• GoHome Professional
stanovi makarska barem 70 m2 4.kat - GoHome
  • stanovi makarska barem 70 m2 4.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi makarska barem 70 m2 4.kat

  • Za upit "stanovi makarska barem 70 m2 4.kat" pronađeno 12 nekretnina - prosječna cijena 4.052 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosječna cijena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 278.712 €, 69,00 m2 cca 4040 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

MA1657 - Spektakularni apartmani za prodaju Makarska, smješteni u luksuznom kompleksu kakvom nema ništa u gradu ali i njegovoj široj okolici. Kompleks se sastoji od 3 zgrade s dizalima (u kojima se nalazi ukupno 120 stambenih jedinica) kao i drugih zanimljivih dodatnih sadržaja kao....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 275.900 €, 69,00 m2 cca 4000 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno
Novo!

22.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Priroda je ponekad jako naklonjena, rijetko koji grad na obali ima privilegij da se poput Makarske ugnijezdi ispod sivog masiva Biokova čiji kameni kraci poniru u kristalno čisto more. Pješčane plaže, borove šume, kilometarske šetnice, priroda čista i nepatvorena, kao vrijedan dodatak....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 76,96 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivni stambeni projekt u Makarskoj U ponudi je prostran dvosoban stan smješten na četvrtom katu zgrade u izgradnji, ukupne neto površine 76,96 m². Stan nudi iznimno funkcionalan raspored koji uključuje prostrani dnevni boravak s kuhinjom i blagovaonicom, dvije spavaće sobe,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi makarska barem 70 m2 4.kat'
307.840 €
307.840 €
Na upit
  Stan, MAKARSKA, 300.850 €, 83,00 m2 cca 3630 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Započela je izgradnja moderne višestambene zgrade smještene u centralnom dijelu grada, svega 400 metara od centra i glavnog trga, s prekrasnim pogledom na more i Makarsku. Zgrada će imati podrum u kojem će se nalaziti garažna mjesta i ostave, te prizemlje i četiri kata. Sada primamo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 324.254 €, 85,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Novogradnja Makarska sa prekrasnim pogledom na more- blizina centra Iza ljeta započinje izgradnja višestambene zgrade smještene u centralnom dijelu grada udaljena 400metara od centra i glavnog trga sa prekrasnim pogledom na more i Makarsku. Zgrada će se sastojati od podruma na kojem....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 216.280 €, 67,00 m2 cca 3230 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Započela je izgradnja moderne višestambene zgrade na odličnoj lokaciji u centralnom dijelu grada, samo 400 metara od glavnog trga. Zgrada nudi spektakularan pogled na more i Makarsku te osigurava vrhunsku kvalitetu stanovanja. U ponudi su dvospani stanovi veličine od 67 m² do 74 m²,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 274.000 €, 66,90 m2 cca 4100 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.09.2025.,

www.eurovilla.hr

Makarska, dvosoban stan na četvrtom katu luksuzne novogradnje s pogledom na more čiji se završetak očekuje već krajem ove godine.Neto korisna površina stana iznosi 66,90 m2, dok je površina zatvorenog prostora 62,75 m2. Raspored ovog stana uključuje dvije spavaće sobe, modernu kupaonicu,....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 274.680 €, 66,17 m2 cca 4150 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.07.2025.,

www.njuskalo.hr

Makarska - zapad, luksuzan stan u novogradnji s liftom Stan se nalazi na četvrtom katu stambene zgrade, površine 66,17 m2 a sastoji se od dvije spavaće sobe, kuhinje i dnevnog boravka s blagovaonicom, kupaonice, wc-a i balkona od 7,60 m2 s pogledom na more. Projekt čine 3 luksuzne....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Centar, 275.744 €, 98,48 m2 cca 2800 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi nudimo prostrani namješten trosoban stan na četvrtom katu stambene zgrade. Stan je ukupne korisne površine od 98,48m2, sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje, blagavonice, dvije kupaonice i tri spavaće sobe, južni balkon s pogledom na grad i more, i sjeverni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 329.784 €, 63,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.11.2025.,

www.indomio.hr

Posredujemo u prodaji izvrsnog, dosta prostranog i iznimno kvalitetno izgrađenog stana na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra Makarske. Korisna površina stana je 63,42m2 i nalazi se na četvrtom katu. Stan nudi ulazni prostor, dvije spavaće sobe, kupaonicu, veliki dnevni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 121,32 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

08.05.2026.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivni stambeni projekt u Makarskoj Predstavljamo vam ekskluzivan trosoban stan na četvrtom katu moderne stambene zgrade, savršen spoj prostranosti, funkcionalnosti i vrhunskog komfora. Stan raspolaže s impresivnih 121,32 kvadratna metra neto površine, a prostorno je organiziran....