagovaonom, dvije kupaonice i južno orijentirane....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 368.500 €, 93,00 m2 cca 3960 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se atraktivan apartman u kompleksu od tri stambene zgrade blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta i svih sadržaja koji ga čine predivnim mjestom. Stan je južno orijentiran, nalazi se na prvom katu te ima potpuni pogled na more. Ovaj....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 240.000 €, 65,00 m2 cca 3690 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.05.2025.,

www.indomio.hr

Prodaje se prostran 2-soban stan 64,73 m2 u modernoj zgradi s pogledom na more, Makarska! Stan se nalazi na 2. katu moderne stambene zgrade koja je dio ekskluzivnog naselja modernih zgrada smještenih na povišenom dijelu Makarske zbog čega imaju spektakularan, otvoren pogled na more.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 300.000 €, 100,00 m2 cca 3000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

20.12.2025.,

www.broker.hr

Prodaje se moderan i funkcionalan stan smješten u prizemlju stambene zgrade u samom centru Makarske, svega 300 metara udaljen od gradske plaže i rive. Stan ukupne površine 100 m² sastoji se od jednog jednosobnog apartmana i dva studio apartmana koji su trenutno prilagođeni turističkom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 365.000 €, 104,00 m2 cca 3510 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Predmet prodaje je trosoban stan na drugom katu u novoizgrađenoj zgradi u Makarskoj, predio Zelenka. Stan je ukupne bruto površine 104,07 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje sa blagovaonicom i južne terase površine 29,74m2.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 480.000 €, 106,00 m2 cca 4530 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

31.01.2026.,

www.crozilla.com

Prodaje se izvrstan stan u samom centru Makarske, u blizini svih važnih sadržaja za život kao i atrakcija. Stan je izuzetna prilika zbog svoje pozicije, ali i činjenice da ima vlastito dvorište s grijanim bazenom kao i vlastito parking mjesto, što nije često u slučaju nekretnina u....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 365.000 €, 108,00 m2 cca 3380 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

04.03.2026.,

www.indomio.hr

Makarska, trosoban stan na trećoj etaži novoizgrađenog modernog objekta.Sastoji se od hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, kuhinje s blagovaonicom, dnevnog boravka i lođe. Podna površina stana iznosi 74,33 m2, dok je površina terase 29,74 m2.U cijenu je uključeno jedno garažno....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 480.000 €, 108,00 m2 cca 4440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Stan u centru Makarske s bazenom ? spoj luksuza, udobnosti i vrhunske lokacije 480.000€ Prodaje se atraktivan i moderno uređen stan u samom centru Makarske, udaljen svega nekoliko minuta lagane šetnje od rive i mora. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za miran obiteljski život,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 379.500 €, 117,00 m2 cca 3240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.04.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se moderni apartman u kompleksu od tri stambene zgrade, blizu mora u mjestu Makarska. Udaljen je samo nekoliko minuta hoda od centra mjesta. Stan je juzne orijentacije, nalazi se u prizemlju i ima potpuni pogled na more. Ovaj apartman ima kompleks koji donosi dašak svježine....

 
 
 
 
+29%

Promjena cijene sa 492.975 € na 633.825 € - 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cijena

Stan, MAKARSKA, 633.825 €, 140,00 m2 cca 4530 €/m2
 

Kretanje cijena nekretnine:
14.02.2026 - 492.975 €
18.05.2026 - 633.825 €

Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

14.02.2026.,

www.crozilla.com

Makarska, 4 sobni luksuzni privatni bazen, useljenje kraj 2024, blizu mora i marine, parking Stan u prizemlju - 2min autom od plaže novoj zgradi sa 3 stana na odličnoj lokaciji Krvavica kraj Makarske. Stan je ukupne neto površine 133,49m2, a sastoji od dnevnog dijela s kuhinjom, blagovaonom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 610.926 €, 160,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan stan s prekrasnim panoramskim pogledom na Makarsku i otoke. Stan je u gradnji, ima ukupnu površine od 160,77 m2, a proteže se na drugi i treći kat urbane ville s ukupno dva stana. Prvi kat se sastoji od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, kupaonice....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 890.000 €, 175,00 m2 cca 5090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2024.,

www.indomio.hr

Makarska, ekskluzivan penthouse s privatnim bazenom i otvorenim pogledom na more, položen na trećem katu modernog stambenog objekta u izgradnji.Stan se proteže preko cijele etaže, a podijeljen je na hodnik, dvije spavaće sobe s pripadajućim kupaonicama, wc, praonicu, kuhinju s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 868.034 €, 228,00 m2 cca 3810 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se novi luksuzan stan s privatnim bazenom i prekrasnim pogledom na more iznad centra Makarske. Stan je u gradnji, ima ukupnu površine od 228,43 m2, a proteže se na podrum, prizemlje i prvi kat urbane ville s ukupno dva stana. Podrum se sastoji od fitness prostorije, strojarnice....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 990.000 €, 220,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno u ponudi agencije Merit! DVOETAŽNI LUKSUZNI PENTHOUSE U DRAŠNICAMA 100m od mora | Vrhunski dizajn i oprema | Moguća kupnja kreditom | 990.000 € RIJETKA I POSEBNA NEKRETNINA! - Spektakularan pogled na more i otoke - Velika terasa sa jacuzzijem (38 m²) + mogućnost korištenja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Dalmacija, zelena zona

moderan i kvalitetno građen stan u novogradnji, smješten u mirnom i atraktivnom dijelu Seget Vranjice, s prekrasnim pogledom na more!

www.sajn-nekretnine.hr

Prikazane nekretnine 1-19 (od ukupno 16)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr