• GoHome Professional
stanovi makarska barem 70 m2 3.kat - GoHome
  • stanovi makarska barem 70 m2 3.kat - GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi makarska barem 70 m2 3.kat

  • Za upit "stanovi makarska barem 70 m2 3.kat" pronađeno 58 nekretnina - prosječna cijena 4.090 €/m2

Ograniči pretragu

  •  Po površini
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po cijeni
    • do 310000 eura
    • do 390000 eura (prosječna cijena)
    • do 470000 eura
    • do 3900 eura/m2 (prosječna cijena)
  • Slike

Pretraženo 465 390 nekretnina (84 agencija i portala)

  Stan, MAKARSKA, 643.000 €, 117,00 m2 cca 5500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

18.04.2026.,

www.njuskalo.hr

U ponudi nudimo trosoban stan površine 117m2 dostupan na trećem katu manje zgrade, s ukupno 7 stanova. Stan se sastoji od spavaće sobe, kupaonice, kuhinje i dnevnog boravka, te lođe. Novogradnja je završena te je stan useljiv. Centralna Makarska plaža udaljena je samo minutu hoda.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 117,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

13.02.2026.,

www.njuskalo.hr

Posredujemo pri prodaji trosobnog stana (penthouse) u novogradnji smještenog u srcu Makarske. Savršen spoj kvalitete i fantastičnog pogleda na more! Ovaj stan, koji se nalazi na trećem katu zgrade, nudi sve što vam je potrebno za ugodan život u jednom od najljepših primorskih gradova.Stan....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, Na upit, 117,00 m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

29.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Tražite li besprijekoran dom ili investiciju na vrhunskoj lokaciji? Na prodaju je luksuzan i moderno opremljen trosoban penthouse na trećem katu manje stambene zgrade sa samo sedam stambenih jedinica na izvrsnoj lokaciji udaljen svega 100 metara od glavne gradske plaže. Stan je površine....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 336.960 €, 124,00 m2 cca 2720 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

11.02.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju je komforan trosoban stan na trećem katu manje stambene zgrade u Makarskoj. Nalazi se na odličnoj mirnoj lokaciji, 700 m iznad magistrale s pogledom na more. Površina stana je 124,80 m2, a sastoji se od otvorenog prostora kuhinje, blagovaonice i dnevnog boravka, tri spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 450.000 €, 131,00 m2 cca 3440 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

21.11.2025.,

www.realestatecroatia.com

Atraktivan tronosoban stan s pogledom na more u zgradi sa liftom u zapadnom dijelu Makarske sa pogledom na more. Trosoban stan S6 se nalazi na trećem katu zgrade Z1 i ukupne je površine 131,05m2. Stanu pripadaju 2 garažna parkirna mjesta u suterenu zgrade. U izgradnji su korišteni....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 560.124 €, 133,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

12.04.2025.,

www.crozilla.com

Makarska, Stan S6- novogradnja, komforan dvosoban prekrasan stan neto površine 133.19 m2., položen na trećem katu stambene zgrade s liftom.Orijentacija jug-zapad-sjever. Sastoji se od ulaznog hodnika, tri spavaće sobe, dvije kupaonice, dnevnog boravka, kuhinje i blagovaonice otvorenog....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 560.125 €, 133,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

01.05.2026.,

www.indomio.hr

Na prodaju su stanovi na mirnoj lokaciji u Makarskoj. Stan S6 nalazi se na trećem katu zgrade od ukupno 3 kata i 6 stanova. Sastoji se od tri spavaće sobe, predsoblja, dvije kupaonice, wc-a, dnevnog dijela s kuhinjom i blagovaonicom, te loggie. Stanu pripada jedno parkirno mjesto....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 560.124 €, 133,00 m2 cca 4210 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.03.2026.,

www.njuskalo.hr

Prodaje se prostrani 3,5-sobni stan površine 133 m², smješten na trećem katu zgrade s ukupno tri kata, u atraktivnom dijelu Makarske. Stan se nalazi u zgradi izgrađenoj 2025. godine, što jamči suvremene standarde i kvalitetu gradnje. Ova nekretnina ističe se mirnom lokacijom u blizini....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 454.238 €, 133,19 m2 cca 3410 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

25.10.2025.,

www.dogma-nekretnine.com

U ponudi je prostran i kvalitetno opremljen stan koji se nalazi na trećem katu manje stambene zgrade s liftom, ukupno šest stambenih jedinica. Smješten na mirnoj lokaciji, stan nudi idealan spoj funkcionalnosti, udobnosti i suvremenog načina života. Stan se sastoji od tri spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 675.000 €, 149,23 m2 cca 4520 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Makarska- Baškoj Vodi stan u novoizgrađenoj zgradi s garažom i liftom, udaljeno svega 250 m od mora.Komforan stan na trećem katu zgrade s liftom, proteže se na dvije etaže, ukupne netto korisne površine 149,23 m2.Zatvorena stambena površina stana je 113,14 m2, lođa je površine 13,30....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 610.926 €, 160,00 m2 cca 3820 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

22.03.2026.,

www.indomio.hr

Prodaje se luksuzan stan s prekrasnim panoramskim pogledom na Makarsku i otoke. Stan je u gradnji, ima ukupnu površine od 160,77 m2, a proteže se na drugi i treći kat urbane ville s ukupno dva stana. Prvi kat se sastoji od hodnika, kuhinje, dnevnog boravka i blagovaonice, kupaonice....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 775.000 €, 162,17 m2 cca 4780 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.05.2026.,

www.eurovilla.hr

Makarska -Baška Voda, penthouse u novoizgrađenoj zgradi s garažom i liftom na 250 m.Komforan penthouse na trećem katu s liftom, proteže se na dvije etaže, ukupne netto korisne površine 162,17 m2.Prva etaža sastoji se od zatvorenog stambenog prostora veličine 64,05 m2 i ovdje nalazimo....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 890.000 €, 170,00 m2 cca 5240 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

23.11.2025.,

www.indomio.hr

EKSKLUZIVNA PONUDA: Predstavljamo projekt koji obuhvaća dva zadivljujuća objekta - istočni i zapadni, svaki s po šest luksuznih stambenih jedinica. Svaki stan je pažljivo osmišljen kako bi pružio vrhunsku kvalitetu života uz istovremeni užitak u spektakularnom panoramskom pogledu.....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 890.000 €, 175,00 m2 cca 5090 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

16.08.2024.,

www.indomio.hr

Makarska, ekskluzivan penthouse s privatnim bazenom i otvorenim pogledom na more, položen na trećem katu modernog stambenog objekta u izgradnji.Stan se proteže preko cijele etaže, a podijeljen je na hodnik, dvije spavaće sobe s pripadajućim kupaonicama, wc, praonicu, kuhinju s blagovaonicom....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 580.000 €, 200,00 m2 cca 2900 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

05.07.2025.,

www.broker.hr

Prodaje se moderan dvoetažni penthouse smješten na trećem katu manje stambene zgrade, a njegova najveća prednost je impresivna krovna terasa koja nudi nesmetan užitak u spektakularnom pogledu na more. Na prvoj etaži površine 90 m² nalaze se kuhinja s dnevnim boravkom, dvije spavaće....

 
 
 
  Stan, MAKARSKA, 990.000 €, 220,00 m2 cca 4500 €/m2
Sviđa mi se
Spremljeno Spremljeno

07.12.2025.,

www.njuskalo.hr

Ekskluzivno u ponudi agencije Merit! DVOETAŽNI LUKSUZNI PENTHOUSE U DRAŠNICAMA 100m od mora | Vrhunski dizajn i oprema | Moguća kupnja kreditom | 990.000 € RIJETKA I POSEBNA NEKRETNINA! - Spektakularan pogled na more i otoke - Velika terasa sa jacuzzijem (38 m²) + mogućnost korištenja....

 
 
 
 

 

Greška uspješno prijavljena! Zahvaljujemo na Vašoj pomoći!

Prikazane nekretnine 43-58 (od ukupno 58)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

Zona Njuškalo.hr

Izdvojene nekretnine

Novigrad

stan s prekrasnim pogledom na more i marinu

www.min-aquila.hr

Best buy!!!

Dvojna kuća s bazenom i pogledom na more

www.euro-immobilien.hr

Poreč

moderna duplex kuća s bazenom i pogledom na more

www.diamond-realestate.hr

Izdvojene nekretnine

Pula, naselje Veruda

moderno uređen stan površine 31 m2.

www.investa.hr

Istra, Kršan

građevinsko zemljište površine 1500 m?

www.casahome.me

Brzac,

zemljište 575m2 s građevinskom dozvolom! Pogled na more!

www.premium-nekretnine.com

Vodnjan